باربری عظیمیه کرج

اتوبار و باربری عظیمیه کرج

باربری عظیمیه کرج | اتوبار عظیمیه

اتوبار و باربری عظیمیه کرج دارای سابقه طولانی در زمینه اسباب‌کشی است. شرکت باربری عظیمیه کارهای اسباب کشی منطقه عظیمیه را با سرعت بالاتری انجام می‌دهد. زیرا دفتر مرکزی این شرکت در منطقه عظیمیه دایر شده است و به ساکنان این منطقه نزدیک‌تر است. شرکت باربری ما برای همه شهرستان‌ها اسباب‌کشی انجام می‌دهد.

اتوبار عظیمیه | باربری عظیمیه

باربری عظیمیه کرج | اتوبار عظیمیه کرج | باربری در عظیمیه کرج

جا به جایی اثاثیه منزل و شرکت ها توسط باربری عظیمیه کرج

شماره تماس اتوبار و باربری عظیمیه کرج: 02633343055

اتوبار عظیمیه یکی از معتبر ترین شرکت های باربری در سطح کشور می باشد. شرکت باربری عظیمیه کرج برای ارائه خدمات خود از جدیدترین ماشین های حمل و نقل، کارگران ماهر و آموزش دیده و روش های بسته بندی اصولی استفاده می‌کند. اتوبار و باربری عظیمیه کرج به مشتریان خود در چینش و مرتب کردن وسایل نیز کمک خواهد کرد زیرا این کار برای بیشتر مشتریان خسته کننده است اما اتوبار عظیمیه کرج با خوش رویی تا مراحل پایانی همراه مشتری خواهند بود. 

باربری و اتوبار عظیمیه علاوه بر اینکه به ساکنین منطقه عظیمیه خدمت می کند به دیگر مناطق کرج و همچنین به مناطق تهران نیز خدمات باربری ارائه می‌دهد. تمام پرسنل باربری عظیمیه آموزش های لازم را جهت بسته بندی اصولی و جا بجایی بار دیده اند. کادر حرفه ای باربری عظیمیه ماشین های باربری را موکت کاری می کنند و از امکانات مناسب برای حفظ امنیت بار استفاده می کنند.بسته بندی، چیدمان وسایل در خودروهای حمل بار و رانندگی رانندگان به گونه ای انجام می شود که در طول مسیر به وسایل شما آسیب وارد نشود.

شماره تماس باربری عظیمیه کرج | شماره تلفن باربری عظیمیه

ارائه بیمه نامه در اتوبار و باربری عظیمیه کرج

بسته بندی و مشاوره اسباب کشی ادارات اتوبار و باربری عظیمیه

باربری عظیمیه کرج با ارائه کلیه خدمات در زمینه اتوبار، اسباب کشی منزل، حمل جهیزیه عروس، حمل و تقل کالا و حمل و نقل وسایل اداری ، اماده ارائه خدمات باربری به شما همشهریان می‌باشد. اتوبار عظیمیه کرج و باربری عظیمیه با بهره جویی از همکارانی با تجربه، خوش اخلاق و مجرب در امور مربوط به باربری و اتوبار، آرامش و ایمنی را در اسباب کشی، برای شما به ارمغان می‌آورد. اتوبار عظیمیه تمامی وسایل شما را به استاندارد ترین شکل ممکن بسته بندی کرده و داخل کارتن های مخصوص قرار می‌دهد. بهترین خدمات بسته بندی را ار اتوبار عظیمیه بخواهید. باربری و اتوبار عظیمیه سابقه درخشان و طولانی دارد که باعث اعتماد کردن مطمئن شما عزیزان می‌شود.
اتوبار و باربری عظیمیه کرج تمامی امور مربوط به باربری در منطقه عظیمیه را برای شما همشهریان گرامی، با کیفیتی بالا، امنیت بالا و تجربه بالا انجام خواهد داد.

اتوبار عظیمیه کرج | مشاوره رایگان قبل از اسباب کشی

باربری در عظیمیه | باربری عظیمیه کرج

اسباب کشی مطمئن توسط باربری عظیمیه کرج

هموطنان گرامی برای تجربه یک اسباب کشی راحت و سریع، آن را به پرسنل با تجربه و باسابقه اتوبار عظیمیه بسپارید. برای انتخاب دقیق تعداد نیروهای مورد نیاز قبل از شروع اسباب کشی با مشاوران ما تماس گرفته و شرایط خود از جمله نوع و حجم بار، تعداد طبقات مبدا و مقصد و… را توضیح دهید تا مشاوران ما، باتوجه به آن تعداد نیرو مورد نیاز شما را به محل اعزام کنند. با این کار هزینه‌های شما بطور چشم گیری کاهش می‌یابد.

خودروهای حمل بار در اتوبار عظیمیه

اتوبار عظیمیه برای جا به جایی بار مشتریان از خودروهای مجهز و ایمن استفاده می‌کنند. داخل وانت بارها و نیسان بارهای این باربری موکت کاری شده است و به صورت منظم نظافت می‌شود. این خودروها از نظر امنیت کاملا تایید شده هستند و اسباب و اثاثیه شما را با بیشترین سرعت به مقصد می‌رسانند. باربری عظیمیه برای جا به جایی اثاثیه سنگین و با حجم زیاد از کامیون‌ها و تریلی‌های مجهز استفاده می‌کند. که بار شما بدون مشکل به مقصد برسد. خودروهای موکت کاری شده و مجهز توسط باربری عظیمیه برای حمل اثاثیه شما تهیه شده است و بر اساس شرایط بار شما، مناسبترین ماشین به مکان اسباب کشی فرستاده می‌شود. شرکت ما بهترین رانندگان کرج را برای حمل اثاثیه شما در نظر گرفته است، شما با خیال آسوده می‌توانید حمل بارهای خود را به آن ها بسپارید.

انواع ماشین باربری عظیمیه کرج | کرایه ماشین باربری

هزینه ماشین باربری در عظیمیه کرج

فعالیت های انجام شده قبل از اسباب کشی در باربری عظیمیه کرج

رانندگانی که برای باربری عظیمیه فعالیت می کنند قبل از هر اسباب کشی خودروی خود را به تعمیرگاه برده و از سلامت خودروی خود اطمینان کامل پیدا می‌کنند و داخل خودروی خود را نظافت می‌کنند که هنگام اثاث کشی اسباب و وسایل مشتری تمیز بماند و روی آن ها گرد و خاک ننشیند. در صورتی که رانندگان از سلامت خودروهای خود اطمینان داشته باشند سلامت بار مشتری نیز به خطر نمی افتد. اما اگر از سلامت خودروی خود مطمئن نباشند خودروی دیگری را برای جا به جایی بار مشتری به محل مورد نظر ارسال می کنند.

رانندگان باتجربه اتوبار عظیمیه کرج

باربری و اتوبار عظیمیه از مجرب ترین و حرفه ای ترین راننده ها در کادر خود استفاده می کند. رانندگانی که در باربری عظیمیه کرج کار می کنند آموزش های لازم را برای انجام یک اسباب کشی ایمن پشت سر گذاشته اند.شرکت باربری عظیمیه هنگام استخدام این رانندگان از حرفه ای بودن و تجربه کافی آن ها اطمینان حاصل می‌کند، سپس آن ها را استخدام می‌کند. همچنین اتوبار عظیمیه ماشین های حمل بار را نیز مورد تایید و امتحان قرار می دهد تا مشکلی پیش نیاید.

رانندگان کامیون باتجربه اتوبار عظیمیه

شماره تماس وانت تلفنی عظیمیه در کرج: 02633343055

به دنبال یک شرکت باربری مطمئن هستید که اسباب کشی خود را با خیال راحت به آن ها بدهید؟ نمی دانید با چه شماره ای تماس بگیرید؟

ما در اینجا یکی از بهترین شرکت های باربری را به شما معرفی می کنیم. شرکت باربری عظیمیه کرج دارای سابقه ای درخشان در زمینه اسباب کشی است. برای ارتباط با این شرکت کافی است با شماره 02633343055 تماس بگیرید.

باربری عظیمیه بهترین شرکت باربری در کرج

ما به عنوان بهترین باربری کرج خدمات تخصصی اسباب کشی و حمل بار را در ایران به سبکی درست و شیوه ای نوین انجام می دهیم ، ارائه خدمات حمل بار به صورت شبانه روزی صورت می‌گیرد که برای حمل بارهای شما از خاورهای مسقف و موکت کاری شده ای استفاده می کنیم که مخصوص کار اسباب کشی هستند ، افرادی که برای حمل بارهای شما اعزام می‌شوند ، افرادی خوش اخلاق و خوش برخورد هستند که کار اسباب کشی را با ده سال سابقه کاری دراتوبار و باربری عظیمیه کرج ارائه می‌دهند و آماده اند خدمات تخصصی خودشان را در زمینه اسباب کشی و حمل و نقل برای شما به عمل آورده و به تمامی نیازهای شما در زمینه اسباب کشی و حمل بار جواب بدهند.

باربری عظیمیه بهترین شرکت باربری در کرج

حمل بار با کمک یک تیم متخصص باربری عظیمیه و رانندگانی آشنا به مسیر

اسباب کشی توسط باربری و اتوبار عظیمیه کرج

پروسه باربری و اسباب کشی پروسه ای است که باید توسط نیروهای متخصص انجام داده شود، در نظر داشته باشید که کار اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل یکی از حساس ترین پروسه های حمل بار و جابجایی است که باید در مرحله اول بسته بندی به نحو احسنت انجام شده و بعد از آن وارد پروسه حمل بار شد ، در همین راستا باربری عظیمیه کرج تصمیم به ایجاد سرویس دهی صفر تا صد کار کرده است که می توانید از این خدمات بهره کامل را بگیرید ، ما به عنوان بهترین باربری کرج در کنار شما خواهیم بود، این شرکت برای اسباب کشی شما از افرادی خبره و نیرومند استفاده می کند تا یک اسباب کشی حرفه ای را برای شما به وجود بیاورد تا به عنوان خاطره ای شیرین از آن یاد کنید و اتوبار عظیمیه کرج را به سایر دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

اتوبار عظیمیه، حمل بار و اسباب کشی

باربری عظیمیه

باربری در عظیمیه کرج و خدمات ویژه آن

باربری و اتوبار عظیمیه کرج علاوه بر خدماتی که ارائه می دهد، خدمات ویژه ای را نیز برای مشتریان دائم خود در نظر دارد. باربری عظیمیه کرج در روزهای تعطیل و همچنین مناسبت های مختلف نیز، پکیج های را به صورت رایگان به مشتریان خود ارائه می دهد تا بتواند مشتریان خود را راضی نگه دارد و مشتریان بیشتری را به خود جذب کند.

شماره تماس اتوبار و باربری عظیمیه کرج: 02633343055

باربری چیتابار طی این سالها که فعالیت انجام می دهد توانسته است در بیشتر مناطق کرج و تهران شعب خود را دایر کند. همه این شعبه ها دارای نام و نشان نیک هستند. همشهریان عزیز ما می‌توانند بارهای خود را با خیال راحت به شرکت اتوبار کرج که یکی از شعبه‌های چیتابار در کرج است بدهند.

اسباب کشی ارزان در باربری عظیمیه

خدمات مشاوره اتوبار و باربری عظیمیه

ارائه کلیه خدمات مشاوره، بسته بندی وسایل، جابجایی، چیدمان در قالب یک گروه باربری با نیرویی کاملا متعهد و ورزیده آماده ایم تا خدمات باربری را به شما ارائه دهیم. 

بیشتر افراد هنگام اسباب کشی دچار استرس و دلهره می شوند و پیدا کردن یک باربری مطمئن برای آن‌ها شاید کار آسانی نباشد. هدف ما از ساخت این صفحه معرفی باربری قابل اعتماد و با سابقه است. باربری عظیمیه به شما اطمینان می‌دهد که بارهای شما با دقت زیادی بسته بندی و جا به جا می‌شود، به گونه‌ای که اطمینان شما را به دست آورد. برای بهره گیری از خدمات ما کافیست با شمار های درون سایت تماس بگیرید تا همکاران بدون اتلاف وقت به محل اعزام شوند . 

خدمات ویژه باربری عظیمیه کرج | اتوبار عظیمیه

اتوبار عظیمیه کرج

دریافت مشاوره تلفنی از اتوبار عظیمیه کرج

اتوبار و باربری عظیمیه کرج با ارائه مشاوره رایگان شما را از چگونگی حمل بار و بسته بندی کالا و وسایل و اثاثیه شما اگاه میکند .مشاورانی باتجربه و متخصص به صورت شبانه روزی به صورت حضوری و نلفنی در باربری عظیمیه کرج آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.

اتوبار عظیمیه کرج با ارائه مشاوره رایگان به مشتریان خود تلاش می کند که مشتریان اطمینان کافی را از این باربری داشته باشند و با خیالی آسوده جابه جایی بار خود را به ایشان بسپارند. کارشناسان باربری بر فعالیت تمام افراد نظارت کامل دارند و روش اصولی جابه جایی و حمل بار را همه نیروهای این باربری آموزش داده اند. اگر در هر ساعتی از روز دچار سوالی در زمینه حمل بار، بسته بندی، چیدن اثاثیه در ماشین های حمل بار و یا هر موضوع مرتبط دیگری شدید کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند.

شماره تماس وانت تلفنی و باربری عظیمیه در کرج: 02633343055

برای ارتباط با شرکت ما و درخواست اسباب کشی توسط بهترین نیروهای باربری با ما تماس بگیرید.هموطنان عریز ساکن منظقه عظیمیه کرج بصورت شبانه روزی می‌توانید جهت ثبت سرویس باربری یا مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید. شرکت اتوبار عظیمیه برای حمل بارهای که وزن و حجم کمی دارند از وانت بار یا نیسان استفاده می‌کند که باعث کاهش چشم گیر هزینه‌های باربری شما می‌شود.

وانت تلفنی باربری عظیمیه کرج

وانت تلفنی عظیمیه

نیسان تلفنی عظیمیه

حمل بار با نیسان یکی از متداول ترین روش‌ها برای جابجایی وسایل با حجم کم است. نیسان تلفنی عظیمیه شرکت چیتابار بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز است. استفاده از نیسان برای حمل بار موجب کاهش چشم گیر هزینه های باربری شما می‌شود.

خدمات اتوبار و باربری عظیمیه کرج:

باربری عظیمیه کرج با ارائه خدمات اسباب کشی خود به صورت 24 ساعته به مشتریان خود در هر ساعتی که مشتری قصد اسباب کشی داشته باشد به آن ها کمک می کند و اسباب کشی های آن ها را انجام می دهد. برای دریافت این خدمات با شماره های تماس اتوبار عظیمیه کرج  تماس بگیرید.

خدمات اتوبار و باربری عظیمیه کرج
 • حمل اثاثیه منازل
 • اسباب کشی اثاثیه اداری
 • اسباب کشی شرکتها و کارخانه ها
 • اسباب کشی جهیزیه عروس
 • بسته بندی انواع وسایل با استفاده از تجهیزات مناسب
 • ارائه تجهیزات بسته بندی
 • حمل وسایل سنگین و حجیم
 • متشکل از تیم فوق حرفه ای و مجرب
 • کارگران آقا و خانم حرفه ای
 • مشاوره های رایگان به صورت تلفنی و حضوری
 • بیمه نامه رایگان
 • ارائه بارنامه برای باربری بین شهری

شماره تماس شرکت اسباب کشی و حمل بار عظیمیه: 02633343055

یکی از دلایل محبوبیت شرکت های باربری دسترسی آسان به آن شرکت است. باربری هایی که تماس مشتریان را همیشه به درستی پاسخ می دهند در بین مشتریان طرفدار بیشتری دارند. شرکت ما نیروهایی را استخدام کرده است که در هر ساعتی از شبانه روز تماس مشتریان را بدون پاسخ نگذارد.

اسباب کشی ادارات در باربری عظیمیه | بسته بندی اثاثیه

حمل وسایل منزل و ادارات با باربری عظیمیه کرج

حمل بار در داخل شهر و بیرون شهر توسط باربری در عظیمیه کرج

تمامی ماشین های حمل بار شرکت ما دارای بیش از 20عدد پتو برای پوشش اثاثیه و جلوگیری از آسیب دیدن آنها در زمان حمل و جابجایی است. راننده ماشین فقط وظیفه چیدمان اثاثیه در داخل ماشین را به عهده می‌گیرد. پس از بارگیری از طرف شرکت برای تمامی وسایل، بیمه نامه رایگان صادر می شود. باربری عظیمیه کرج با کادر حرفه ای که دارد یک اثاث کشی بدون دغدغه ای را به شما عزیزان هدیه می نماید. اتوبار عظیمیه کرج دارای انواع کامیونت، خاور ، نیسان بار و وانت بار آماده خدمت رسانی شبانه روزی می باشد. این شرکت بهترین رانندگان و کارگران خود را در اختیار شما قرار می دهد.

هزینه باربری بین شهری

مجموعه باربری عظیمیه برای تمامی شهرهای کشور ارسال بار دارد. پس هموطنان عزیزی که قصد اسباب کشی از عظیمیه به هر نقطه از کشور را دارند می‌توانند بصورت شبانه روزی با مجموعه ما در ارتباط باشند و سرویس باربری به شهرستان خود را ثبت نمایند.

تخفیفات ویژه در باربری عظیمیه کرج

باربری عظیمیه کرج برای مشتریانی که سابقه همکاری طولانی تری با آن ها دارند تخفیفات ویژه ای را در نظر می گیرد. در اعیاد و مناسبت های خاص، برای نو عروسان، جا به جایی سیسمونی نوزادان نیز تخفیف هایی را در نظر می گیرد. برای افرادی که بضاعت مالی مناسبی ندارند هزینه کمتری را تعیین می کند. اگر شما جزو مشتریان دائم شرکت اتوبار عظیمیه کرج هستید بسیاری از این تخفیفات شامل حالتان خواهد شد و یک امتیاز برای دریافت تخفیفات ویژه این اتوبار دارید.

تخفیفات ویژه باربری عظیمیه کرج | اتوبار عظیمیه

بسته بندی و کادر حرفه ای خانم و آقا اتوبار و باربری عظیمیه

اتوبار ما متخصص در امر بسته بندی با ابزار ها و امکانات پیشرفته جهت جلوگیری از هر گونه ضربه دیدگی و شکستگی است. اتوبار و باربری عظیمیه کرج برای هر وسیله ای که جا به جا می کند خود را متعهد می داند که سلامت این اثاثیه را ضمانت کند. هر زمان که قصد جا به جایی اثاثیه خود را داشته باشید باید این کار را به اشخاصی واگذار کنید. که بسته بندی سایل را به صورت اصولی و حرفه ای انجام دهند زیرا در صورتی که بسته بندی ها درست انجام نشود احتمال آسیب دیدن اجسام بیشتر می شود.

شرکت باربری عظیمیه با داشتن حرفه ای ترین ابزار بسته بندی می تواند همه وسایل شما را در سایز های مختلف و نوع های مختلف بسته بندی کند. اتوبار و باربری عظیمیه کرج با داشتن انواع کارتن های مختلف و نایلون های بسته بندی و ضد ضربه تضمین سلامت بار و وسایل شمارا در تمامیه طول مراحل تضمین میکند. داشتن کادر مجرب و حرفه ای باربری عظیمیه باعث شده که مشتریان گرامی با خیالی راحت مسئولیت حمل وسایل و اسباب منزل خود را به این شرکت سپرده.

تیم مجرب باربری عظیمیه کرج | اتوبار عظیمیه کرج |

بسته بندی اتوبار و باربری عظیمیه کرج

باربری عظیمه، چرخ دستی حمل بار و وسایل سنگین

اتوبار و باربری عظیمیه کرج با استفاده از چرخ های دستی و امکانات و وسایل حمل و نقل بسته های بسته بندی شده را جابجا می نماید. پس بهتر است قدرت نمایی را کنار بگذارید و تمامی کارها را به ما بسپارید. تا به کمرتان آسیبی وارد نشود. انجام اصولی کارها از ویژگی های ما می باشد. بسته ها و کارتن ها را طوری در کامیون جا میدهیم و میچینیم که در هنگام حرکت و در طول مسیر بسته ها جابجا نشوند و در طول مسیر کارگرانی داخل کامیون مراقب وسایل شما هستند. اتوبار عظیمیه کرج و باربری عظیمیه با دارا بودن رانندگان خبره و ماهر و آشنا به جاده در طول مسیر و در پیچ های تند تمامی جوانب احتیاط را بجا می آورند.

چیدمان اصولی بار در اتوبار و باربری عظیمیه کرج

چیدمان تخصصی و اصولی بار دراتوبار و باربری عظیمیه کرج .یکی دیگر از مزایا این اتوبار است. تمام بسته ها به ترتیب چیده می شوند. بسته های کوچک و شکستنی ها بالا و بسته های سنگین در زیر قرار داده می شوند  تا در حین جابه جایی آسیبی به وسایل وارد نشود زیرا اصولی بودن چیدمان بار در ماشین های حمل بار بسیار مهم است در صورتی که اثاثیه به صورت نادرست در کامیون های حمل بار قرار داده شوند نه تنها باعث آسیب دیدن وسایل می شود بلکه مکان بیشتری را اشغال می کند و تخلیه اثاثیه سخت تر خواهد بود.

کارگران تیم باربری عظیمیه در چیتابار کرج تا پایان کار همراه مشتریان خواهند بود و با توجه به سلیقه مشتری تمام لوازم را در جای خود قرار می دهند و در چینش و خالی کردن وسایل کارتن ها کمک خواهند کرد. تیم باربری چیتابار سالهاست که در زمینه خدمات باربری و چیدمان وسایل فعالیت داشته اند. و آموزش های لازم در این زمینه را به صورت کامل دیده اند. 

باربری عظیمیه | چیدمان اصولی بار در ماشین حمل بار

چیدمان وسایل با توجه به سلیقه مشتری

مشتریان عزیز می توانید جهت حمل بار و اسباب کشی با شماره های تماس در سایت چیتابار تماس بگیرید و منطقه موردنظرتان را انتخاب کنید و سرویس باربری، تعداد ماشین، تعداد کارگر و…. را به تیم پشتیبانی باربری عظیمیه سفارش دهید. تیم باربری و اتوبار عظیمیه به صورت شبانه روزی آماده است تا به مشتریان خود در هر منطقه ای از کرج و حتی تهران خدمت کند. به محض اینکه شما با این باربری تماس بگیرید همکاران ما ماشین موردنظر و تعداد کارگران را ثبت می کنند و آنها را به سرعت به محل اعزام می کنند تا به شما در جابه جایی وسایلتان به منزل جدید کمک کنند.  پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

اثاث کشی تضمینی | اسباب کشی تضمینی توسط باربری عظیمیه کرج

باربری عظیمیه از وسایل و ابزار های مدرن جهت اسباب کشی استفاده می کند که از امنیت بالایی برخوردار است و سلامت اثاثیه مشتریان را تضمین می کند. استفاده از ابزار استاندارد باعث شده که هیچ آسیبی به وسایل شما وارد نشود و با خیال راحت کار خود را به اتوبارعظیمیه سپرد. باربری عظیمیه هریک از وسایل شکستنی و حساس شما را به صورت کاملا دقیق بسته بندی می کند و در کارتن های مخصوص چند لایه قرار داده. جنس این کارتن ها بسیار مقاوم بوده و با خیالی راحت می توان وسایل شکستنی خود را در آن قرار داد. باربری چیتابار شعبه اتوبار عظیمیه با داشتن شعبه های مختلف در سطح تهران همواره آماده خدمات رسانی در زمینه جا به جایی وسایل به شما عزیزان بوده.

شماره تماس اتوبار و باربری عظیمیه کرج: 02633343055

اسباب کشی ارزان و بدون دردسر موضوضعی است که برای همه مردم اهمیت دارد. همه به دنبال روشی هستند که بدون دردسر و استرس اسباب کشی کنند. ما برای شما یک اسباب کشی راحت و ارزان را رقم می زنیم.

اسباب کشی ایمن توسط باربری عظیمیه | اتوبار عظیمیه

باربری در عظیمیه کرج | اسباب کشی ارزان با اتوبار عظیمیه

مزایای اسباب کشی توسط باربری عظیمیه

 • حداکثر کارایی و استرس کمتر ، زیرا شرکت حمل و نقل عظیمیه، سازماندهی همه چیز را بر عهده خواهد داشت.
 • خطر آسیب کمتر ، زیرا شرکت ما، وسایل نقلیه و بسته بندی مناسب در اختیار دارد.
 • مدیریت اضطراری با داشتن تجربه گسترده در این بخش
 • زمان بندی سریع
 • استفاده از تجهیزات ویژه بسته بندی برای اسباب کشی به شهرستانها
مزایای اسباب کشی توسط باربری عظیمیه

تعهداتی که شرکت باربری عظیمیه به آن ها عمل می کند

شرکت باربری عظیمیه متعهد شده است که بارهای مشتری سالم به دست آن ها برسد، اسباب کشی با سرعت بالا و کیفیت بالا انجام شود، مشتریان از همه کارکنان این شرکت راضی باشند و خسارتی به مشتریان وارد نشود.

رضایت مشتریان باربری عظیمیه

62 دیدگاه‌

 • احمدی
  ارسال شده 15 آذر 1402 5:39 ق.ظ 0Likes

  خوش اخلاق ترین باربری که در این چند سال باهاشون کار کردم بودید.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 19 آذر 1402 3:18 ق.ظ 0Likes

   سپاس گذاریم از اعتماد شما

 • بابایی
  ارسال شده 15 آذر 1402 5:00 ب.ظ 0Likes

  واقعا کارگران بااخلاق و حرفه ای دارید. اسباب کشی با برنامه ریزی عالی برای من انجام دادید تشکر می کنم موفق باشید.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 16 آذر 1402 3:25 ق.ظ 0Likes

   سپاس از شما که شرکت چیتابار اعتماد کردید.

 • مهتاب
  ارسال شده 28 آذر 1402 3:57 ق.ظ 0Likes

  سلام و عرض ادب خواستم از اسباب کشی و بسته بندی عالی که برام انجام دادید تشکر کنم. موفق و پایدار باشید

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 28 آذر 1402 5:05 ق.ظ 0Likes

   از اینکه به باربری ما اعتماد کردید سپاس گذاریم.

 • محسنی
  ارسال شده 3 دی 1402 3:53 ب.ظ 0Likes

  سلام و عرض ادب
  خیلی وقت بود دنبال یک باربری خوب در عظیمیه بودم که اثاثیه منزلم رو با بدون آسیب به خونه جدیدم بیارن
  با تیم شما که تعریفش رو از دوستانم شنیده بودم تماس گرفتم
  عالی بودین ، خواستم تشکر کنم و بهتون خسته نباشید بگم

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 4 دی 1402 3:22 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز ممنون از اینکه به باربری ما اعتماد کردید.

 • ماجدی
  ارسال شده 10 دی 1402 6:05 ق.ظ 0Likes

  سلام روز بخیر ببخشید شما وانت بار هم دارید؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 10 دی 1402 6:54 ق.ظ 0Likes

   سلام بله داریم لطفا برای رزرو سرویس موردنظرتون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • کتی
  ارسال شده 11 دی 1402 11:17 ق.ظ 0Likes

  سلام به تیم عالی باربری عظیمیه کرج
  واقعا از بسته بندی و اسباب کشی سریع و حرفه ای که برام انجام دادید خیلی راضی بودم خواستم ازتون تشکر کنم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 12 دی 1402 3:50 ق.ظ 0Likes

   کسب رضایت شما اولویت باربری عظیمیه است

 • محمد
  ارسال شده 12 دی 1402 4:51 ق.ظ 0Likes

  هفته پیش ما خونه مونو عوض کردیم آقای همسایمون، باربری عظیمیه رو معرفی کردند که خودشون اومدن با تجهیزات عالی بسته بندی کردن بعد هم با ماشین های مسقف و موکت کاری شده وسایلمون رو به منزل جدید منتقل کردن حتی برای باز کردن وسایل هم کمکون کردن این کارشون برام خیلی جالب بود.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 12 دی 1402 6:10 ق.ظ 0Likes

   هدف ما کسب رضایت شما و آسان انجام شدن اسباب کشی شماست.

 • سینا
  ارسال شده 13 دی 1402 3:02 ب.ظ 0Likes

  هزینه ارسال بار از عظیمیه به شمال چقدره؟؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 14 دی 1402 3:35 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز لطفا برای اطلاع از هزینه دقیق باربری از عظیمیه به شمال با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا مشاوران ما بصورت کاملا دقیق و اصولی قیمت ها را به شما بگویند.

 • نوید
  ارسال شده 17 دی 1402 6:58 ق.ظ 0Likes

  سلام شرکت شما اسباب کشی به شهرستان های جنوب هم انجام میده؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 17 دی 1402 10:16 ق.ظ 0Likes

   سلام بله دوست عزیز
   باربری عظیمیه اسباب کشی به تمام نقاط کشور را انجام می دهد کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و سرویس درخواستی خود را ثبت و رزرو نماید.

 • فاطیما
  ارسال شده 18 دی 1402 4:37 ق.ظ 0Likes

  ببخشید می خوام بدونم آیا امکانش هست قبل از اینکه تیم تون بیاد برای بسته بندی از مدیریت باربری یک کارشناس بفرستید برای برآورد هزینه ها

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 18 دی 1402 1:41 ب.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   بله در صورتی که شما بخواهید این امکان هست. فقط کافیه با شماره دفتر باربری عظیمیه تماس بگیرید و درخواست خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

 • بابلی
  ارسال شده 20 دی 1402 5:08 ق.ظ 0Likes

  سلام ما کوچه مون برای ورد ایسوزی که اتاقش بزرگ باشه مشکله و من خاور با اتاق کوچکتر می خوام؟ ایا باربری شما این ماشینو داره؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 20 دی 1402 6:02 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز بله هر ماشین حمل باری که شما بخواهید در اختیارتون قرار داده میشه.

 • جمشیدی
  ارسال شده 23 دی 1402 4:32 ق.ظ 0Likes

  سلام روزتون بخیر برای مشاوره گرفتن با چه شماره ای باید تماس بگیرم؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 23 دی 1402 7:03 ق.ظ 0Likes

   سلام لطفا با شماره 02633343055 تماس بگیرید

 • لیانا
  ارسال شده 24 دی 1402 4:22 ق.ظ 0Likes

  اخلاق عالی و مهارت بالای کارگراتون رو خیلی به دلم نشست همینم باعث شده از این بعد شرکت شما رو به همه دوستان و آشنایان معرفی کنم برای اسباب کشی هاشون.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 24 دی 1402 6:07 ق.ظ 0Likes

   سپاس از نظر ارشمند شما

 • نامور
  ارسال شده 25 دی 1402 4:58 ق.ظ 0Likes

  راننده عالی و تیم خیلی خوبی دارید واقعا از بسته بندی و اسباب کشی که برام انجام دادی متشکرم

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 25 دی 1402 6:15 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز
   سپاس از نظر ارزشمند شما

 • saabet
  ارسال شده 26 دی 1402 5:04 ق.ظ 0Likes

  سلام آقای مرادی عزیز از بسته بندی عالی که برام انجام دادید تشکر می کنم تمامی وسایل دفترکارم بدون هیچ خط و خشی به شرکت جدیدم منتقل شد.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 27 دی 1402 4:34 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز
   سپاس از نظر ارشمند شما

 • محسن
  ارسال شده 26 دی 1402 6:40 ب.ظ 0Likes

  سلام شما کارشناس حضوری هم دارید که بیاد وسایل رو ببینه و دقیق بگه چه وسایلی شامل هزینه جدا میشن؟؟ اگه دارید لطفا راهنمایی کنید که بیاد و وسایل رو ببینه چون هرسال هر باربری اومده برا یه سری وسایل هزینه بالاتری گرفته

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 27 دی 1402 4:19 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز
   بله امکا ارسال کارشناس حضوری هم داریم. لطفا برای ثبت درخواستتون با شماره دفتر باربری عظیمیه کرج تماس بگیرید.

 • aida
  ارسال شده 29 دی 1402 6:57 ق.ظ 0Likes

  سلام چرا اینقدر خط هاتون مشغوله
  چند ساعته دارم زنگ میزنم ولی بازم مشغوله
  میخوام قیمت وسایل بسته بندی رو بدونم

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 29 دی 1402 7:17 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   می بخشید بخاطر اینکه آخر ماهه اینجوری خط ها شلوغه
   لطفا با شماره 02633343055 تماس بگیرید.

 • فرامرز
  ارسال شده 30 دی 1402 3:30 ب.ظ 0Likes

  سلام وقت بخیر خواستم ازتون تشکر کنم
  کارتون حرف نداره

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 1 بهمن 1402 3:58 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز سپاس از نظر ارزشمند شما

 • mehdi
  ارسال شده 2 بهمن 1402 4:15 ب.ظ 0Likes

  سلام یه سوال اگه خودتون تمام وسایل مورد نیاز بسته بندی رو برام تهیه کنید چقدر در می آد؟ وسایلم در حد یه خونه 80 متریه اثاثیه زیاد بزرگم ندارم
  لطفا برام لیست قیمت بفرستید

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 3 بهمن 1402 7:46 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز بله درصورتی که بسته بندی خود را به شرکت باربری عظیمیه بسپارید تیم ما تمامی وسایل موردنیاز شمارو با کمترین هزینه تهیه می کند.
   برای اطلاع از هزینه ها لطفا با شماره دفتر تماس بگیرید.

 • کریم پور
  ارسال شده 5 بهمن 1402 10:18 ق.ظ 0Likes

  سلام این بیمه نامه ای که نوشتید چقدر هزینه داره و شامل چه وسایلی میشه؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 7 بهمن 1402 5:50 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   بیمه نامه شامل تمامی وسایل شما می شود.

 • kimia
  ارسال شده 8 بهمن 1402 5:24 ق.ظ 0Likes

  باربری عظیمیه قطعا یکی از بهترین باربری های سطح کرجه
  هم مدیریت عالی داره هم قیمتهاش خیلی مناسبه

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 10 بهمن 1402 4:20 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز سپاس از نظر ارشمند شما

 • یوسفی
  ارسال شده 16 بهمن 1402 4:42 ق.ظ 0Likes

  سلام ببخشید یه سوال
  شما خودتون وسایل لازم برای بسته بندی رو دارید؟ اگه دارید قیمتش رو لطف می کنید؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 17 بهمن 1402 4:19 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   بله تمامی وسایل مورد نیاز برای بسته بندی رو داریم و درصورتی که بسته بندی رو به تیم باربری عظیمیه بسپارید این وسایل با قیمتی بسیار ارزان و مقرون به صرفه برای شما تهیه می شود.

 • وریا
  ارسال شده 18 بهمن 1402 4:05 ق.ظ 0Likes

  من چند ساله مشتری ثابت باربری عظیمیه م و سالی چند بار برای ارسال بار از خدماتشون استفاده می کنم. همیشه خیالم از سلامت و امنیت وسایلم راحته.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 21 بهمن 1402 4:05 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز سپاس گذاریم از اینکه مشتری ثابت ما هستید.

 • دیار محمودی
  ارسال شده 25 بهمن 1402 5:43 ق.ظ 0Likes

  سلام ببخشید مزاحمتون شدم شرکت شما این امکان رو داره یه سری وسایل فروشگاهی در حد 2 تا ایسوزو به سمنان منتقل کنه؟ هزینه اش چطوری محاسبه میشه.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 25 بهمن 1402 6:22 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب بله شرکت ما وسایل فروشگاهی رو هم جابجا می کنه. برای اطلاع از هزینه ها لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 • فریبا
  ارسال شده 28 بهمن 1402 9:11 ق.ظ 0Likes

  سلام خسته نباشید خواستم از زحمات شما و کارگراتون تشکر کنم همه چی با برنامه و سرموقع انجام شد. من که خیلی راضی بودم و هرجا هم دوستانم نیاز باربری داشته باشند شرکت شما رو پیشنهاد می کنم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 29 بهمن 1402 5:01 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   هدف و اولویت ما در باربری عظیمیه جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است.

 • جهانگیری
  ارسال شده 9 اسفند 1402 4:00 ق.ظ 0Likes

  سلام من فروشگاه فرش دستبافت دارم میخوام از عظیمیه به مهرشهر منتقلش کنم. یه ایسوزو مسقف و 4تا کارگر میخواستم. چقدر زمان میبره برام فرستاده بشن؟؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 9 اسفند 1402 5:41 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب دوست عزیز لطفا با شماره های دفتر باربری عظیمه تماس بگیرید و آدرس و ساعت موردنظرتون برای انجام کار رو کارشناس ما اطلاع دهید تا سرویس درخواستی شما در اسرع وقت براتون ارسال بشه.

 • ایمان
  ارسال شده 15 اسفند 1402 6:39 ق.ظ 0Likes

  سلام و درود خدمت شما
  ببخشید برای جابجایی یه دست مبلمان 7نفره نیسان بار می خواستم
  امکانش هست برام سرویس بفرستید به همراه 2تا کارگر

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 16 اسفند 1402 3:40 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز روزتون بخیر
   بله در اسراع وقت
   فقط برای ثبت آدرس دقیق تون با شماره دفتر باربری عظیمیه تماس بگیرید.

 • المیرا
  ارسال شده 20 اسفند 1402 5:09 ق.ظ 0Likes

  سلام و درود
  ساکن عظیمیه هستم و میخوام پیانو جابه جا کنم
  ضمانت می کنید که پیانوم سالم منتقل بشه؟؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 20 اسفند 1402 10:14 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز بله حتما
   تیم ما از کارگران حرفه ای و کاربلد بهره می گیرد که وسایل شما رو در نهایت امنیت و دقت ابتدا بسته بندی سپس جا بجا می کنند.

 • فروغ امانی
  ارسال شده 26 اسفند 1402 11:14 ق.ظ 0Likes

  سلام ببخشید برای بسته بندی و ارسال یه دست مبلمان 7نفره چقدر هزینه احتیاجه؟؟
  میخوام از عظیمیه به جردن برام منتقل بشه

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 27 اسفند 1402 3:44 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب خانم امانی
   برای اطلاع از هزینه ها و گرفتن مشاوره رایگان ازکارشناسان ما لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

 • لقمان
  ارسال شده 27 اسفند 1402 4:27 ق.ظ 0Likes

  سلام روز بخیر
  ببخشید نوشتید مشاوره رایگان دارید. چندتا سوال داشتم چه ساعتی تماس بگیرم ؟؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 27 اسفند 1402 8:50 ق.ظ 0Likes

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   بصورت شبانه روزی میتونید با مشاوران ما در تماس باشید.

 • درسا مظفری
  ارسال شده 6 فروردین 1403 4:57 ق.ظ 0Likes

  من خیلی نحوه کار پرسنلتون راضی بودم
  بعد از انتقال وسایل به منزل جدیدم هم تو باز کردن بسته بندی ها بهم کمک کردن

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 7 فروردین 1403 3:47 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که راضی بودید

پاسخ بدهید

تماس سریع 09904698839