باربری باغستان کرج

اتوبار و باربری باغستان کرج

حمل بار خود را به بهترین باربری باغستان کرج بدهید. اتوبار باغستان کرج بواسطه تیم متعهد و مجربی که دارد همه فعالیت‌های مربوط به باربری و حمل اثاثیه را به بهترین شکل انجام می‌دهد. هر کدام از اعضای این تیم دارای سال‌ها سابقه درخشان در زمینه باربری هستند. در صورتی که یک بار اسباب کشی‌های خود را به باربری و اتوبار باغستان کرج بسپارید اعتماد شما جلب می‌شود و جزو مشتریان دائم این باربری خواهید شد.

باربری باغستان کرج | اتوبار باغستان

جا به جایی بارهای درون شهری و برون شهری در باربری باغستان کرج

اتوبار باغستان | باربری باغستان

اتوبار باغستان تمامی پرسنل تلاشگر و توانمند خود را متعهد کرده‌است که کلیه خدمات اسباب کشی و باربری را به صورت حرفه‌ای و با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهند. همه افرادی که در این شرکت مشغول به کار هستند باید قبل از شروع به فعالیت، تمامی مراحل آموزشی را به صورت حرفه‌ای طی کنند.

اسباب کشی آسان را با باربری باغستان کرج تجربه کنید.

حمل بار در باربری چیتابار

باربری چیتابار برای سرویس های حمل بار خود تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته است. به محض اینکه سفارش حمل بار را در شرکت ما ثبت می کنید، کارشناسان ما برای بررسی و ارزیابی اولیه اثاثیه شما و راهنمایی های کاربردی در محل حضور مییابند.

چیدن اثاثیه در خانه جدید توسط باربری باغستان

چیدمان اثاثیه در خانه جدید یک کار طاقت فرسا و خسته کننده است خصوصا برای افرادی درگیر کمبود وقت هستند. گاهی نیز دمونتاژ کردن وسایل برای ما دشوار است. اما اگر این کار توسط افراد با تجربه انجام شود هم با کیفیت بیشتری انجام می‌شود و هم برای شما راحت‌تر است. شرکت‌های باربری حرفه‌ای با داشتن نیروهای متخصص و کاربلد نیز برای مونتاژ مجدد و چیدمان مبلمان و همچنین کارهای نجاری کوچک برای انطباق با اندازه خانه جدید آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی هستند. شرکت‌های باربری با سابقه و مشتری مدار، بعد از اتمام اسباب کشی به چیدن اثاثیه در منزل جدید کمک می‌کنند.

تماس با باربری باغستان کرج: 33343055-026

شماره 33343055-026 یکی از راه های ارتباط با باربری باغستان کرج است. اگر قصد اسباب کشی منزل یا محل کار خود را دارید یا در زمینه باربری نیاز به مشاوره رایگان دارید می‌توانید با این شماره تماس بگیرید. همکاران ما تلفن‌های شما را پاسخ می‌دهند. ارتباط با بهترین باربری در باغستان کرج به این راحتی است.

شماره تماس باربری باغستان کرج | شماره تلفن باربری

باربری باغستان | سرویس های ویژه حمل اثاثیه در باربری و اتوبار باغستان کرج

بسته بندی و خدمات حرفه ای باربری کرج

باربری باغستان کرج از جدیدترین و ایمن‌ترین امکانات طبق روش‌های به‌روز اروپایی برای بسته بندی اثاثیه شما استفاده می‌کند. اتوبار باغستان اثاثیه شما را با توجه به سایز و وزن در داخل ماشین های حمل بار می‌چیند و افراد کادر خود از ابتدا تا محل مورد نظر در کنار وسایل شما گذاشته تا هیچ مشکلی برای وسایل شما در طول مسیر پیش نیاید. باربری باغستان کلیه وسایل حساس و شکستنی شما را در کارتن های چند لایه محکم قرار داده و از برچسب های شکستنی برای روی کارتن‌ها استفاده می‌کند. باربری و اتوبار باغستان کرج با داشتن نیروهای متعهد و خوش اخلاق آماده خدمت رسانی 24ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

دفتر اتوبار باغستان برای دسترسی آسان تر همشهریان به خدمات آن در منطقه باغستان کرج دایر شده است که شما میتوانید هم به صورت حضوری هم تلفنی سرویس مورد نظر خود را رزرو کنید. باربری باغستان کرج در سطح شهر شعبه های مختلفی دارد. باربری در باغستان کرج به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

شماره تماس با اتوبار و باربری باغستان کرج : 33343055-026

چرا باید برای انجام اسباب کشی های خود با شماره 02633343055 تماس بگیرم؟ آیا شرکت اتوبار باغستان نسبت به شرکت های دیگر برتری دارد؟

زیرا این شماره متعلق به شرکتی است که با کیفیت ترین خدمات اسباب کشی را ارائه می دهد. شرکت باربری باغستان در بین شرکت های باربری دارای محبوبیت بیشتری از جانب مشتریان است. این شرکت متشکل از یک تیم حرفه ای است که دارای سالها سابقه فعالیت در این حوزه هستند.

خدمات بسته بندی باربری باغستان کرج | اتوبار باغستان

اتوبار و باربری باغستان کرج | اتوبار باغستان بهترین باربری در باغستان کرج

باربری باغستان، هزینه اسباب کشی در باغستان کرج

اتوبار باغستان با داشتن مدیریت عالی و استفاده از بهترین ماشین‌های حمل بار و ارائه مشاوره‌های اصولی باعث کاهش هزینه های مربوط به باربری مشتریان خود شده است. به همین خاطر در طول سالها فعالیت خود توانسته به بهترین باربری در باغستان کرج از نظر ساکنین این منطقه تبدیل شود.

خدمات و پشتیبانی باربری باغستان کرج

بهترین باربری در باغستان کرج خدمات باربری مانند مشاوره، بسته بندی وسایل، چیدن و جا به جایی بار را به صورت یک تیم باربری با کارگرانی ورزیده به مشتریان خود ارائه می دهد. اگر می خواهید خدمات باربری ما را دریافت کنید با ما تماس بگیرید.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی اسباب کشی دارید دچار دلهره هایی شده و انتخاب یک باربری مطمئن برای شما سخت باشد ولی این اطمینان را به شما می‌دهیم که کلیه بارهای شما را با دقت فراوان جابجا نموده و رضایت شما را به جا می آوریم. باربری در باغستان کرج در تمامی طول مسیر از وسایل شما نگهداری می کند تا مشکلی برای آن ها پیش نیاید

چنانچه در طول مسیر نیز از نحوه کار کارگران این باربری رضایت نداشیتد و یا در طول مسیر خطایی از جانب تیم باربری رخ داده می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا در اولین فرصت رسیدگی شود. وانت تلفنی و باربری باغستان کرج پشتیبانی همه خدماتی که ارائه می دهد را پشتیبانی می کند و در صورتی که مشکلی برای بار مشتری پیش بیاید جبران خسارت می کند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که احتمال بروز خطا بسیار کم است.

خدمات اتوبار و باربری باغستان کرج:

یک شرکت باربری علاوه بر اینکه انواع خدمات باربری را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت باید ارائه دهد، باید امین و مورد اعتماد نیز باشد تا مشتری بتواند با خیالی آسوده وسایل خود را به آنان بسپارد. باربری باغستان کرج همیشه بهترین خدمات را برای شما عزیزان در اختیار گذاشته. شرکت حمل بار باغستان کرج یک سری خدمات به مشتریان خود ارائه می دهد که توانسته با این خدمات رضایت مشتریان خود را به دست آورد. خدماتی از قبیل:

خدمات باربری باغستان کرج | خدمات اسباب کشی اتوبار باغستان

باربری باغستان کرج | خدمات ارائه شده توسط باربری باغستان کرج

 • جا به جایی بارهای مشتریان
 • بهره گیری از ماشین های حمل بار مناسب
 • اسباب کشی شرکتها و کارخانه ها، فروشگاه ها، ورزشگاه ها و …
 • بسته بندی اسباب و اثاثیه در کارتن های مناسب و چندلایه
 • چیدن بار در خودروهای حمل بار به گونه ای که بار مشتریان آسیب نبیند.
 • متشکل از تیم فوق حرفه ای و مجرب
 • ارائه تجهیزات ضروری برای بسته بندی
 • بسته وسایل بزرگ و حساس
 • مشاوره های رایگان به صورت تلفنی و حضوری
 • ارائه بیمه نامه رایگان
 • کارتن های مخصوص حمل گیاهان

شماره تماس وانت بار و باربری باغستان کرج: 33343055-026

یک موضوع بسیار مهم برای شرکت های باربری این است که برای مشتریان خود اهمیت قائل باشند. ارتباط با شرکت های باربری باید به آسانی انجام شود و در هر ساعتی که با این شرکت تماس گرفته می شود پاسخگو باشد. شرکت باربری و اتوبار باغستان کرج در همه ساعات شبانه روز پاسخگوی تماس مشتریان است و پشتیبانی 24 ساعته را به مشتریان خود ارائه می دهد.

تماس با باربری باغستان کرج | اتوبار باغستان کرج | باربری در باغستان کرج

باربری در باغستان کرج | اتوبار در باغستان کرج

باربری باغستان کرج

حمل بار به صورت درون شهری و  برون شهری به صورت شبانه روزی فعالیت می کند. حمل بار با خاور های پتو دار و دارای بارچین های حرفه ای در حمل وسایل از داخل منزل به ماشین و برعکس انجام میگیرد. بارهای مشتری  دارای  بیمه نامه و تضمین سلامت وسایل در باربری ما را خواهد داشت. اتوبار و باربری باغستان کرج با کادر حرفه ای که دارد یک اثاث کشی بدون دغدغه ای را به شما عزیزان هدیه می نماید. اتوبار و باربری باغستان کرج دارای انواع کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار آماده خدمت رسانی شبانه روزی بوده و بهترین رانندگان و کارگران خود را در اختیار شما قرار می دهد.

بسته بندی حرفه ای باربری باغستان

اتوبار باغستان کرج متخصص در امر بسته بندی با ابزار ها و امکانات پیشرفته جهت جلوگیری از هر گونه ضربه دیدگی و شکستگی همراه با کادر مجرب خانم و آقا است. اتوبار و باربری باغستان کرج با تضمین سلامت کامل بار مشتریان متعهد می شود که خسارتی به هیچ یک از مشتریان وارد نشود. تجهیزات بسته بندی که اتوبار باغستان کرج استفاده می کند از پیشرفته ترین تجهیزات بسته بندی هستند و با استفاده از این تجهیزات سلامت اجسام تضمین می شود. این باربری از کارتن های مخصوص و چسب های 5 سانتی و طناب مخصوص استفاده می کند که حمل اسباب و وسایل آسانتر باشد و برای بسته بندی لباس ها از کارتن های رگال دار  و از پلاستیک های زیپ دار برای بسته بندی کردن رختخواب ها استفاده می کنند.

اتوبار باغستان کرج، هزینه اسباب کشی

جا به جایی گاوصندق باربری باغستان

جا به جایی و حرکت دادن گاوصندق یکی از مشکل‌ها و دغدغه افراد در زمان اسباب کشی است. باربری باغستان کرج با داشتن حرفه‌ای‌ترین ابزارها و تجهیزات این دغدغه را به طور کامل حل کرده است. باربری باغستان باداشتن کاردی مجرب همواره در خدمت شما بوده است. در باربری و اتوبار باغستان کرج با استفاده از چرخ های مخصوص حمل بار ابتدا گاوصندق را که وزن زیادی دارد و حمل کردن آن مشکل است از طبقات بالا به پایین و محل مورد نظر آورده سپس باربری باغستان با استفاده از ابزار و وسایل بسته بندی مخصوص گاو صندوق شمارا کامل و محکم و به صورت حرفه ای به طوری که در مقابل همه خطرار مانند نفوذ آب یا وارد شدن ضربه و خط و خش محافظت شود بسته بندی می کند. از بابت جا به جایی وسایل سنگین مشکلی پیش نخواهد آمد زیرا باربری ما با تیم حرفه ای خود شما را همراهی می کند.

حمل گاوصندوق در باربری باغستان کرج | اتوبار باغستان کرج

باربری باغستان| ارائه خدمات اسباب کشی در باربری و اتوبار کرج

باربری باغستان کرج ارزان ترین باربری در کرج

اگر میخواهید یک اسباب کشی ارزان داشته باشید با باربری باغستان کرج تماس بگیرید. اتوبار باغستان در تعیین قیمت ها توانایی پرداخت شما مشتریان عزیز را در نظر می گیرد. از آنجا که این باربری در منطقه باغستان کرج فعالیت می کند برای افراد ساکن در این منطقه تخفیف در نظر میگیرد. باربری باغستان ارزان ترین و مناسب ترین قیمت را در اختیار شما قرار می دهد تا همه افراد جامعه بتوانند از باربری باغستان استفاده مورد نظررا ببرند. این باربری در بیشتر پارامترها تخفیفات لازم را اعمال می کنند. اسباب کشی هایتان را با اتوبار باغستان کرج انجام دهید که اسباب کشی آسانی داشته باشید. اگر به دنبال یک باربری هستید که با قیمت ارزان بارهای شما را جا به جا کند با اتوبار باغستان تماس بگیرید این باربری قیمت هایی استثنایی برای جا به جایی بارهای شما تعیین می کند.

شماره تماس با اتوبار و باربری باغستان کرج : 33343055-026

ارزانی، کیفیت، سرعت و صداقت را با ما تجربه کنید. شماره تماس بالا برای دریافت با کیفیت ترین خدمات باربری است. از کارشناسان ما مشاوره تلفنی دریافت کنید، یک اسباب کشی آسان را تجربه کنید و از پشتیبانی 24 ساعته ما بهره مند شوید.برای بهره مندی از همه این مزایا کافی است با شماره تماس ما تماس بگیرید و درخواست خود را بیان کنید. در کمترین زمان ممکن همکاران ما پاسخ درخواست های شما را می دهند.

ارزانترین باربری در باغستان کرج | اتوبار باغستان

وانت تلفنی باغستان کرج | نیسان تلفنی باغستان کرج

بسته بندی اتوبار و باربری باغستان کرج

باربری باغستان کرج با استفاده از چرخ های دستی و امکانات و وسایل حمل و نقل بسته های بسته بندی شده را جابجا می نماید. پس بهتر است قدرت نمایی را کنار بگذارید و تمامی کارها را به ما بسپارید. تا به کمرتان آسیبی وارد نشود. انجام اصولی کارها از ویژگی های ما می باشد. بسته ها و کارتن ها را طوری در کامیون جا میدهیم و میچینیم که در هنگام حرکت و در طول مسیر بسته ها جابجا نشوند و در طول مسیر کارگرانی داخل کامیون مراقب وسایل شما هستند. اتوبار باغستان کرج و باربری باغستان با دارا بودن رانندگان خبره و ماهر و آشنا به جاده در طول مسیر و در پیچ های تند تمامی جوانب احتیاط را بجا می آورند.

اسباب کشی از مونتاژ تا چیدن اثاثیه توسط اتوبار باغستان

ما به شما مشتریان عزیز این تضمین را می دهیم که تمامی اثاثیه و لوازم منزل شما در کمال صحت و سلامت به مقصد رسیده و باز چینی می گردد، اتوبار و باربری باغستان کرج در تمامی مراحل باربری کمال دقت را در جهت حفظ سلامت لوازم شما دارد.

باربری باغستان کرج، حمل و جابجایی انواع وسایل سنگین مانند گاوصندوق، یخچال، پیانو و … را برای شما انجام میدهند. کارکنان ما در این زمینه تجربه زیادی کسب  کرده اند. از کارگران ماهر برای حمل و نقل استفاده می‌کنیم تا نگرانی در مورد آسیب رسیدن به وسایل وجود نداشته باشد.

سالهاست که در کنار شما خدمات باربری و اتوبار را با بهترین شرایط مهیا نموده ایم و دغدغه ما سریع ترین زمان جابه جایی اثاثیه منزل یا سایر بارهای شما به مقصد مورد نظرتان بوده است و همواره نهایت ظرافت را در راستای ایمن سازی اسباب کشی و حفاظت از لوازم شما به کار گرفته ایم.

اتوبار بلوار چهاربانده کرج ، باربری محمدشهر ، اتوبار و باربری چیتابار

شماره تماس شرکت اسباب کشی و باربری در باغستان کرج: 33343055-026

برای ارتباط با هرکدام از شرکت های باربری با شماره های تماس موجود در همان صفحه تماس بگیرید. این شماره ها برای یک ارتباط آسان و سریع با بهترین شرکت باربری کرج است. جهت تعیین نرخ باربری و تعیین زمان اسباب کشی و همچنین دریافت مشاوره تلفنی می توانید با این شماره تماس بگیرید.

بسته بندی لباس در باربری باغستان

مجموعه اتوبار باغستان کرج برای بسته بندی لباس های مجلسی و لباس های نیاز به آویزان شدن دارند از کارتن های رگال دار و برای پک کردن سایر لباس‌ها از کیسه‌های بزرگ زیپ دار یا کاور استفاده می‌کند. استفاده از روشهای مدرن برای بسته بندی لباس ها موجب شده که آنها در سریعترین زمان بسته بندی شوند و همچنین کمترین جای ممکن را هم اشغال کنند.

بسته بندی لباس در باربری باغستان کرج | اتوبار باغستان

چیدمان اصولی بار در اتوبار و باربری باغستان کرج

 باربری باغستان کرج به صورت حرفه ای اثاثیه را در خودروهای حمل بار قرار می دهد. چیدمان وسایل در خودروها به گونه انجام می وشود که سلامت اثاثیه به خطر نیفتد. اگر این کار به صورت اصولی انجام نشود ممکن است در طول مسیر، وسایل داخل خودرو دچار خط و خش شوند و یا وسایل شکستنی شما آسیب ببینند. تمام بسته ها به ترتیب چیده می شوند. بسته های کوچک و شکستنی ها بالا و بسته های سنگین در زیر قرار داده می شوند  تا در حین جابه جایی آسیبی به وسایل وارد نشود.

اگر برای حمل بار ماشین مورد نظرتان را انتخاب کرده اید حال نوبت به چیدمان وسایل در ماشین است. اگر خودتان می خواهید این کار را انجام دهید باید کاملا با حساسیت این کار را انجام دهید و سعی کنید وسایل سنگین را بالا قرار ندهید اما وسایل شکستنی را بهتر است در بالای وسایل بچینید. اگر خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید بهتر است از تیم باربری و وانت تلفنی باغستان کمک بگیرید. 

شماره تماس شرکت حمل بار و نیسان تلفنی باغستان کرج : 33343055-026

ماشین های باربری باغستان کرج | اتوبار باغستان

وسایل نقلیه حمل بار در اتوبار باغستان

اتوبار باغستان از مجهز ترین ماشین های حمل بار استفاده می کنند. این شرکت برای فصل‌هایی که بارندگی وجود دارد از کامیون‌ها و وانت2های مسقف برای جابه جایی های خود استفاده می کند. خودروهایی که توسط باربری باغستان کرج برای جا به جایی بار مشتری فرستاده می شود بر اساس شرایط و نوع بار و مسافت و ویژگی های بار انتخاب می شوند.

ماشین های مورد استفاده باربری باغستان کرج عبارتند از

 • کامیون ها(خاور و ایسوزو)
 • وانت تلفنی
 • نیسان بار

هزینه ماشین باربری در باغستان

آموزش نیروهای مجرب در باربری باغستان

باربری و اتوبار باغستان کرج نیروهای مجرب خود را برای انجام بسته بندی و جا به جایی بار انتخاب می کند و در صورتی که یکی از نیروها تجربه و تخصص کافی را نداشته باشد با برگزاری کلاس های آموزشی خود آن ها را نیز آموزش داده و نیروهایی متخصص و مجرب را برای ارائه خدمات باربری مشتریان پرورش می دهد. هدف اصلی این شرکت انجام کار اصولی و درست می باشد و به این که کارگران در زمینه کار خود متخصص و مجرب باشند خیلی اهمیت می دهند.

باربری باغستان کرج | اتوبار باغستان کرج | باربری در باغستان کرج

شماره تماس با اتوبار و باربری باغستان کرج : 33343055-026

تیم مجرب اتوبار باغستان راههای ارتباطی متنوعی برای مشتریان خود قرار داده است یکی از روش های ارتباط با این شرکت و دریافت خدمات از آنها استفاده از شماره تماس‌های است که در صفحات مختلف سایت قرار داده شده است.

پرسنل مجرب باربری باغستان کرج

از آنجا که خانواده ها به دلیل مشغله‌های کاری زیادی که دارند قادر به بسته بندی و جا به جایی وسایل خود نیستند، شرکت‌های باربری این وظیفه را بر عهده گرفته‌اند. اما وجود همین مشغله زیاد باعث می‌شود افراد وقت زیادی برای تحقیق و جستجوی یک باربری مطمئن را نداشته باشند. ما در اینجا باربری باغستان کرج را به شما معرفی می کنیم که دارای با سابقه ترین و مجرب ترین نیروهای باربری در کرج می‌باشد. همه پرسنل این شرکت آموزش های لازم را برای انجام اسباب کشی مطمئن دیده اند و در کمترین زمان ممکن اثاثیه شما را جا به جا می کنند.

تیم مجرب باربری باغستان کرج | اتوبار باغستان

باربری در باغستان | اسباب کشی آسان با شرکت باربری باغستان

برای داشتن یک اسباب کشی آسان چه باید کرد؟

برای اینکه یک اسباب کشی آسان داشته باشید، با یک شرکت تخصصی تماس بگیرید. کارمندان آن به معنای واقعی کلمه همه چیز را برای شما انجام می دهند. اثاثیه شما را بسته بندی می کنند، مبلمان را جدا می کنند، همه چیز را با دقت در ماشین بار می کنند و حمل می کنند. علاوه بر این، آنها به جدا کردن جزئی چیزها، مونتاژ و چیدمان مبلمان کمک می کنند. شرکت ما در این زمینه به بهترین شکل ممکن به شما کمک می کند.

رضایت مشتریان باربری باغستان

48 دیدگاه‌

 • sami
  ارسال شده 14 آذر 1402 6:59 ق.ظ 0Likes

  سلام روز بخیر
  شرکت شما فقط کار بسته بندی و حمل اثاثیه انجام میدهد؟ آیا چیدمان وسایل رو انجام میدید هزینه اش چقدر میشه ؟؟

  • shortcut_admin
   ارسال شده 14 آذر 1402 7:09 ق.ظ 0Likes

   سلام بله در صورتی که سرویس اسباب کشی شما توسط مجموعه باربری باغستان انجام شود. می توانید درخواست چیدمان وسایل را بعد از اسباب کشی به محل جدید رو به کارشناسان ما اطلاع بدید. برای دریافت هزینه این کار هم با شماره های موجود در صفحه تماس بگیرید تا قیمت دقیق به شما اطلاع داده بشه

 • جمشیدی
  ارسال شده 21 آذر 1402 10:23 ق.ظ 0Likes

  سلام آیا ارسال بار به شهرستان هم دارید؟؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 22 آذر 1402 3:50 ق.ظ 0Likes

   سلام بله باربری به شهرستان هم داریم. لطفا برای ثبت سفارش و اطلاع دقیق از سایر خدمات با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

 • حسنی پور
  ارسال شده 3 دی 1402 4:05 ب.ظ 0Likes

  سلام به تمامی کادر مجرب باربری باغستان
  هفته پیش بسته بندی و اسباب کشی منزلم رو برام انجام دید که خیلی از کارتون راضی بودم. پس از سالها اثاث کشی امسال اولین سالی بود که واقعا یک اسباب کشی راحت داشتم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 4 دی 1402 3:30 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   از اینکه به تیم ما اعتماد کردید ممنونیم.

 • احسنی
  ارسال شده 4 دی 1402 4:35 ب.ظ 0Likes

  خواستم از تیم خوبتون تشکر کنم و اینکه قیمت هاتون همون قیمت های توافق شده بود این برای من یک مزیت عالی باربری شما بود.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 5 دی 1402 3:14 ق.ظ 0Likes

   سپاسگذاریم از اینکه به باربری باغستان اعتماد کردید.

 • ماجد
  ارسال شده 10 دی 1402 6:04 ق.ظ 0Likes

  سلام ببخشید برای باربری به شهرستان بعنی از باغستان به مشهد آیا بارنامه صادر می کنید؟؟هزینه ارسال بارم چقدر میشه؟؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 10 دی 1402 6:55 ق.ظ 0Likes

   سلام بله دوست عزیز برای تمامی باربری ها به شهرستان، بارنامه صادر میشه. برای اطلاع دقیق از هزینه بارتون لطفا با شماره های موجود در صفحه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 • احمدی پور
  ارسال شده 11 دی 1402 5:50 ق.ظ 0Likes

  من با کلی تحقیق و پرس و جو باربری باغستان رو پیدا کردم و زمانی که از خدماتشون استفاده کردم خیلی راضی بودم سرویس دهی سریعی داشتن و خیلی حرفه ای وسایلم رو جابجا کردن.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 11 دی 1402 11:22 ق.ظ 0Likes

   رضایت شما باعث خشنودی ماست

 • صبوری
  ارسال شده 12 دی 1402 5:22 ب.ظ 0Likes

  برای دوستانی که دنبال یه باربری خوب میگردن
  من تجرب استفاده از خدمات باربری باغستان رو دارم هم بصورت درون شهری هم ارسال بار به شهرستان واقعا کارشون حرف نداره

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 13 دی 1402 5:47 ق.ظ 0Likes

   اقای صبوری عزیز از مشتریان دائمی شرکت
   ممنون از نظر ارزشمندتون

 • احمدی
  ارسال شده 14 دی 1402 5:40 ب.ظ 0Likes

  باربری باغستان واقعا یک تیم مجرب و کاربلد هستن من به همه دوستانم شمارو معرفی کردم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 17 دی 1402 8:20 ق.ظ 0Likes

   ممنون از لطفتون نسبت به باربری باغستان

 • مصطفی
  ارسال شده 15 دی 1402 2:35 ب.ظ 0Likes

  سلام و قت بخیر ببخشید بیمه باربری شامل چه وسایلی میشه؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 17 دی 1402 8:21 ق.ظ 0Likes

   سلام وقت شمام بخیر
   تیم ما تمامی وسایل ارزشمند شما را بیمه می کند.

 • افشار
  ارسال شده 17 دی 1402 7:06 ق.ظ 0Likes

  یکی از دلایلی که منو به مشتری دائم شما تبدیل کرده کارگران کاربلد و خوش اخلاقتون به اضافه قیمت های عالیه که برای خدماتتون در نظر گرفتید.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 17 دی 1402 10:22 ق.ظ 0Likes

   سپاس از نظر ارزشمند شما دوست عزیز

 • نیما متاعی
  ارسال شده 20 دی 1402 5:11 ق.ظ 0Likes

  سلام می خواستم از راننده کامیون و کارگرهای مجموعه شما که دیروز وسایل منزل مادرم رو از باغستان به هشتگرد منتقل کردند تشکر کنم مادرم از نحوه کارشون خیلی راضی بودن و اینکه وسایل رو جوری چیده بودن که نیاز به ماشین اضافی برای حمل باقی وسایل نباشه همین کارشون کلی از هزینه ای که هرسال بابت اسباب کشی مادرم پرداخت می کردند کم کرده بود.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 20 دی 1402 7:33 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   سپاس از نظر ارزشمند شما دوست عزیز

 • حسنینیان
  ارسال شده 23 دی 1402 4:43 ق.ظ 0Likes

  سلام روزتون بخیر میخوام گاوصندوق بزرگی رو بفرستم گلشهر کرج لطفا برام دوتا کارگر و یک نسان مسقف بفرستید.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 23 دی 1402 7:11 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز لطفا برای ثبت سفارشتون با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. تیم ما در اسرع وقت در محل حضور می یابد.

 • سنا
  ارسال شده 25 دی 1402 5:08 ق.ظ 0Likes

  سلام آقای مرادی عزیز از بسته بندی عالی که برام انجام دادید تشکر می کنم تمامی وسایل دفترکارم بدون هیچ خط و خشی به شرکت جدیدم منتقل شد.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 25 دی 1402 10:17 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   خوشحالیم که توانسته ایم رضایت و اعتماد شما را به دست آوریم.

 • جیران
  ارسال شده 27 دی 1402 3:39 ب.ظ 0Likes

  من چندین باربری قیمت گرفتم ولی شما واقعا قیمت هاتون خیلی مقطوع و منصفانه بود به نسبت بقیه

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 28 دی 1402 3:55 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز
   هدف باربری باغستان کرج جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است.

 • علی سجادی
  ارسال شده 30 دی 1402 3:44 ب.ظ 0Likes

  سلام و خسته نباشید خدمت تیم بااخلاق و مشتری مدار باربری باغستان
  بنده سجادی هستم روز جمعه برام اسباب کشی انجام دادید
  پیام دادم که تشکر کنم از کارگرا و راننده عالی که برامون فرستاده بودید

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 1 بهمن 1402 4:08 ق.ظ 0Likes

   سلام آقای سجادی عزیز وقت بخیر
   خوشحالیم که توانسته ایم رضایت شما را به دست آوریم.

 • نیما بدری
  ارسال شده 2 بهمن 1402 4:22 ب.ظ 0Likes

  سلام ببخشید من برای بسته بندی فقط کارتن میخوام و 4تا کارگر ماهر یعنی وسایل دیگه ای نمیخوام
  بعداز بسته بندی میخوام که وسایلم رو به شیراز ببرید
  این سرویس رو برام انجام میدید؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 3 بهمن 1402 7:51 ق.ظ 0Likes

   سلام بله انجام میدهیم
   فقط برای ثبت سرویس درخواستی باید با شماره های باربری باغستان تماس بگیرید.

 • سمن
  ارسال شده 7 بهمن 1402 7:17 ق.ظ 0Likes

  بیمه و بارنامه ای که نوشتید چقدر هزینه داره و شامل چه وسایلی میشه

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 7 بهمن 1402 3:33 ب.ظ 0Likes

   بیمه باربری شما تمامی وسایل شما میشه دوست عزیز
   بارنامه بیشتر برای ارسال بار به شهرستان ها صادر میشود.

 • احمدی
  ارسال شده 10 بهمن 1402 4:24 ق.ظ 0Likes

  سلام روز بخیر
  من تا حالا باربری به منظمی و کار بلدی شما ندیدم. نظم و برنامه ریزی عالی که پرسنلتون برای انجام کارها دارند واقعا تحسین برانگیزه

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 10 بهمن 1402 2:29 ب.ظ 0Likes

   سلام وقت شما بخیر
   سپاس از اینکه به تیم باربری باغستان اعتماد کردید.

 • محمدی
  ارسال شده 17 بهمن 1402 4:41 ق.ظ 0Likes

  سلام من به همه پیشنهاد می کنم از مشاوره رایگان شما استفاده کنند. چون با راهنمایی عالیشون کلی از هزینه اسباب کشی م کم شد.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 18 بهمن 1402 3:23 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب دوست عزیز
   از اینکه به باربری هشتگرد اعتماد کردید سپاس پذاریم.

 • والایار
  ارسال شده 21 بهمن 1402 5:53 ق.ظ 0Likes

  سلام بارنامه ای که نوشتید شامل چه وسایلی میشه و چقدر هزینه داره؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 23 بهمن 1402 3:50 ق.ظ 0Likes

   سلام روز بخیر
   بارنامه شامل تمامی وسایل ارشمند شما میشه

 • نظری
  ارسال شده 8 اسفند 1402 4:40 ق.ظ 0Likes

  سلام و خسته نباشید جانانه به مدیریت عالی باربری باغستان من از طریق سرچ تو گوگل سایت شمارو پیدا کردم و دیدم که نظرات خوبی در موردش نوشتن و منم به همین دلیل بهتون زنگ زدم و ثبت سرویس کردم. امروز برام اسباب کشی انجام شد و واقعا دیدم نظرات الکی نبوده و خیلی از کارتون راضی بودم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 8 اسفند 1402 5:45 ق.ظ 0Likes

   ممنون از انرژی مثبتتون و لطفتتون دوست عزیز ، خوشحالیم که راضی بودید

 • مهدی ایرانیان
  ارسال شده 17 اسفند 1402 4:25 ق.ظ 0Likes

  سلام وقت بخیر ما امروز اسباب کشی داشتیم حقیقتا خیلی نگران امنیت و سالم رسیدن وسایلم بودم چون با سرچ تو گوگل و اطلاع از قیمت های مناسبتون ازتون سرویس گرفتم. ولی وقتی نحوه کار کارگرا و راننده تون رو دیدم استرسم رفع شد. اخلاق عالی و مهارت بالای کارگراتون خیلی به دلم نشست

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 19 اسفند 1402 4:27 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب جناب ایرانیان عزیز
   خوشحالیم که راض بودید
   اولویت و هدف ما در باربری باغستان جلب رضایت و اعتماد مشتریان عزیزمان است.

 • اصغری
  ارسال شده 27 اسفند 1402 4:37 ق.ظ 0Likes

  سلام من یه سرویس 2تا کامیون همراه با 4تا کارگر میخوام
  میخوام کامیون اول رو به شهریار بفرستم و اون یکی رو به الهیه تهران بفرستم
  لطفا فاکتور م برام بفرستید

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 27 اسفند 1402 8:52 ق.ظ 0Likes

   سلام روز بخیر بله برای هزینه خدمات دریافتی براتون فاکتور هم صادر می کنیم
   فقط لطف کنید برای ثبت آدرس دقیق تون با شماره دفتر باربری باغستان تماس بگیرید تا تیم ما در اسرع وقت خدمت برسند.

 • کمال پور
  ارسال شده 6 فروردین 1403 5:07 ق.ظ 0Likes

  سلام ببخشید شما وسایل آزمایشگاه رو بسته بندی و جابجا می کنید؟؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 7 فروردین 1403 3:58 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز بله شرکت ما انواع وسایل رو بسته بندی و جابجا می کنه

پاسخ بدهید

تماس سریع 09904698839