اسباب کشی

اسباب کشی (relocation) به معنای انتقال اثاثیه منزل یا وسایل دفتر و محل کار از مکانی به مکان دیگر است. حمل اثاثیه به حالت درون شهری و برون شهری یا خارج از کشور انجام می‌شود. اگر افراد تصمیم بگیرند خودشان همه کارهای مربوط به اثاث‌کشی را انجام دهند، این کار برای آن ها بسیار دشوار و خسته کننده خواهد بود. برای اینکه یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر داشته باشید، به دنبال یک شرکت باربری مطمئن با پرسنل باتجربه بگردید. شرکت‌های باربری همه وظایف اسباب‌کشی را برعهده می‌گیرند و از صفر تا صد کارها را انجام می‌دهند.

در صورتی اسباب‌کشی خود را به شرکت باربری قابل اعتماد بدهید برای شما چند مزیت دارد. با این کار اثاث‌کشی اصولی انجام می‌شود و اسباب و اثاثیه شما سالم به دستتان می‌رسد. شرکت‌های باربری اثاثیه شما را بیمه می‌کنند و در صورت بروز هرگونه خسارتی به شما غرامت آن پرداخت می‌شود. اسباب‌کشی با سرعت بالایی انجام می‌شود. شما دچار خستگی و استرس اسباب‌کشی نمی شوید. حمل اثاثیه منزل توسط شرکت‌های باربری ازران‌تر از زمانی خواهد بود که بخواهید خود شما اسباب‌کشی را انجام دهید. اگر یک شرکت باربری مسئولیت اسباب‌کشی شما را برعهده بگیرد، شما می‌توانید به کارهای روزمره خود برسید بدون اینکه نیاز باشد فعالیت‌های روزانه خود را کنار بگذارید.

حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل از گذشته تا به امروز از دغدغه‌های بسیاری از مردم بوده است. همه ما حداقل یک بار در زندگی تجربه اسباب‌کشی منزل را داشته‌ایم. افرادی که مستاجر هستند ممکن است سالی یک بار از منزلی به منزل دیگر اسباب کشی کنند. اگر این افراد بخواهند خودشان اثاث‌کشی را انجام دهند، این برای آن‌ها بسیار سخت و طاقت‌فرسا خواهد بود.

وسایل منازل از تنوع بالایی برخوردار هستند. اسباب و اثاثیه آشپزخانه، وسایل قیمتی، مبلمان، وسایل بزرگ و سنگین، که هرکدام باید به روش‌های مخصوص و با استفاده از ابزارهای مناسب بسته بندی و جا‌به‌جا شود. این کار باید توسط افراد باتجربه انجام شود. در صورتی که بسته‌بندی و جا‌به‌جایی و چیدمان وسایل منزل به درستی انجام نشود ممکن است خسارت‌های مالی و یا حتی جسمی برای افراد به دنبال داشته باشد.

حمل اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته‌بندی اثاثیه منزل مهمترین و حساس‌ترین کار در اسباب‌کشی منزل است. هنگام بسته‌بندی وسایل منزل باید نکات مهم را رعایت کنید. وسایل شکستنی باید با ابزارهای مناسب و به روش‌های مناسب انجام شود. وسایل سنگین و بزرگ باید به گونه‌ای بسته‌بندی شوند که دچار خط و خش نشوند.

بسته بندی اثاثیه منزل

اسباب کشی منزل

نکات مهم برای بسته بندی وسایل منزل

 • فهرستی از وسایل را تهیه کنید.
 • ابزارهای مناسب بسته‌بندی را تهیه کنید.
 • وسایل داخل کمدها را تخلیه کنید.
 • تابلوها و عکس‌های خانوادگی را پایین بیاورید.
 • میزها و وسایل بزرگ را دمونتاژ کنید.
 • لباس‌های مجلسی و مهم خود را در کارتن‌های رگال‌دار بچینید.
 • وسایل بزرگ و حجیم به صورتی که دچار خط و خش نشوند و به راحتی جا‌به‌جا شوند بسته‌بندی کنید.
 • وسایل شکستنی را در کارتن‌های چند لایه قرار دهید.
 • وسایل سنگین را در کف جعبه‌ها بچینید و وسایل سبکتر را روی آن‌ها قرار دهید.
 • اطراف وسایل حساس و شکستنی را با پلاستیک‌های حباب‌دار یا پارچه‌های نرم پرکنید، به گونه‌ای که تکان نخورند.
 • با استفاده از ماژیک، روی کارتن‌ها محتوای داخل کارتن را بنویسید.
 • با چسب جعبه‌ها را محکم ببندید، به گونه‌ای که در حین جابه‌جایی باز نشوند.

بسته‌بندی وسایل از حساسیت بالایی برخوردار است. بهتر است این کار را به افرادی بسپارید که تجربه کافی را در این زمینه داشته باشند. شرکت‌های باربری چون سال‌های زیادی در این حوزه فعالیت داشته‌اند و اسباب‌کشی زیادی انجام داده‌اند این کار را به درستی و با امنیت بالا انجام می‌دهند.

اسباب کشی ادارات و شرکت ها

اسباب کشی ادارات و شرکت‌ها تا حدودی با اثاث‌کشی منازل متفاوت هستند. حمل وسایل اداری چند نکته مهم دارد که باید رعایت شود.

 • سرعت اسباب‌کشی برای صاحبان کسب و کارها اهمیت بالایی دارد.
 • اسباب‌کشی باید در زمانی انجام شود که باعث تعطیلی اداره یا شرکت نشود.
 • همه ادارات دارای یک سری مدارک و پوشه‌های مهم هستند، که برای آن‌ها بسیار مهم است. این اسناد و مدارک باید به گونه ای بسته‌بندی و جا‌به‌جا شود که سالم گم نشود یا دچار آسیب نشوند.
 • وسایلی همچون میز، صندلی‌، کامپیوتر، پرینتر در همه شرکت‌ها و ادارات موجود است. این وسایل باید سالم به مقصد برسند و دچار خط و خش و آسیب نشوند.
اسباب کشی ادارات و شرکت ها

اسباب کشی با کیفیت توسط باربری چیتابار

باربری چیتابار بیش از چند دهه در حوزه باربری فعالیت داشته است. این شرکت به تعداد زیادی اسباب‌کشی منزل و وسایل اداری را انجام داده است. کسانی که در باربری چیتابار فعالیت می کنند از تجربه و مهارت بالایی برخوردار هستند. آن‌ها با دقت و حساسیت بالا اسباب‌کشی را انجام می‌دهند. سلامت بارهای مشتریان از مهم‌ترین وظایف پرسنل این شرکت است. نیروهای چیتابار همه تلاش خود را به کار می‌گیرند که امنیت اثاثیه مشتریان را حفظ کنند و خسارتی به مشتری وارد نشود.

اسباب کشی با کیفیت توسط باربری چیتابار

پاسخ بدهید

تماس سریع 09904698839