باربری شهریار، اسباب کشی ارزان و مطمئن 

باربری شهریار کرج | اتوبار شهریار کرج

باربری شهریار باربری شهریار

باربری شهریار یکی از معتبرترین و  بهترین باربری‌های سطح شهرستان شهریار است.  توجه به حقوق مشتری از رازهای موفقیت یک شرکت اسباب کشی ارزان و مطمئن در شهریار است. با سابقه‌ترین اتوبار در شهریار، حمل بار و اسباب کشی را با قیمت‌های باربری ارزان به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. اگر قصد رزرو سرویس حمل بار و اسباب کشی دارید و در این زمینه هم تجربه و آشنایی لازم را ندارید. با ما همراه باشید تا با انتخاب بک باربری معتبر و باتجربه در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

انتخاب بهترین باربری در شهریار کرج از میان شرکت های زیادی که در این زمینه فعالیت می کنند برای افراد بسیار سخت است. اما با یک تحقیق کوچک از ساکنین منطقه شهریار یا سرچ در موتورهای جستجو می‌توانید بهترین و باسابقه‌ترین باربری که در این محدوده فعالیت می‌کند را به راحتی پیدا کنید.

باربری شهریار اتوبار شهریار، تخفیف ویژه حمل اثاثیه

اتوبار شهریار تخفیف ویژه حمل اثاثیه | باربری شهریار

بهترین باربری در شهریار | باربری شهریار

اتوبار شهریار زیر مجموعه شرکت بزرگ حمل و نقل چیتابار در تلاش است تا بهترین خدمات باربری را با نازلترین قیمت ها برای مشتریان خود ارائه دهد. ساکنین گرامی شهرستان شهریار برای بهره مندی از تخفیف ویژه حمل اثاثیه شرکت ما درنگ نکنید و تلفن خود را بردارید و تماس بگیرید. مجموعه ما تمامی خدمات خود را با تخیفیف‌های استثنایی و همراه با بیمه نامه رایگان ارائه می‌دهد.

باربری شهریار خدمات باربری شهریار

باربری شهریار طیف گسترده از خدمات را متناسب با نیازهای مشتریان خود ارائه می‌دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا با تعدادی از خدمات و سرویس های ارائه شده توسط شرکت ما آشنا شوید و در نتیجه با دید باز اسباب کشی خود را به ما بسپارید.

خدمات باربری شهریار

حمل اثاثیه منزل در شهریار

شرکت های زیادی در حال حاضر در زمینه حمل اثاثیه منزل در شهریار مشغول به فعالیت هستند که انتخاب را برای ساکنین این شهرستان سخت کرده‌اند. با سپردن سرویس اثاث کشی خود به اتوبار شهریار، حمل اثاثیه منزل شما با بهترین و مدرن ترین تجهیزات انجام می‌شود. استفاده از تجهیزاتی چون چرخ دستی حمل بار باعث کاهش چشم گیر آسیب دیدگی وسایل بزرگ و ارزشمند مشتریان عزیز شده است.

اسباب کشی ادارات، شرکت ها و کارخانه ها توسط اتوبار شهریار

خدمات اتوبار شهریار فقط مختص حمل اثاثیه منزل نیست بلکه این شرکت با یک برنامه ریزی عالی اسباب کشی ادارات، شرکتها و کارخانجات را هم انجام می دهد. برنامه ریزی دقیق باربری شهریار، از اتلاف وقت و تعطیلی شرکت‌ها و ادارات جلوگیری می‌کند.

تهیه همه تجهیزات و وسایل مورد نیاز بسته بندی توسط نیروهای باربری شهریار کرج

یکی از کارهای ضروری در هنگام اسباب کشی تهیه وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه است. بسیاری از افراد از فروشگاه های نامعتبر اقدام به تهیه تجهیزات بسته بندی می‌کنند که در طول جابجایی باعث آسیب دیدن اثاثیه ارزشمند خود می‌شوند. اما نگران نباشید پرسنل کاربلد باربری شهریار کرج همه تجهیزات و لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه بابهترین کیفیت را برای شما تهیه می کند و در صورت درخواست مشتری، خودشان هم کاربسته بندی را بصورت حرفه‌ای برای شما انجام می‌دهند.

باربری شهریار کرج | اتوبار شهریار کرج | باربری در شهریار کرج

باربری شهریار، جداسازی و مونتاژ وسایل

بسیاری از وسایل بزرگ برای حمل و جابجایی نیاز به جداسازی قطعات خود دارند. پرسنل اتوبار شهریار هم کار جداسازی اولیه این نوع اثاثیه هم مونتاژ کردن آن در مقصد را برای شما انجام می‌دهند. برای مثال درهای یخچال ساید بای ساید را در زمان حمل و جابجایی، جدا می کنند و سپس در مقصد و زمانی که یخچال در جای جدید خود قرار گرفت درها را مجددا به آن وصل می کنند.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری شهریار

یکی از خدمات بسیار مهم و حساسی که باربری شهریار ارائه می‌دهد بسته بندی اثاثیه منزل با بهترین تجهیزات است. پرسنل کاربلد ما اثاثیه شما را کاملا حرفه‌ای و ایمن بسته بندی می‌کنند. بطوری اگر اثاثیه شما به دورترین نقطه کشور هم ارسال شود در طول مسیر هیچ آسیبی نمی بیند. مهارت بالای پرسنل ما در امر بسته بندی و استفاده از وسایل با کیفیت ضامن سلامت رسیدن اثاثیه ارزشمند شماست.

مشاوره رایگان باربری شهریار

ارائه مشاوره رایگان قبل از شروع پروسه باربری توسط کارشناسان خبره یکی دیگر از خدمات متمایز کننده اتوبار شهریار نسبت به سایرین است. استفاده از مشاوره رایگان قبل از باربری هم آگاهی شما را از روند این پروسه بالا می‌برد هم باعث کاهش هزینه اسباب کشی شما می‌شود.

چیدن اثاثیه توسط کارگر اسباب کشی 

چیدمان اصولی بار داخل ماشین باربری در باربری شهریار توسط بهترین نیروهای بارچین انجام می‌شود. چیدن اصولی اثاثیه از جابجا شدن آنها در طول حرکت و در نهایت از آسیب دیدن آنها جلوگیری می‌کند. اثاثیه باید به نحوی چیده شوند که وسایل بزرگ و سنگین در پایین و اثاثیه کوچک و حساس در قسمت بالا قرار گیرند. پر کردن فضای خالی بین اثاثیه یکی از نکات مهم در چیدن وسایل داخل ماشین است که نیروهای ما با استفاده پتو و ضربه گیر این فضاها را پر می‌کنند.

باربری شهریار لیست باربری های شهریار

شرکت باربری چیتابار دارای شعبه های زیادی در سراسر مناطق تهران و البرز است. در ادامه برای آگاهی و دسترسی هرچه بیشتر هموطنان گرامی ساکن شهریار، لیست باربری های شهریار شرکت چیتابار شرح داده شده است.

لیست باربری های شهریار | اتوبار شهریار

باربری محدوده شهریار 

همشهریان گرامی اگر به دنبال بهترین خدمات باربری و حمل بار در محدوده شهریار هستید. اتوبار شهریار زیر مجموعه شرکت بزرگ حمل و نقل چیتابار با بیش از دو دهه ارائه خدمات صادقانه در خدمت شماست. برای بهره مندی از خدمات این باربری و اطلاع دقیق از هزینه باربری می‌توانید بصورت آنلاین و تلفنی با ما در ارتباط باشید. با سپردن اسباب کشی خود به بهترین باربری محدوده شهریار، یک اثاث کشی راحت و کم هزینه را تجربه نمایید.

باربری امیریه شهریار

یکی دیگر از مناطق تحت پوشش شرکت چیتابار، باربری امیره شهریار است.  این شرکت خدمات تخصصی حمل بار و اثاثیه منزل را با خلاقیت و ترفندهای مدرن و برنامه ریزی اصولی در محدوده امیریه شهریار به شما همشهریان عزیز ارائه می‌دهد.  اولویت اصلی شرکت حمل و نقل باربری شهریار جلب رضایت و اعتماد شماست. در همین راستا این شرکت خدمات خود را همراه با تخفیف‌های ویژه به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

بیشتر بدانید: باربری امیریه شهریار

یکی از شعبه های مهم شرکت چیتابار برای دسترسی راحتتر مشتریان خود در شهر جدید اندیشه شهریار واقع شده است. شما می‌توانید برای ارسال انواع بار و کالا از خدمات متنوع باربری شهریار اندیشه استفاده کنید.  می‌توانید برای کسب اطلاعات دقیق در مورد این شعبه از طریق منو سایت به صفحه باربری اندیشه شهریار مراجعه کنید.

بیشتر بدانید: باربری شهریار اندیشه

باربری باغستان شهریار

شهرستان شهریار به دلیل داشتن ظرفیت‌های ویژه در زمینه صنعت و تجارت، به عنوان یکی از مراکز مهم حمل و نقل کشور شناخته می‌شود. به واسطه همین ظرفیت بالا شرکت چیتابار در تمامی مناطق و شهرهای آن اقدام به دایر کردن شعبه‌های مختلف کرده است. باربری باغستان شهریار یکی از صدها شعبه مختلف این شرکت در سطح شهریار است. ساکنین گرامی برای بهره مندی از خدمات این شرکت می‌توانید بصورت حضوری به دفتر باربری باغستان بروید یا بصورت آنلاین و تلفنی درخواست خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

بیشتر بدانید: باربری باغستان

باربری شهریار میدان نماز

شعبه باربری شهریار میدان نماز شرکت چیتابار مفتخر است که در طول سالها فعالت خود با استفاده از آخرین تکنولوژی‎های لازم و پرسنلی خوش اخلاق و ماهر، بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به شما اراده داده است. استفاده از وسایل و امکانات مدرن باعث تسریع روند اسباب کشی و جلوگیری از ضربه دیدن اثاثیه بزرگ شده است. همچنین سرویس دهی به موقع و هزینه‌های مقطوع یکی دیگر از عواملی است که این شرکت را به بهترین باربری شهریاردر میدان نماز تبدیل کرده است.

بیشتر بدانید: باربری شهریار میدان نماز

باربری خادم آباد شهریار

اگر می‌خواهید اسباب و اثاثیه منزل خود را جا به جا کنید و نیاز به یک شرکت باربری مطمئن دارید، باربری خادم آباد شهریار با تیمی کاملا حرفه‌ای و متخصص در خدمت شما است. این باربری از صفر تا صد اسباب کشی را بصورت کاملا اصولی و طبق روشهای نوین روز دنیا انجام می‌دهد.

بیشتر بدانید: باربری خادم آباد شهریار

باربری شهریار بهترین شرکت باربری در شهریار کرج کدام است؟

بهترین شرکت باربری در شهریار | اتوبار شهریار

باربری شهریار | اتوبار و باربری شهریار کرج

انتخاب یک شرکت به عنوان بهترین باربری در شهریار کرج به عوامل زیادی وابسته است. عواملی همچون داشتن مجوز اتحادیه باربری، سرویس دهی به موقع، قیمت مقطوع خدمات ارائه شده و… در انتخاب بهترین باربری تاثیر گذار هستند. باربری در شهریار شرکت چیتابار در نظر سنجی مردمی که در سطح شهرستان شهریار انجام شد طبق نظر اکثریت به بهترین باربری در این محدوده شناخته شد. به همین واسطه شما بدون هیچ استرس و نگرانی می‌توانید اسباب کشی خود را به پرسنل ماهر این باربری بسپارید.

باربری شهریار شماره تلفن باربری شهریار

شماره تلفن باربری شهریار کرج

در حال حاضر بخاطر وجود اینترنت دیگر نیاز نیست برای اطلاع از خدمات و لیست دقیق هزینه‌ها به دفتر باربری بروید. کافیست با یک سرچ ساده شماره تلفن باربری شهریار را در گوگل پیدا کنید و تماس بگیرید. همکاران ما بصورت شبانه روزی جوابگویی شما عزیزان هستند. شرکت چیتابار برای شعبه شهریار شماره تماس‌های مختلفی را قرار داده است. برای دسترسی آسان تر به خدمات ما می‌توانید از این شماره 02633343055 استفاده کنید.

باربری شهریار اسباب کشی در باربری شهریار با انواع ماشین باربری

اسباب کشی در باربری شهریار با انواع ماشین باربری

اتوبار شهریار

داشتن انواع ماشین باربری سبک و سنگین یکی از مزایای مهم سپردن اسباب کشی به باربری شهریار است. براساس نوع و حجم بار باید از خودروی حمل بار مخصوص استفاده شود. استفاده از ماشین باربری مناسب حجم و نوع اثاثیه شما هم باعث کاهش هزینه باربری هم بالا رفتن سرعت حمل و نقل می‌شود. استفاده از رانندگان ماهر و مختص هر نوع ماشین باربری هم از آپشن های مهم این شرکت است.

وانت بار تلفنی شهریار

سبک‌ترین خودروی حمل بار اتوبار شهریار، وانت بار است که تا حداکثر 500 کیلوگرم ظرفیت حمل بار دارد. از وانت بار برای حمل وسیله‌های کم وزن یا ته بار اثاثیه منزل که در خاور اسباب کشی جا نشده‌اند استفاده می‌کنند. در نظر داشته باشید که استفاده از وانت بار برای حمل بار در بین باقی ماشین‌های باربری کمترین هزینه را دارد.

نیسان بار شهریار

نیسان باربری ظرفیت حمل بار بیشتری از وانت بار دارد و از آن برای حمل مبلمان، گاوصندوق و… استفاده می‌کنند. در تمامی نیسان‌های شرکت باربری شهریار از چندین پتو برای پیچیدن دور و اطراف بار استفاده می‌شود. از آنجایی که نیسان بار یک ماشین باربری روباز است این شرکت از یک چادر باکیفیت که ضد آب است برای پوشش وسایل حمل شده استفاده می‌کند.

خاور اسباب کشی اتوبار شهریار

اتوبار شهریار عمدتا برای حمل اثاثیه منزل از خاور اسباب کشی مسقف استفاده میکند. ظرفیت آیده ال خاوراین اجازه را می‌دهد که تقریبا همه وسایل تان را در آن جای دهید. همچنین مسقف بودن و داشتن پتوها و ضربه گیرهای زیادی در داخل آن، امنیت اثاثیه در جابجایی را حفظ می‌کند. اتوبار شهریار از انواع خاور ایسوزو، هیوندا، بنز808 و…. متناسب با درخواست شما برای اسباب کشی استفاده می‌کند.

کامیون اسباب کشی اتوبار شهریار

هموطنان گرامی اگر اثاثیه سنگین و زیادی دارید می‌توانید از کامیون اسباب کشی اتوبار شهریار استفاده نماید. انتخاب درست کامیون اسباب کشی بسیار حائز اهمیت است. چراکه اگر کامیون بزرگی نسبت به حجم اثاثیه خود سفارش دهید فضای خالی بین اثاثیه باعث جابجا شدن اثاثیه در طول مسیر شده و در نتیجه آسیب دیدن آنها و خسارت مالی برای افراد می‌شود. برعکس هم اگر کامیون نسبت به حجم اثاثیه کوچک باشد باعث افزایش هزینه و زمان باربری می‌شود.

باربری شهریار قیمت باربری در شهریار

قیمت باربری در شهریار | هزینه باربری

باربری در شهریار کرج

مشتریان گرامی برای اطلاع دقیق از قیمت باربری در شهریار می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید یا اینکه خودتان بصورت حضوری به دفتر باربری بروید. چراکه قیمت باربری یک عدد ثایت نیست و طبق فاکتورهای زیادی تعیین می‌شود. اتوبار شهریار تمامی قیمت گذاری‌ها را زیر نظر اتحادیه باربری انجام می‌دهد پس جای نگرانی نیست چون قیمت‌ها بسیار ارزان و مقطوع هستند.

نکته: دستمزد کارگر در صورتی که تعداد طبقات بیشتر از سه طبقه باشد هزینه دستمزد کارگر افزایش می یابد. لطفا برای اطلاع از قیمت های دقیق خدمات باربری شهریار با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

باربری شهریار باربری شهرستان شهریار

باربری شهرستان شهریار | اتوبار شهریار

ارسال بار به شهرستان بدون محدویت یکی از خدمات مهم باربری شهریار است. ارسال بار به شهرستان هم بسیار زمانبر و پر هزینه است هم نیاز به تجهیزات مدرن و آمادگی بیشتری نسبت به حمل بار درون شهری است. با این تفاسیر شما باید باربری شهرستان خود را به یک شرکت حمل بار مجهز و کاربلد بسپارید. باربری بین شهری توسط پرسنل ماهر اتوبار شهریار در سریع‌ترین زمان ممکن و پایین‌ترین هزینه انجام می‌شود.

باربری شهریار حمل و نقل درون شهری در باربری شهریار

حمل و نقل درون شهری در باربری شهریار

کارشناسان باربری شهریار ابتدا با سوالات دقیق از شما اطلاعات لازم را در مورد نوع بار و مسافت مبدا و مقصد کسب میکنند. سپس با توجه به این اطلاعات بهترین متناسب‌ترین سرویس حمل و نقل درون شهری را در اختیارشما قرار می‌دهند. به این صورت که اگر محله‌ی مبدا یا مقصد کوچه‌های باریکی داشته باشد از ماشین‌های باربری با عرض کمتر و خدمات متناسب آن برای شما استفاده می‌کنند.

باربری شهریار بهترین خدمات و حمل و نقل را از شرکت باربری شهریار دریافت کنید

بهترین خدمات و حمل و نقل را از شرکت باربری شهریار دریافت کنید

باربری شهریار | دریافت خدمات ویژه اتوبار و باربری شهریار کرج

شرکت باربری شهریار برای مشتریان خود بسیار اهمت قائل است و کسب رضایت و اعتماد آنها را در اولویت خود قرار داده است. به همین دلیل در راستای تحقق این هدف، بهترین خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه را با ارزانترین قیمت‌ها اراده می‌دهد. اتوبار شهریار برای آسودگی خیال مشتریان از امنیت اثاثیه خود در زمان جابجای، تمامی وسایل حمل شده را بصورت رایگان بیمه می‌کند. ما بهترین برنامه ریزی و استراتژی ارائه می‌دهیم تا شما یک اثاث کشی بدون دغدغه تجربه کنید.

باربری شهریار پشتیبانی اتوبار شهریار

کارشناس باربری شهریار در تمام مراحل باربری در کنار مشتریان عزیزما برای نظارت و پشتیبانی حضور خواهد داشت. خدمات پشتیبانی اتوبار شهریارباعث دلگرمی مشتریان و آسودگی خیال آنها از روند اسباب کشی (How To Prepare And Move Furniture) خواهد شد. در صورت ثبت سرویس باربری از شرکت ما،شما از پشتیبانی بدون محدویت زمانی ما بهره مند خواهید شد. داشتن پشتیبانی برای هر شرکتی نشانه از تعهد کاری و مهارت بالای آنها است.

تیم پشتیبانی اتوبار شهریار، بهترین برنامه ریزی را مطابق با اسباب کشی شما انجام خواهند داد. دیگر نیاز نیست نگران روند جابجایی و اثاث کشی خود باشید چراکه تیم پشتیبانی ما همواره در کنار شما خواهد بود. تیم پشتیبانی برای شما یک چک لیست اسباب کشی تهیه می کند که به عنوان نقشه راه هم می‌توان به آن نگاه کرد. طبق آن چک لیست شما از روند تمامی مراحل باربری آگاهی خواهید داشت.

باربری شهریار مشاوره رایگان باربری شهریار

اتوبار و باربری شهریار کرج با هزینه مناسب و ارزان‌ترین قیمت اسباب کشی شما را برعهده گرفته و با  بسته بندی محکم و امن و استفاده از کارتن‌های مقاوم و مناسب اسباب کشی را انجام می‌دهد. اتوبار و باربری شهریار کرج  از مشاورانی با تجربه و متخصص بهره گرفته و خدمات خود را به صورت حضوری و تلفنی ارائه می‌دهد.

ارائه مشاوره رایگان توسط بهترین کارشناسان باربری شهریار باعث اطلاع دقیق شما از خدمات ارائه شده و همچنین کاهش هزینه‌های اسباب کشی خود می‌شود. در طی این جلسه مشاوره، شما از روند کامل اسباب کشی توسط شرکت ما آگاه خواهید شد و متناسب با نیاز و توان مالی خود، نوع خدمات دریافتی مانند تعداد نیروی حمل بار مشخص خواهید کرد. به این صورت شما طبق بودجه در نظر گرفته خود، اسباب کشی خود را مدیریت خواهید کرد.

باربری شهریار شماره تلفن باربری در شهریار : 65595584-021

شماره تلفن باربری در شهریار

ما در اینجا سعی می‌کنیم به درخواست مشتریان به بهترین شکل ممکن رسیدگی کنیم. شرکت اتوبار شهریار برای رسیدن به این هدف امکان ارتباط آسان و 24 ساعته را برای مشتریان در فراهم کرده است. پرسنل ما در همه ساعات آماده هستند که تماس شما را پاسخ دهند و نیاز های شما را برطرف کنند.

باربری شهریار نحوه دریافت مشاوره رایگان از باربری شهریار کرج 

نحوه دریافت مشاوره رایگان باربری شهریار

ساکنین گرامی شهرستان شهریار کرج برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره‌های تماس موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان با تجربه ای در اتوبار شهریار کرج مشغول به فعالیت هستند که یکی از وظایف آن ها ارائه مشاوره رایگان به مشتریان عزیز است. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی قبل از اسباب کشی، از همکاران ما کمک بخواهید و سوالات خود را از ایشان بپرسید. و در نهایت با یک دید باز و آگاهانه اقدام به ثبت سفارش باربری کنید.

باربری شهریار اصول بسته بندی وسایل حساس در باربری شهریار: بسته بندی حرفه ای توسط باربری شهریار

اصول بسته بندی وسایل حساس در باربری شهریار: بسته بندی حرفه ای توسط باربری شهریار

پرسنل باربری شهریار کرج وسایل حساس و ارزشمند شما را به ایمن‌ترین شکل ممکن بسته بندی می‌کنند. در هر خانه‌ای وسایل حساس و شکستنی وجود دارد که جا به جا کردن آن مقداری سخت است. اتوبار شهریار برای بسته بندی وسایل حساس شما از نایلون‌های پلاستیکی ضد ضربه استفاده می‌کند. باربری در شهریار در هنگام بسته بندی، وسایل شکستنی و حساس شما را از سایر وسایل دیگر جدا می‎کند. زیرا این وسایل به دلیل حساس بودن بیشتر در معرض خطر و آسیب قرار دارند. باربری شهریار به طور مثال وسیله حساسی مانند لوستر را با استفاده از نایلون های حبابدار ضد ضربه کرده تا هیچ مشکلی در طول مسیر آن را تهدید نکند. اتوبار شهریار از ایمن‌ترین و امقرون به صرفه ترین وسایل برای بسته بندی و جا‌به‌جایی اثاثیه شما استفاده می‌کند.

باربری شهریار بسته بندی و جابه جایی حرفه ای باربری شهریار کرج: جابجایی حرفه ای در باربری شهریار

بسته بندی و جابه جایی حرفه ای باربری شهریار کرج: جابجایی حرفه ای در باربری شهریار

شماره تماس اتوبار و باربری شهریار کرج : 65595584-021

اتوبار ما متخصص در امر بسته بندی با ابزارها و امکانات پیشرفته جهت جلوگیری از هر گونه ضربه دیدگی و شکستگی اثاثیه است. اتوبار شهریار کرج همه اثاثیه مشتری از وسایل گران قیمت گرفته تا وسایل شکستنی و حساس را با روش های خاصی بسته‌بندی و جا‌به‌جا می‌کند. این شرکت برای حمل و بسته‌بندی اثاثیه از نیروهای با تجربه و آموزش دیده خود کمک می‌گیرد. در صورت هرگونه آسیب به اثاثیه شما تماما خسارت آن را باربری ما پرداخت می کند.

در صورتی که حمل و نقل بار خود را به اتوبار شهریار واگذار کرده‌اید اصلا نگران سلامت و امنیت اثاثیه خود نباشید. چراکه  کارکنان و نیروهایی که در این باربری مشغول به فعالیت هستند با دقت بسیار زیادی تمامی کارهای اسباب کشی را انجام می دهند و از توان و تجربه بالایی برخوردار هستند

باربری شهریار شماره تماس باربری و وانت تلفنی شهریار: 02633343055 و 65595584-021

شماره تماس باربری و وانت تلفنی شهریار: 02633343055 و 65595584-021

برای بهره جوی از خدمات باربری و وانت بار شهریار می‌توانید از شماره تلفن‌های بالا استفاده کنید. اتوبار شهریار کرج با استفاده از چرخ‌ دستی حمل بار و امکانات مدرن وسایل بسته بندی شده را جابجا می‌نماید. پس بهتر است قدرت نمایی را کنار بگذارید و تمامی کارهای اثاث کشی خود را به ما بسپارید تا به کمرتان هم آسیبی وارد نشود. انجام اصولی کارها از ویژگی‌های ما می باشد. پرسنل ما بسته‌ها و کارتن ها را طوری در کامیون جا می‌دهند و می‌چینند که در هنگام حرکت و در طول مسیر بسته ها جابجا نشوند و در طول مسیر هم کارکنان ما داخل کامیون مراقب وسایل شما هستند.

اتوبار شهریار کرج و باربری شهریار با دارا بودن رانندگان خبره و ماهر و آشنا به جاده در طول مسیر و در پیچ‌های تند تمامی جوانب احتیاط را بجا می آورند. همچنین بارهای شما به گونه ای در ماشین باربری چیده می شود که در طول مسیر جابجا نشوند .

باربری شهریار شماره تماس اتوبار و باربری شهریار کرج : 65595584-021

اتوبار شهریار کرج با قرار دادن شماره تماس های خود در سایت، به شما عزیزان این امکان را می‌دهد که بتوانید به راحتی با این شرکت ارتباط برقرار نمایید. این شرکت با قرار دادن این شماره ها و با ایجاد امکان یک ارتباط آسان کار اسباب کشی را برای مشتریان خود آسان نموده است.

باربری شهریار ارائه بیمه نامه رایگان در اتوبار و باربری شهریار کرج

ارائه بیمه نامه رایگان در اتوبار و باربری شهریار کرج

اتوبار و باربری شهریار کرج

اکثر خانواده ها این نگرانی را دارند که اثاثیه آنها سالم به مقصد نرسد و در طول مسیر آسیب ببیند .اما اتوبار و باربری شهریار کرج با بهر‌ه‌گیری از یک تیم باربری مجرب و حرفه‌ای به مشتریان خود اطمینان می دهد که اثاثیه آنها سالم به مقصد خواهد رسید. همچنین اتوبار و باربری شهریار کرج با ارئه بیمه نامه ای به صورت رایگان ثابت کرده که اثاثیه در طول اسباب کشی هیچگونه آسیبی نخواهد دید. باربری شهریار کرج با ارائه بیمه نامه معتبر و رایگان به صورت شبانه روزی اماده خدمت رسانی به شماست.

باربری و وانت تلفنی شهریار کرج از کارکنانی مجرب و حرفه ای برای ارائه خدمات باربری و اسباب کشی استفاده می کند. و به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهد که در طول اسباب کشی اثاثیه آنها هیچ گونه آسیبی نمی بیند اما با این حال، برای آسودگی خاطر مشتریان خود، بیمه نامه را به صورت رایگان ارائه می‌دهد.

باربری شهریار چیدمان اصولی بار در اتوبار و باربری شهریار کرج

چیدمان اصولی بار در باربری شهریار کرج | اتوبار شهریار

اسباب کشی حرفه ای در باربری شهریار

چیدمان تخصصی و اصولی بار توسط اتوبار و باربری شهریار کرج یکی دیگر از مزایا این اتوبار است. تمام بسته‌ها در داخل ماشین حمل بار به ترتیب چیده می‌شوند. بسته‌های کوچک و شکستنی‌ها بالا و بسته‌های سنگین در زیر قرار داده می شوند  تا در حین جابه جایی آسیبی به وسایل وارد نشود.

اگر ماشینی که می خواهید با آن وسایلتان را به منزل جدید جابه جا کنید انتخاب کرده اید. حال نوبت به آن رسیده که وسایلتان را به صورت اصولی و مرتب در کامیون اسباب کشی بچینید تا وسایل در طول مسیر جابه جا نشود و آسیب نبیند. این کار معمولا برای خود شما سخت به نظر می‌رسد به همین دلیل بهتر است این کار را به تیم باربری شهریار بسپارید.

باربری شهریار چگونه شماره باربری شهریار کرج را پیدا کنیم؟

چگونه شماره تماس باربری شهریار کرج را پیدا کنیم؟

برای این کار ابتدا باید نام باربری موردنظرتان را در گوگل سرچ کنید و شماره منطقه مورد نظرتان را پیدا کنید. تیم باربری و اتوبار شهریار به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده است تا به شما خدمت رسانی کند. چیتابار در تمامی مناطق کرج شعبه دارد و خدمات باربری ارائه می‌دهد.

مشتریان عزیزی که می‌خواهید از خدمات شرکت باربری و اتوبار شهریار کرج استفاده کنید تنها کافیست با شماره تلفن های موجود تماس بگیرید و سرویس و ماشین مورد نظرتان برای حمل بار را سفارش دهید. زمانی که سرویس موردنظر شما ثبت شد تیم باربری و وانت تلفنی شهریار به سرعت در محل حاضر می شوند و به شما خدمات باربری مورد نیاز را ارئه خواهند داد.

باربری شهریار شماره های تماس باربری شهریار کرج برای اطلاع از هزینه باربری

شماره های تماس باربری شهریار کرج برای اطلاع از هزینه باربری

شماره تماس مناطق فردیس، مارلیک و اندیشه : 02165595584

باربری و اتوبار شهریار کرج کلیه هزینه‌های که برای جابه جایی و حمل و نقل بار تعیین می‌کنند را بر اساس روش‌های معینی مشخص می‌کنند. برای اینکه هزینه جا به جایی بار خود را بدانید کافی است که با این شماره ها تماس بگیرید و مشخصات مبدا و مقصد و بار خود از جمله مسافتی که باید طی شود و تعداد کارکنانی که لازم دارید برای حمل بارتان و اجسامی که قرار است جا به جا کنید را به کارشناس ما توضیح دهید که قیمت نهایی را برای شما تعیین کند.

باربری شهریار کرایه حمل بار باربری در شهریار کرج

باربری در شهریار کرج | اتوبار شهریار کرج | کرایه حمل بار در باربری شهریار

باربری در شهریار کرج | اتوبار شهریار کرج

کرایه حمل بار در شهریار به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل موثر بر حمل بار در اتوبار شهریار کرج عبارتند از مسافت، نوع خودرو (کامیون، خاور، نیسان بار، وانت بار و …)، مبدا و مقصد ، تعداد کارکنان، تجهیزات مورد نیاز و … . اگر می‌خواهید نرخ کرایه های باربری در شهریار را بدانید با کارشناسان ما تماس بگیرید زیرا قیمت ها براساس یک سری پارامترها متفاوت می باشد و لازم است که مشتری در ابتدا اطلاعاتی در مورد بار خود به کارشناسان ما بدهد.

 باربری در شهریار نسبت به باربری‌های دیگر کرایه کمتری برای حمل بار از مشتری درخواست می‌کند. کرایه ماشین‌های باربری مختلف با یکددیگرمتفاوت است. بر اساس وسیله نقلیه‌ای که برای بار شما مورد نیاز است و بارها با آن جا به جا می شود هزینه‌ها تعیین می گردد.

باربری شهریار مزایای یک شرکت باربری شهریار کرج

مزایای یک شرکت باربری شهریار کرج

در کرج شرکت های باربری زیادی وجود دارد که کار روزانه آنها حمل و نقل اثاثیه و جعبه است. بنابراین اسباب کشی توسط افراد حرفه ای مزایای زیادی برای شما دارد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره کرده‌ایم:

 • کار کمتر و استرس کمتر: زمانی که تصمیم گرفتید به یک شرکت حمل و نقل برای اسباب کشی خود تکیه کنید، این شرکت باربری بیشتر کارها را به عهده خواهند گرفت و استرس و نگرانی را از شما دور خواهد کرد.
 • آسودگی خاطر شما: شرکت باربری شهریار کرج برای حمل اثاثیه و جعبه شما پول می گیرد و بدون اینکه شما مجبور باشید وقت دوستان و آشنایان خود را تلف کنید اسباب کشی خود را انجام می دهید.
 • پوشش قانونی: هنگامی که توسط شرکت حمل بار، اقدام به نقل مکان می‌کنید، کلیه وسایل شما بیمه می‌شوند. اگر چیزی بشکند یا آسیب ببیند، شرکت پاسخگو خواهد بود.
 • در شرایط خاص مشکلی وجود ندارد: آیا در طبقه ششم بدون آسانسور زندگی می‌کنید؟ یا آپارتمان شما در مرکز شهر است که در آن پارکینگ وجود ندارد؟ جایی که کمک‌های خصوصی به محدودیت‌های خود می‌رسند، متخصصان همیشه راه حلی دارند.

باربری شهریار رزرو و سفارش سرویس حمل بار در شهریار 

رزرو و سفارش سرویس حمل بار در شهریار 

باربری در شهریار

مدیر تیم باربری شهریار تمام آنچه را برای اثاث‌کشی بی‌دغدغه نیاز دارید برای شما فراهم می‌کند. کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید یا بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید و سرویس حمل بار خود را ثبت و رزرو کنید. شما میتوانید برای هر روز و ساعتی که مد نظرتان است کامیون باربری، تجهیزات بسته بندی، خدمات چیدمان و… را رزرو کنید. توجه داشته باشید هر زمانی که سرویس مورد نظر خود را ثبت کنید و قیمت به شما اعلام شود حتی در صورت بالا رفتن قیمت‌ها از شما همان قیمت اولیه که اعلام شده بود گرفته می‌شود.

باربری شهریار شماره تماس باربری و وانت تلفنی شهریار: 02633343055 و 65595584-021

هموطنان گرامی اگر حجم بار کمی دارید و قصد استفاده از وانت بار تلفنی دارید می‌توانید با دو شماره ای در بالا گذاشتیم تماس بگیرید. شماره های بالا مختص خدمات وانت تلفنی در باربری شهریار است و در صورت ثبت سرویس، تیم ما در اسرع وقت خود را محل می‌رساند.

شماره تماس باربری و وانت تلفنی شهریار

باربری شهریار خرید کارتن اسباب کشی از اتوبار شهریار

یکی از دغدغه های مهم افراد در زمان اسباب کشی، تهیه و خرید کارتن بسته بندی باکیفت است. اما اتوبار شهریار این دغدغه را برای مشتریان خود برطرف کرده است. با ثبت سرویس اثاث کشی از باربری شهریار، تیم ما مسئولیت تهیه تمامی تجهیزات لازم برای بسته بندی اعم از خرید کارتن اسباب کشی را بر عهده می‌گیرد. شما مشتریان گرامی می‌توانید کارتن اسباب کشی محکم و چندلایه را در سایزهای مختلف از باربری شهریار خریداری کنید.

خرید کارتن اسباب کشی از باربری شهریار

اسباب کشی آسان با اتوبار شهریار

باربری شهریار پایانه باربری شهریار

حمل و نقل انواع و اقسام بار و کالا از پایانه باربری شهریار به تمام نقاط کشور انجام می‌شود. حمل بار در پایانه باربری شهریار با استفاده از بهترین و مدرن ترین وسایل نقلیه و کادری مجرب و رانندگان خبره صورت می‌گیرد. شرکت ما برای حمل بار به شهرستان ها اقدام به صدور بارنامه می‌کند در نتیجه شما با خیال راحت می‌توانید از پایانه باربری شهریار به هرجای از کشور بارهای خود را ارسال نمایید.

پایانه باربری شهریار | اتوبار شهریار

باربری شهریار مناطق مرتبط با باربری شهریار

باربری مهرشهر

باربری اندیشه

باربری طالقانی

باربری باغستان

رضایت مشتریان باربری شهریار

50 دیدگاه‌

 • احمد
  ارسال شده 15 آذر 1402 5:05 ب.ظ 0Likes

  سلام هزینه باربری با خاور اسباب کشی مسقف به قزوین چنده؟ حجم اثاثیه من در حدیه که تو خاور جا میشه

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 16 آذر 1402 3:24 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز
   لطفا برای دریافت قیمت دقیق باربری به قزوین با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما، شما را کاملا راهنمایی کنند.

 • نگین
  ارسال شده 28 آذر 1402 3:23 ب.ظ 0Likes

  یکی از بهترین باربری های شهریار هستید که با اخلاق ترین نیروهارو در اختیار دارید.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 29 آذر 1402 5:09 ق.ظ 0Likes

   از نظر ارزشمند شما سپاس گذاریم.

 • مهران
  ارسال شده 3 دی 1402 3:56 ب.ظ 0Likes

  سلام خدمت مدیریت عالی باربری شهریار
  تیم بسیار خوب و حرفه ای دارید بابت اسباب کشی خوبی که برام انجام دادین ممنونم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 4 دی 1402 3:23 ق.ظ 0Likes

   سلام وقت بخیر
   از نظر ارزشمند شما سپاس گذاریم.

 • خاطره
  ارسال شده 4 دی 1402 4:34 ب.ظ 0Likes

  قطعا شما بهترین باربری سطح شهریار هستید با قیمت های مقطوعتون

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 5 دی 1402 3:13 ق.ظ 0Likes

   ممنون از نظر ارزشمند شما

 • کامیاب
  ارسال شده 9 دی 1402 3:45 ب.ظ 0Likes

  قیمت هاتون خیلی اقتصادی و مقرون به صرفه است به نسبت هر باربری دیگه ای که قیمت گرفتم

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 10 دی 1402 3:43 ق.ظ 0Likes

   کسب رضایت و اعتماد شما اولویت ماست.

 • حسینی
  ارسال شده 11 دی 1402 5:46 ق.ظ 0Likes

  باربری شهریار کارشون و قیمت هاشونم عالیه من همیشه به هرکسی که بخواد اثاث کشی کنه شما رو معرفی می کنم چون تجربه اسباب کشی چندین ساله خوبی با مجموعه شما دارم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 11 دی 1402 11:19 ق.ظ 0Likes

   اقای حسینی عزیز متشکریم از نظر ارزشمندتون

 • غفاری
  ارسال شده 13 دی 1402 3:03 ب.ظ 0Likes

  سلام روزتون بخیر آیا بسته بندی اثاثیه رو انجام میدید؟ خودتون وسایل بسته بندی دارید یا باید خودم تهیه کنم؟؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 14 دی 1402 3:37 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   بله تیم ما بسته بندی اثاثیه را هم انجام می دهد. درصورت که بسته بندی خود را به تیم باربری شهریار بسپارید ما همه وسایل و تجهیزات مورد نیاز را برای شما تهیه می کنیم.

 • فاطمه
  ارسال شده 17 دی 1402 7:04 ق.ظ 0Likes

  ببخشید اگه خودتون وسایلم رو کامل بسته بندی کنید چقدر برام هزینه داره؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 17 دی 1402 10:22 ق.ظ 0Likes

   سلام
   بسته به حجم وسایلتون و تجهیزات بسته بندی مورد نیاز، هزینه متفاوت خواهد بود.

 • سرمدی
  ارسال شده 20 دی 1402 5:10 ق.ظ 0Likes

  با سلام و خسته نباشید به مدیریت باربری شهریار مدت زمان مورد نیاز برای جابجایی اثاثیه یک منزل 50 متری حدودا چقدر می باشد؟ بیش از سه ساعت یا کمتر از سه ساعت؟ از طبقه همکف در شهریار به طبقه اول در گلشهر کرج جابجایی صورت بگیره

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 20 دی 1402 6:03 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   لطفا برای ثبت سفارشتون و گرفتن مشاوره رایگان از کارشناسان ما با شماره دفتر باربری شهریار تماس بگیرید.

 • فاطیما جزایری
  ارسال شده 23 دی 1402 4:41 ق.ظ 0Likes

  سلام امکانش هست فقط برام 4تا کارگر بفرستید؟ میخوام وسایلم از طبقه 6به طبقه اول همون ساختمون خودمون منتقل کنم

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 23 دی 1402 7:07 ق.ظ 0Likes

   سلام بله فقط برای ثبت سفارشتون با شماره دفتر باربری شهریار تماس بگیرید.

 • یوسف
  ارسال شده 24 دی 1402 4:21 ق.ظ 0Likes

  راننده تون خیلی حرفه ای و ماهر وسایلمون رو چید بطوری هرساله مارو مجبور می کردن ماشین اضافی برای حمل باقی وسایل درخواست کنیم اما امسال با چیدمان عالی شما تمامی وسایلمون با یک سرویس جابجا شد و کلی از هزینه باربری مون کم شد. ازتون سپاس گذارم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 24 دی 1402 6:07 ق.ظ 0Likes

   هدف ما جلب رضایت و اعتماد شماست

 • saabet
  ارسال شده 25 دی 1402 5:07 ق.ظ 0Likes

  سلام ببخشید من میخوام وسایلم از طبقه همکف همین ساختمون خودمون به طبقه 4ببرم. هزینه ارسال کارگر رو بهم میگید.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 25 دی 1402 10:16 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   لطفا برای اطلاع دقیق از هزینه ها با شماره باربری شهریار تماس بگیرید تا همکاران شما را راهنمایی کنند.

 • سنا
  ارسال شده 26 دی 1402 5:06 ق.ظ 0Likes

  سلام و خسته نباشید به تیم عالی باربری شهریار خواستم از قیمت های منصفانه و تیم خوبتون تشکر کنم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 29 دی 1402 7:13 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   سپاس گذاریم از ارسال نظرتون

 • صحرا
  ارسال شده 29 دی 1402 7:04 ق.ظ 0Likes

  سلام شما کار جابجایی وسایل سنگین مثل گاوصندوق هم انجام میدید؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 29 دی 1402 7:20 ق.ظ 0Likes

   سلام روز بخیر
   بله شرکت ما حمل و جابجایی هر نوع وسیله سبک و سنگین رو انجام میدهد.

 • وحید
  ارسال شده 1 بهمن 1402 2:45 ب.ظ 0Likes

  من به عنوان کسی که چندین ساله برای اسباب کشی هام از شما خدمات میگیرم به همه دوستان و همسایه ها شرکت شمارو پیشنهاد می کنم
  هم خیلی کارگراتون حر فه ایم همه قیمت های مناسبی دارید.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 2 بهمن 1402 4:28 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   هدف اولویت ما در باربری شهریار جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است. خوشحالیم که توانسته ایم رضایت شما را به دست آوریم.

 • reza
  ارسال شده 3 بهمن 1402 12:19 ب.ظ 0Likes

  سلام وقت بخیر ببخشید هزینه پیاده روی رو بهم اعلام می کنید
  کوچه ما کامیون باربری نمیکشه و باید وسایل حدود 100متری پیاده به ماشین منتقل بشه

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 4 بهمن 1402 5:08 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   لفا برای اطلاع از هزینه با شماره باربری شهریار تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

 • نامدار
  ارسال شده 7 بهمن 1402 7:13 ق.ظ 0Likes

  سلام ببخشید شما وانت بار هم دارید
  برای جابجایی چند کابینت فلزی میخواستم

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 7 بهمن 1402 3:33 ب.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   بله باربری شهریار دارای انواع ماشین حمل بار سبک و سنگین اعم از وانت بار، نیسان، کامیون و… است.

 • ساسان باقری
  ارسال شده 10 بهمن 1402 4:15 ق.ظ 0Likes

  سلام وقتتون بخیر.
  تا حالا چندین بار از خدمات تیم باربری شهریار استفاده کردم. هر بار خدماتشون باکیفیت تر از قبل بوده و همیشه اولویتشون رضایت مشتریه
  من خصوصا از نحوه بسته بندی خیلی خوشم اومده چون منظم و برچسب گذاری شده است همه چیز

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 10 بهمن 1402 2:28 ب.ظ 0Likes

   سلام وقت بخیر جناب باقری عزیز
   ممنون از اینکه به تیم باربری شهریار اعتماد کردید.

 • سینا سرمد
  ارسال شده 16 بهمن 1402 4:41 ق.ظ 0Likes

  سلام و وقت بخیر ما یه کارگاه کابیت سازی داریم من برای روزای فرد ساعت9 صیح بصورت منظم میخوام که برام ماشین که بهتره ایسوزو باشه به همراه دو تا کارگر بفرستید.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 17 بهمن 1402 4:18 ق.ظ 0Likes

   سلام جناب سرمد عزیز
   بله امکانش هست فقط برای ثبت درخواستتون با شماره دفتر باربری شهریار تماس بگیرید تا سرویس درخواستی تون در اسرع وقت به محل اعزام بشه.

 • زیبا
  ارسال شده 18 بهمن 1402 4:07 ق.ظ 0Likes

  من هرسال که اسباب کشی میکنم نگران آسیب دیدن وسایلم هستم ولی امسال که شرکت شما وسایلم رو بسته بندی کرد خیالم راحت شد چون هم وسایلتون محکم و باکیفت بود هم نحوه کارتون رو قبول داشتم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 21 بهمن 1402 4:07 ق.ظ 0Likes

   سلام روز بخیر
   باربری شهریار از بهترین تجهیزات و به روزترین روشها برای بسته بندی اثاثیه استفاده می کند.

 • لهراسب
  ارسال شده 25 بهمن 1402 4:59 ب.ظ 0Likes

  سلام دستتون درد نکنه برای اسباب کشی خوبی که برام انجام دادید . از پرسنل خوش اخلاق و کاربلدتون مچکرم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 26 بهمن 1402 4:29 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که توانسته ایم رضایت و اعتماد شما را به دست آوریم.

 • وحید متاع پور
  ارسال شده 28 بهمن 1402 9:12 ق.ظ 0Likes

  سلام به همه دوستان من تجربه چندین سال استفاده از سرویس های باربری این شرکت رو دارم و به جرئت میتونم بگم خیلی با انصاف هستند و کارشون هم حرف نداره.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 29 بهمن 1402 5:02 ق.ظ 0Likes

   سلام جناب متاع پور عزیز
   سپاس از نظر ارشمند شما

 • محمد ابهری
  ارسال شده 9 اسفند 1402 4:01 ق.ظ 0Likes

  سلام شرکت شما بسته بندی لوازم فروشگاه هم تو شهریار انجام میدهد ؟
  فروشگاه داریم و میخوایم جابه جا بشیم و به چند خیابان بالاتر

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 9 اسفند 1402 5:42 ق.ظ 0Likes

   سلام بله انجام میدیم
   ما برای بسته بندی لوازم منزل، شرکتی و صنعتی و… نیروهای متخصص و آموزش دیده ای داریم که به نحوه احسن کار رو برای شما انجام می دهند.

 • طهورا کرمی
  ارسال شده 17 اسفند 1402 4:26 ق.ظ 0Likes

  سلام روزتون بخیر
  لطفاهزینه بسته بندی اثاثیه دو واحد آپارتمان با فول امکانات چقدر میشه؟ خودتون کارتن و ضربه گیر وسایل مورد نیاز رو دارید یا باید جداگانه خودم تهیه کنم؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 19 اسفند 1402 4:27 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز برای اطلاع از هزینه با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شمارو راهنمایی کنند. در ضمن تمامی وسایل مورد نیاز برای بسته بندی در صورت درخواست مشتریان در زمان ثبت سرویس درخواستی براشون تهیه میشه و از این بابت نگران نباشید.

 • کرمی
  ارسال شده 28 اسفند 1402 4:53 ق.ظ 0Likes

  سلام و خسته نباشید به مدیریت محترم باربری شهریار
  بنده کرمی هستم دیروز 27 اسفند برام اسباب کشی انجام دادید خیلی از نحوه کارتون و کارگرای که برام فرستاده بودید راضی بودم

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 5 فروردین 1403 3:23 ق.ظ 0Likes

   سلام جناب کرمی عزیز
   خوشحالیم که از کار تیم ما راضی بودید.

پاسخ بدهید

تماس سریع 09904698839