خدمات ما

مهارتهای حمل و نقل

باربری و اتوبار چیتابار کرج به منظور ارائه خدمات عالی به کلیه همشهریان گرامی در کرج و سراسر ایران ، امکان رزرو تلفنی و بهره مندی از خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را برای شما فراهم آورده است. به همین منظور شما می توانید با تماس با شماره تلفنهای موجود در همین صفحه و دیگر صفحات سایت ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه ، زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید. به محض برقراری ارتباط کارشناسان چیتابار شما را راهنمایی و یاری میدهند تا ضمن انجام هماهنگی های نهایی ، به مطمئن شدن شما در بهره مندی از خدماتی بینظیر ما کمک کنند . کافی است با شماره های ما تماس بگیرید . بصورت شبانه روزی در پاسخگویی به شما آماده ایم. باربری کرج به دلیل سابقه طولانی که در کرج دارد با عنوان باربری کرج نیز شناخته شده است و بعد از چندین سال فعالیت محبوبیت زیادی پیدا کرده است و بیشتر مشتریان این باربری برای همه اسباب کشی های خود با این شرکت تماس می گیرند و اسباب کشی های خود را به این باربری می دهند.
0
حمل و نقل
0
لجستیک
0
پشتیبانی
0
تامین زنجیره ای

بسته بندی گل و گیاه

در هر خانه ای گل و گیاه وجود دارد که یکی از وسایل حساس در هنگام جا به جایی محسوب می شود. برای جا به جایی گل و گیاه ابتدا باید چند ساعت قبل از تکان دادن به آن آب ندهید. باید تا جای ممکن شاخ و برگ اضافه آن کوتاه شود تا در هنگام جا به جایی دچار شکستکی نشود. باربری چیتابار برای حمل گل و گیاه های شما از کارتن های مشبک استفاده می کند. در این کارتن ها هوا عبور و مرور می کند و باعث نفس کشیدن گل و گیاه می شود.

خدمات بسته بندی

اتوبار ما متخصص در امر بسته بندی با ابزار ها و امکانات پیشرفته جهت جلوگیری از هر گونه ضربه دیدگی و شکستگی است.  اتوبار چیتابار کرج تمامی اثاثیه شکستنی شما رو با ایمنی 100% به مقصد می رساند. یکی از خدماتی که میتواند حرفه ای یا غیر حرفه ای بودن کارگران باربری را بیشتر نمایان کند بسته بندی و استفاده درست و اصولی از تجهیزات بسته بندی می باشد نیروهای  باربری چیتابار کرج حرفه ای ترین بسته بندی را انجام می دهند.

خدمات و پشتیبانی

نیروهای مجرب و ورزیده ما در شرکت اتوبار چیتابار کرج خدمات باربری را به صورت کاملا حرفه ای و اصولی ارائه می دهند. این خدمات شامل مشاوره رایگان، جا به جایی وسایل، چیدمان بارها در خودروهای حمل بار و خالی کردن بارها می باشد، همه این خدمات به صورت تیمی توسط بهترین تیم باربری کرج انجام می شود.

آسوده خاطر با تیم باربری چیتابار کرج

بیمه بار

نگرانی در مورد سالم به مقصد رسیدن وسایل هنگام اسباب کشی یک امر کاملا طبیعی است، اکثر خانواده ها نگرانی این را دارند که اثاثیه آنها سالم به مقصد نرسد.اما اتوبار و باربری چیتابار کرج با بهر‌ه‌گیری از یک تیم باربری مجرب و حرفه ای به مشتریان خود اطمینان می دهد که اثاثیه آنها سالم به مقصد خواهد رسید. با یک بار سپردن بارهای خود به این باربری به ما اعتماد خواهید کرد زیرا شاهد نحوه خدمات رسانی حرفه ای ما خواهید بود.

ثبت سفارش تلفنی اسباب کشی

باربری چیتابار کرج برای ثبت سفارش اسباب کشی کار شما را آسان کرده است. تنها با یک تماس تلفنی سفارش شما ثبت می شود و در کمترین زمان کارگران این باربری درمکان حضور پیدا می کنند و کارهای مربوط به اسباب کشی را آغاز می کنند. تنها کاری که شما برای ثبت سفارش اثاث کشی باید انجام دهید این است که مشخصات بار را به کارشناسان ما توضیح دهید که بر اساس مشخصات بار و شرایط شما ترخ حمل اثاثیه تعیین گردد. اکنون که با شیوه ثبت سفارش حمل بار در باربری چیتابار کرج آشنا شده اید و می دانید که ثبت سفارش در این شرکت بسیار آسان و مطمئن است برای اسباب کشی هایتان با ما تماس بگیرید و خدمات اسباب کشی ما را دریافت کنید.
باربری چیتابار کرج

رضایت شما، دوام باربری چیتابار است. پس افتخار جلب رضایتتان را نسیب باربری چیتا بار کنید.

تماس با ما
تماس سریع 09904698839