باربری کرج

با تماس ساده با شرکت باربری کرج، می‌توانیم پیشنهادی برای جابه‌جایی شما ارائه دهیم، بسیاری از کارمندان خدمات مشتریان ما پیشینه‌ای به‌عنوان جابجایی‌کنندگان سابق دارند. این برای شما به این معنی است که درک حرکت شما برای ما آسان است. قیمت ها رقابتی هستند هیچ هزینه پنهان یا سورپرایز ناخوشایند هنگام حرکت با ما وجود ندارد.
ما همیشه راه حلی برای حمل و نقل تک شما ارائه می دهیم که قابل درک باشد.

باربری کرج | اتوبار کرج

باربری کرج | اتوبار کرج | شماره تماس باربری کرج 02633343055

اسباب کشی همیشه یک کار پر استرس و پرتلاش است، مراحل و سازماندهی اسباب کشی شما باید همزمان مدیریت شود. برای اینکه اثاث کشی خود را آسان‌تر کنید، یک شرکت باربری حرفه‌ای را انتخاب کنید. باربری کرج خدمات متنوعی (بسته‌بندی، حمل و نقل، نظافت، مونتاژ و …) را با قیمت توافقی ارائه می‌دهد! برای استعلام قیمت‌ها با شماره تماس بالا ارتباط برقرار کنید. با مقایسه قیمت‌های باربری این شرکت با سایر باربری ها متوجه اختلاف قیمت‌ها خواهید شد.

شماره تماس بهترین باربری در کرج: 02633343055

باربری کرج یک شرکت حمل و نقل (relocation company) است که در زمینه اسباب کشی و جا‌به‌جایی اثاثیه منزل و ادارات و شرکت‌ها و جا‌به‌جایی وسایل فروشگاه‌ها فعالیت می‌کند. شرکت حمل بار در کرج از خبره‌ترین افراد در کادر خود استفاده می‌کند. باربری و اتوبار کرج از کارشناسان حرفه‌ای در این امر استفاده می‌کند که خدمات پشتیبانی را خدمت شما ارائه می‌دهند. این شرکت چندین سال است که در این حوزه فعالیت می‌کند و محبوبیت زیادی در بین مشتریان پیدا کرده است. اتوبار کرج با حمل اثاثیه مشتریان به آن ها خدمت بزرگی می‌کند زیرا اسباب کشی یکی از کارهایی است که تقریبا برای بیشتر افراد خسته کننده است و در صورتی که این کار توسط افراد مجرب صورت نگیرد ممکن است خسارت های زیادی را به بار آورد.

باربری کرج | اتوبار کرج | باربری در کرج

باربری کرج | اسباب کشی همه شهرستان ها توسط باربری و اتوبار کرج

اصول بسته بندی وسایل حساس در باربری کرج

در صورتی که اسباب کشی شما توسط افراد تازه کار و افراد عادی که تجربه کافی در این زمینه را ندارند انجام شود، این هم برای خود فرد خطرناک است و ممکن است از نظر جسمی دچار مشکل شود و هم سلامت بارهای مشتریان دچار آسیب شود. این کار باید توسط افراد مجرب و خبره در این زمینه صورت بگیرد. باربری کرج از جدید ترین و ایمن ترین وسایل برای جا به جایی وسایل شما استفاده می کند.

کادر حرفه ای باربری و اتوبار کرج از قدرت بدنی بالایی برخوردار بوده و کلیه وسایل سنگین شما را با خیال راحت جا به جا میکنند. در باربری کرج وسایل شکستنی شما به صورت کامل و دقیق با استفاده از نایلون های هوا دار بسته بندی و ضد ضربه می شود. فضای خالی بین این وسایل نیز با فوم پر شده و دیگر جا به جا نمی شود. باربری و اتوبار کرج با در اختیار داشتن بهترین تجهیزات جا به جایی وسایل شما را به صورت کاملا ایمن و تضمین شده انجام می دهد.

بسته بندی بار در باربری کرج | اسباب کشی توسط اتوبار کرج

رزرو باربری در شرکت اتوبار کرج

برای رزرو باربری در شرکت اتوبار کرج با شماره‌های ما تماس بگیرید. شماره تماس 02633343055 برای رزرو باربری و دریافت مشاوره است. شما هر زمان و در هر کجای ایران که باشید با یک تماس با این شماره می توانید اسباب کشی راحت و ارزانی را برای خود رقم بزنید. شرکت باربری چیتابار دارای شعبه‌های زیادی است که در بیشتر مناطق کرج و تهران فعالیت می کنند. اگر شما ساکن کرج یا تهران هستید می‌توانید با نزدیکترین شعبه تماس بگیرید. در کمترین زمان نیروهای ما خود را به محل می‌رسانند و اسباب کشی شما را انجام می‌دهند.

باربری کرج | اتوبار کرج | باربری در کرج

بهترین باربری در کرج

نرخ باربری در اتوبار کرج

نرخ باربری در اتوبار کرج بر اساس خدماتی که این شرکت به مشتریان خود ارائه می دهد، خودروهای حمل باری که بارهای مشتری با آن ها جا به جا می شود، تعداد کارگرانی که قرار است در اسباب کشی مشارکت داشته باشند، میزان باری که قرار است جا به جا شود، تجهیزاتی که برای بسته بندی ها و جا به جایی ها استفاده می شود محاسبه می گردد. در نهایت قیمت نهایی توسط کارشناسان ما تعیین شده و به مشتری ابلاغ می شود و در صورت توافق اسباب کشی توسط بهترین شرکت باربری در کرج انجام می شود.

عوامل موثر بر قیمت باربری کرج

قیمت باربری همیشه به عوامل زیادی بستگی دارد. شرکت اتوبار کرج هم از این قاعده مستثنی نیست. قیمت اسباب کشی در کرج نیز از عوامل زیر تاثیر می پذیرد.

 1. ویژگی های بارها و اثاثیه از نظر وزن و حساس بودن وسایل.
 2. تعداد پرسنل لازم برای بسته بندی، جا به جایی و تخلیه بارها.
 3. فاصله بین مبدا و مقصد و سخت بودن مسیرها.
 4. نوع خودرویی که بارها با آن جا به جا می شوند.
 5. تعداد طبقات و دشواری بارگیری و تخلیه بارها.
 6. تجهیزات vip بسته بندی
عوامل موثر بر قیمت باربری کرج | هزینه اسباب کشی در اتوبار کرج

باربری کرج

اسباب کشی مطمئن توسط باربری کرج

اسباب کشی ادارات و شهرک‌های صنعتی بخاطر ارزش بالای تجهیزاتشان از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل باید توسط یک شرکت مطمئن، جابجایی آن صورت بگیرد. با سپردن اسباب کشی شرکت‌ها و ادارات خود به بهترین باربری در کرج، تجربه یک جابجایی آسان را برای خود به ارمغان بیاورید.

حمل اثاثیه در تمام نقاط در باربری کرج

باربری چیتابار به عنوان بهترین باربری کرج آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز خود است. اتوبار کرج حمل اثاثیه در تمام نقاط ایران را انجام می دهد، اما بیشترین خدمات خود را برای همشهریان عزیز خود در کرج ارائه می دهد. در هر نقطه از ایران هستید برای اسباب کشی هایتان با بهترین باربری در کرج تماس بگیرید و از بابت سلامت بارهایتان آسوده خاطر باشید چرا که این شرکت برای اطمینان خاطر مشتریان خود بسیار تلاش می کند. اتوبار و باربری در کرج با استفاده از بهترین ابزار و ماشین آلات جا به جایی در کمترین زمان ممکن می توان انواع بار های شما را جا به جا کرد.

ماشین حمل بار در باربری کرج | خودروی حمل بار اتوبار کرج

بهترین باربری در کرج | اتوبار کرج | باربری کرج

استعلام قیمت باربری در کرج

شرکت اتوبار کرج با همه زیر شعبه های آن اسباب کشی های مربوط به کرج، تهران و دیگر شهرستان ها را انجام می دهند. برای استعلام قیمت باربری برای هریک از شهرستان ها با شماره تلفن هایموجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند. و هر آنچه نیاز باشد بدانید را برای شما توضیح می دهند. برای استعلام قیمت اسباب کشی لازم است شما مشخصات کامل بار خود را به کارشناسان ما توضیح دهید. هزینه‌ها بر اساس همین مشخصات تعیین می‌گردد. در صورت موافقت با این قیمت اسباب کشی خود را به چیتابار کرج بسپارید. باربری در کرج با داشتن کارشناسان مجرب و خبره، آماده پاسخگویی به شما عزیزان در تمام طول روز می باشند که همین امر باعث اطلاع کامل از روند کار و قیمت باربری برای شما می‌شود.

بسته بندی اثاثیه منزل در زمان ویروس کرونا،  باربری کرج

باربری اتوبار کرج با رعایت کردن تمام مراحل ضدعفونی و پروتکل های بهداشتی همراه در این دوره پاسخگو نیاز های مشتری های محترم بوده.  کادر باربری کرج در هنگام اسباب کشی منزل از دست کش، ماسک و لباس مخصوص استفاده می کنند. تمامی وسایل و ابزار حمل و نقل به صورت مرتب و متداوم با محلول بهداشتی ضدعفونی شده. همه وسایل قبل از قرار گرفتن در کارتن و بسته بندی شدن ضدعفونی شده همچنین بعد از انجام اسباب کشی و تخلیه کردن وسایل در مکان مورد نظر دوباره عمل ضدعفونی انجام می شود. اتاق پشت ماشین حمل و نقل هم قبل از بارگیری شدن ضدعفونی شده. با انجام این اعمال توسط باربری کرج می توان  با خیال راحت مسئولیت حمل و نقل اسباب خود را به این باربری سپرد.

حمل بار آسان با باربری کرج | اتوبار کرج | باربری در کرج

باربری در کرج | بسته بندی وسایل بزرگ در باربری کرج

شرکت بزرگ حمل و نقل چیتابار در تمامی مناطق کرج برای دسترسی راحتتر ساکنین اقدام به دایر کردن شعبه های مختلفی کرده است. در تمامی شعب این باربری، برای بسته بندی وسایل و اثاثیه بزرگ مانند گاوصندوق، پیانو، میزنهارخوری12نفره و…. از تجهیزات مدرن و کارآمدی استفاده می کنید که این وسایل در نهایت دقت و امنیت جابجا شوند.

تضمین سلامت بار در اتوبار کرج

باربری و اتوبار کرج با تضمین و ضمانت درست تمامی وسایل شما را در صحت و سلامت کامل جا به جا می کند. باربری کرج از بهترین وسایل برای حمل و بسته بندی وسایل استفاده می کند. اتوبار کرج از چرخ دستی های مخصوص برای جا به جا کردن وسایل بزرگ و سنگین شما استفاده میکند. تا هیچ آسیبی به وسایل و حتی خود شما وارد نشود. باربری کرج وسایل بزرگ و حساس شما را ابتدا از یکدیگر جدا کرده تا راحت تر جا به جا شود. سپس هر کدام از این قطعات باز شده را به صورت جداگانه بسته بندی می کند. کادر حرفه ای باربری و اتوبار کرج در زمان تخلیه وسایل هم باز این وظیفه را دارد که وسایل شما را به شکل اول درآورده و در محل مورد نظر شما قرار دهد.

اتوبار کرج | باربری کرج | باربری در کرج

خرید کارتن اسباب کشی از باربری کرج | هزینه باربری کرج

بیمه کردن وسایل در باربری کرج

در شرکت باربری کرج کامیون ها، وانت ها و کلیه اقلام حمل شده تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. اثاثیه شما تحت پوشش بیمه است. هم خودروهای باربری و هم محتویات آنها در برابر هرگونه آسیب یا سرقت یا آتش سوزی محافظت و بیمه شده است. با بیمه نمودن اثاثیه شما همیشه می توانید احساس امنیت کنید.

اگر مجبور به حمل اثاثیه با ارزش خاصی هستید، میزان پوشش بیمه را از شرکت حمل کننده بخواهید. در چنین شرایطی حتما باید اسباب کشی خود را به یک شرکت باربری مطمئن و قابل اعتماد که حتما وسایل شما را بیمه کند بدهید.

باربری کرج | اتوبار کرج

باربری در کرج | اسباب کشی کلیه مناطق کرج توسط شرکت باربری کرج

چگونه در قیمت شرکت های باربری صرفه جویی کنیم؟

در تاریخ جابجایی انعطاف پذیر باشید: شرکت های باربری اغلب چندین جابجایی را ترکیب می کند و این باعث صرفه جویی در هزینه حمل و نقل می شود. همچنین مطمئن شوید که فقط مبلمان و وسایل شخصی را حمل می کنید که فکر می کنید می توانید دوباره در خانه جدید خود استفاده کنید. قبل از جابجایی آن وسایل اضافی را دور بیندازید.

ساعت فعالیت شرکت اتوبار کرج چگونه است؟ آیا در روزهای تعطیل هم خدمات ارائه می دهند؟ برای دریافت خدمات اتوبار کرج چه باید کرد؟

اتوبار کرج در 24 ساعت شبانه روز فعالیت می کند. این شرکت حتی در روزهای تعطیل و مناسبت ها نیز تعطیل نمی باشد و خدمات خود را ارائه می دهد. برای دریافت خدمات این شرکت با شماره 02633343055 تماس بگیرید.

حمل بار به تمام نقاط کشور توسط اتوبار کرج

اتوبار کرج برای همه شهرستان ها اسباب کشی انجام می دهد. کاری که لازم است شما انجام دهید این است که با شماره های این شرکت تماس بگیرید و درخواست های خود را بیان کنید. اگر شما قصد اسباب کشی به کرج را دارید یا قصد دارید از کرج به شهرستان دیگر نقل مکان کنید می توانید با نزدیک‌ترین شعبه در کرج تماس بگیرید. در این صورت اسباب کشی شما سریع‌تر انجام می‌شود.

باربری های کرج در چیتابار

2 دیدگاه‌

 • احمدیان
  ارسال شده 11 دی 1402 11:16 ق.ظ 0Likes

  باربری چیتابار کرج هفته گذشته صفر تا صد اسباب کشی رو به بهترین شکل برای ما انجام دادن. از همه کارکنان به ویژه مدیریت عالیشون تشکر می‌کنم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 12 دی 1402 3:49 ق.ظ 0Likes

   از اینکه راضی بودید خوشحالیم

پاسخ بدهید

تماس سریع 09904698839