باربری گوهردشت کرج

اتوبار و باربری گوهردشت کرج 02633343055

شرکت اتوبار و باربری گوهردشت کرج با داشتن تیمی مجرب بیش از ده سال است که به ساکنین منطقه گوهردشت خدمات متنوع اسباب کشی ارائه می‌دهد. شرکت ما در زمینه حمل و نقل غنی از تجربه است به همین دلیل به عنوان حرفه‌ای‌ترین شرکت حمل و نقل در سطح کرج شناخته شده است.ما یک برنامه ریزی دقیق برای اسباب کشی شما تنظیم می‌کنیم. این برنامه‌ریزی ها با توجه به مشخصات و حجم بار انجام می‌شود. ما خدمات بسیاری به مشتریان خود ارائه می دهیم. برای شناخت بیشتر باربری گوهردشت کرج با ما همراه باشید.

باربری گوهردشت کرج | اتوبار گوهردشت کرج

اتوبار گوهردشت | باربری گوهردشت | باربری در گوهردشت کرج

قصد اسباب کشی دارید؟ می‌خواهید بدون خستگی و با کمترین هزینه اسباب کشی شما انجام شود؟ چگونه با شرکت باربری گوهردشت تماس بگیرم؟

ما به شما کمک می‌کنیم یک اسباب کشی آسان و بی دردسر داشته باشید. باربری گوهردشت کرج همه خدمات اسباب کشی را با هزینه مناسبی انجام می‌دهد. در صورتی که بارهای خود را به این شرکت بسپارید هیچ خسارتی به اسباب و اثاثیه شما وارد نمی‌شود و شما بدون اینکه نیاز باشد کاری انجام دهید می‌توانید اسباب کشی کنید. برای ارتباط با شرکت باربری گوهردشت کرج کافی است با شماره 02633343055 تماس بگیرید.

شماره تماس اتوبار و باربری گوهردشت کرج: 02633343055

شماره تماس 02633343055 برای جا به جایی بارهای داخل شهر کرج و مخصوصا منطقه گوهردشت است. این به این معنا نیست که اسباب کشی مناطق دیگر توسط تیم ما انجام نمی‌شود. با تماس با این شماره همچنین می توانید برای اسباب کشی دیگر شهرستان ها نیز تماس بگیرید.

اتوبار گوهردشت کرج | باربری گوهردشت کرج

باربری گوهردشت | امنیت و دقت در باربری و اتوبار گوهردشت کرج

هموطنان گرامی در زمان اسباب کشی با توجه به حجم بار و تعداد طبقات مبدا و مقصد، تعداد نیروهای درخواستی خود را انتخاب کنید. انتخاب دقیق تعداد نیروهای درخواستی با توجه به نیاز شما، می‌تواند در هزینه باربری شما صرفه جویی کند. پیشنهاد ما این است که برای اسباب کشی در ساختمان‌های بیشتر از 3 طبقه، از  حداقل  4 پرسنل باربری استفاده کنید. لازم به ذکر است که یکی از نیروهای درخواستی شما، راننده ماشین محسوب می‌شود که وظیفه چیدمان بار در داخل ماشین حمل بار را به عهده دارد. پس با توجه به این اطلاعات تعداد نیروهای درخواستی خود را تعیین کنید.

اسباب کشی ادارات و مغازه ها اتوبار و باربری گوهردشت

اتوبار و باربری گوهردشت کرج اسباب کشی ادارات و شرکت‌ها را با استفاده از روش‌ها و تجهیزات مدرن و به روز انجام می‌دهد. شرکت باربری ما اسباب کشی‌های ادارات را در زمان‌هایی انجام می‌دهد که به کسب و کار مشتری آسیب وارد نشود و مشتری مجبور به تعطیل کردن شرکت نشود. این برنامه ریزی دقیق برای جابجایی شرکت‌ها باعث صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه‌های آن‌ها می‌شود.

همه اسناد و مدارک به گونه‌ای بسته‌بندی و جابه‌جا می‌شود که بدون کم و کاست و سالم به دست مشتری برسد. امنیت بارهای مشتریان حفظ می‌شود و تیم باربری ما به شما اطمینان می‌دهند یک اسباب کشی با کیفیت و ایمن برای شکا انجام دهند.
بسته‌بندی در اسباب کشی یکی از مهم‌ترین کار‌هایی است که هر شرکت باربری باید به طور کامل و دقیق آن را انجام دهد. شرکت ما هم اسباب کشی منازل را انجام می‌دهد هم اسباب کشی محل کار که شامل ادارات، شرکت های خصوصی، مغازه ها و کارخانه‌ها می‌شود. اسباب کشی ادارات از حساسیت بالاتری برخوردار است. هر اداره یا شرکتی پرونده ها و مدارک مهمی دارد که باید بدون کم و کاست به دست مشتری برسد. کادر اتوبار گوهردشت این وسایل را به دسته های مختلف تبدیل می‌کند و هرکدام را در کارتن مخصوص خود قرار می‌دهد تا هیچ کدام از این وسایل گم نشوند. باربری گوهر دشت تمامی این کار ها را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

اسباب کشی ادارات توسط باربری گوهردشت کرج | اتوبار گوهردشت

اسباب کشی ادارات و شرکت های خصوصی توسط باربری گوهردشت

بهترین باربری در گوهردشت کرج با داشتن تجهیزات و ابزار آلات مدرن، سفارش جابجایی شرکت ها و ادارات را به محوه احسن انجام می‌دهد. این باربری به گونه ای جابجایی را برنامه ریزی می‌کند که به باعث اتلاف وقت و تعطیلی شرکت‌ها نشود.

شماره تماس شرکت حمل بار و باربری گوهردشت: 02633343055

لیست شرکت های باربری منطقه گوهردشت را دارید؟ به دنبال بهترین شرکت باربری می گردید که اسباب کشی شما را انجام دهد؟ دیگر نیاز به گشتن نیست. بهترین جا را انتخاب کرده اید. اسباب کشی شما توسط بهترین اتوبار گوهردشت انجام می شود. ما به شما تعهد می‌دهیم که یک اسباب کشی حرفه‌ای برای شما انجام دهیم. میتوانید نحوه فعالیت نیروهای ما را با دیگر شرکت ها مقایسه کنید. حتما متوجه خواهید شد که نیروها ما بسیار با تجربه و حرفه‌ای هستند.

شماره باربری گوهردشت کرج | شماره تماس اتوبار گوهردشت کرج

ارتباط سریع با شرکت اتوبار گوهردشت کرج

برای ارتباط سریع با مدیریت شرکت اتوبار گوهردشت کرج می توانید با شماره 02633343055 تماس بگیرید. درصورت تماس این شماره، تمامی درخواست های شما در اسرع وقت پاسخ داده می شود.

حفظ سلامت بار در باربری گوهردشت

آیا تا به حال سعی کرده‌اید یک قفسه کتاب از طبقه چهارم (به خاطر اینکه در آسانسور جا نمی‌شود) روی شانه های خود حمل کنید؟ ما به شما توصیه می‌کنیم که انجام چنین کارهایی را به افراد با تجربه و با مهارت بسپارید. انجام چنین کارهایی برای افرادی که تجربه و تخصص کافی نداشته باشند دشوار است، ممکن است خسارت های جسمی و یا مالی به شما وارد شود. همکاران ما در باربری گوهردشت کرج در دوره های آموزشی که این شرکت برای نیروهای خود برگزار می‌کند شرکت کرده‌اند و آموزش‌های لازم را پشت‌سر گذاشته‌اند. اگر نمی‌خواهید یک هفته بعد از حرکت در رختخواب باشید و درد تحمل کنید، این کار را به تنهایی انجام ندهید. وظیفه ما این است که فعالیت سخت و سنگین مربوط به اسباب کشی را انجام دهیم و یک اسباب کشی آسان و بی دردسر برای شما ایجاد کنیم.

استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات در اتوبار گوهردشت کرج | باربری گوهردشت کرج

باربری گوهردشت | اتوبار و باربری گوهردشت کرج

خدمات مشاوره پشتیبانی اتوبار و باربری گوهردشت

اتوبارگوهردشت با کادر حرفه‌ای و ورزیده خود از ابتدا تا پایان اسباب کشی در کنار شما خواهد بود. باربری گوهردشت کلیه خدمات پشتیبانی شما را به صورت کامل و دقیق انجام می‌دهد. باربری گوهر دشت وسایل شما را به صورت کامل و جدا بسته بندی کرده تا هیچ گونه آسیبی به  آن ها وارد نشود. نیروهای شرکت اتوبار گوهر دشت هنگام چیدمان اثاثیه در خودروهای باربری نکات مهم را مورد توجه قرار می دهند. وسایل بر اساس حجم و وزن در خودروها قرار می گیرند. وسایل بزرگ و سنگین در کف خودرو ها قرار می گیرد و وسایل سبکتر روی آن ها قرار می گیرند. افراد ما در چینش وسایل شما در ماشین های باربری بسیار دقت می‌کند که وسایل شما دچار کوچکترین آسیبی نشود. برای دریافت پشتیبانی اسباب‌کشی می‌توانید با شماره‌های ما که در این صفحه درج شده است تماس بگیرید.

خدمات مشاوره پشتیبانی اتوبار و باربری گوهردشت

باربری گوهردشت کرج

بهترین باربری در گوهردشت

باربری گوهردشت از کارشناسان مجرب و حرفه‌ای در کادر خود استفاده می‌کند که بهترین نظر و راهکار‌ها را برای جا‌به‌جایی اسباب و اثاثیه شما پیشنهاد می‌کنند تا هیچ گونه آسیبی به وسایل شما وارد نشود.

شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از شرایط باربری و اتوبار گوهردشت با شماره‌های زیر تماس گرفته و با مشاوران ما صحبت کنید تا از شرایط به صورت کامل مطمئن شوید.

چرا باید اسباب کشی خود را به باربری گوهر دشت کرج بدهیم؟

خرید یک خانه جدید، بسته بندی تمام وسایل و نقل مکان به خانه جدید زمان‌های بسیار استرس‌زا هستند و اگر مدت زیادی در خانه فعلی خود زندگی کرده باشید درک آن بسیار دشوارتر است. نیازی نیست که خانواده و دوستان خود را در معرض این استرس قرار دهید و از آنها بخواهید که به شما کمک کنند زمانی که جابه‌جایی‌های حرفه‌ای می‌توانند با یک سرویس سریع و منظم این کار را برای شما انجام دهند.

بهترین باربری در گوهردشت کرج | اتوبار گوهردشت

اسباب کشی به تنهایی می‌تواند خسته کننده و سخت باشد. شرکت باربری گوهردشت برای به حداقل رساندن استرس شما و ایجاد آرامش خاطر در اسباب کشی به شما کمک می‌کند. شرکت ما به منظور کاهش استرس و کم کردن زحمت هموطنان عزیز دایر شده است.

بار خود را با باربری گوهردشت کرج ارزان جا به جا کنید

باربری گوهردشت یکی از مناسب ترین باربری های کشور می باشد. اتوبار گوهردشت ارزان‌ترین خدمات باربری و حمل و نقل را با بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. باربری و اتوبار گوهردشت کرج از خاور و نیسان بار برای جا به جایی وسایل شما استفاده می‌کند. کافیست با شماره‌های باربری گوهردشت تماس حاصل کنید تا کارشناسان این شرکت با صبر و حوصله و رویی خوش آماده خدمت رسانی و پاسخ به سوالات شما عزیزان می باشند. استعلام قیمت در اتوبار گوهردشت شما را شگفت زده خواهد کرد. بهترین خدمات را با ارزان‌ترین قیمت از باربری گوهر دشت کرج بخواهید.

تماس با باربری گوهردشت کرج | اتوبار گوهردشت کرج

باربری گوهردشت | پاسخگویی شبانه روزی باربری گوهردشت کرج

نظارت کارشناسان بر کار نیروها در باربری گوهردشت کرج

کارشناسان مجرب ما در باربری گوهردشت کرج بر همه فعالیت‌های نیروهای این اتوبار نظارت می‌کنند. نظارت بر کار نیروها باعث می‌شود از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری شود و در صورت مشکل کارگران را راهنمایی کنند و آموزش‌های لازم را جهت انجام شیوه صحیح کار ها به همه افراد در این شرکت بدهند. باربری گوهردشت کرج برای آسودگی خاطر مشتریان و همچنین برای خدمات رسانی مطمئن کارشناسانی را استخدام کرده است که بر همه فعالیت‌های نیروها نظارت می‌کند.

شماره تماس وانت تلفنی و باربری گوهردشت کرج: 02633343055

این شماره جهت هماهنگی مشتریان با این شرکت است. مشتریان عزیز می توانند همه درخواست های خود را به صورت تلفنی با شرکت ما در میان بگذارند. رزرو باربری و استعلام قیمت از طریق شماره تماس بالا انجام می شود. از طریق همین شماره شما می توانید مشاوره تلفنی رایگان از کارشناسان ما دریافت کنید.

تماس با شرکت اتوبار گوهردشت کرج | باربری گوهردشت کرج

باربری گوهردشت | چیدمان مبلمان و وسایل منزل در باربری چیتابار

خدمات اتوبار گوهردشت کرج:

باربری و اتوبار گوهردشت کرج با تیم با تجربه خود این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که همه سرویس های مربوط به باربری را با بالاترین کیفیت به آن ها ارائه دهد. در صورت نیاز به یک شرکت باربری با شماره های تماس ما ارتباط برقرار نمایید.

 • حمل اثاثیه منازل
 • اسباب کشی ادارات و محل کار
 • اسباب کشی شرکتها و کارخانه ها
 • اسباب کشی جهیزیه عروس
 • بسته بندی دقیق و مطمئن اثاثیه
 • چیدمان وسایل منزل بر اساس سلیقه مشتری
 • متشکل از تیم فوق حرفه ای و مجرب
 • مشاوره رایگان قبل از اسباب کشی
 • بیمه نامه رایگان قبل از اسباب کشی
 • استفاده از جدیدترین تجهیزات بسته بندی
خدمات اتوبار گوهردشت کرج | سرویس های اتوبار گوهردشت کرج

رزرو باربری به صورت تلفنی در شرکت باربری گوهردشت

باربری گوهردشت کرج به منظور ارائه خدمات عالی به کلیه همشهریان گرامی در گوهردشت ، امکان رزرو تلفنی و بهره مندی از خدمات حمل و نقل و اسباب کشی را برای شما فراهم آورده است. به همین منظور شما می توانید با تماس با تلفنهای موجود در همین صفحه و دیگر صفحات سایت ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه ، زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید. به محض برقراری ارتباط کارشناسان اتوبار گوهردشت کرج شما را راهنمایی و یاری می‌دهند تا ضمن انجام هماهنگی های نهایی ، به مطمئن شدن شما در بهره مندی از خدماتی بینظیر ما کمک کنند . کافی است با شماره های ما تماس بگیرید . بصورت شبانه روزی در پاسخگویی به شما آماده ایم.

شماره تماس شرکت وانت تلفنی و باربری گوهردشت کرج: 02633343055

در هر ساعتی از شبانه روز با باربری و اتوبار گوهردشت تماس بگیرید، این شرکت آماده است که یک اسباب کشی آسان و ایمن را برای شما تدارک ببیند. شرکت باربری گوهردشت کرج از کامیون حمل بار پتو دار برای جا به جایی وسایل شما استفاده می کند همچنین این اتوبار دارای بارچین های حرفه ای در حمل اثاثیه از داخل منزل به ماشین و برعکس است تخصص نیروهای ما، ایمن ترین اسباب کشی را برای شما به ارمغان می آورد .بار دارای  بیمه نامه و تضمین سلامت وسایل در باربری ما را خواهد داشت.  باربری گوهردشت کرج با کادر حرفه ای که دارد یک اثاث کشی بدون دغدغه ای را به شما عزیزان هدیه می نماید. اتوبار و باربری گوهردشت کرج دارای انواع کامیونت، خاور، نیسان بار و وانت بار آماده خدمت رسانی شبانه روزی بوده و بهترین رانندگان و کارگران خود را در اختیار شما قرار می‌دهد.

باربری گوهردشت کرج، رزرو سرویس حمل بار

باربری در گوهردشت | حمل بار به شهرستان توسط باربری گوهردشت کرج

کادر خانم و آقا حرفه ای و بسته بندی اتوبار و باربری گوهردشت

اتوبار و باربری گوهردشت کرج از نیرو های آقا و خانوم برای کار های مخصوص شما استفاده می کند. بعضی از خانواده ها برای جا به جایی وسایل خود نیاز به نیروی خانوم هم دارند تا کار خود را راحت تر انجام دهند. کادر حرفه‌ای باربری گوهردشت وسایل شما را به صورت کاملا حرفه‌ای بسته‌بندی می‌کند تا هیچ آسیبی به وسایل شما وارد نشود. باربری گوهردشت از کارتن‌های چند لایه و محکم برای جا به جایی وسایل حساس و شکستنی شما استفاده می‌کند.

کادر خانم و آقا در اتوبار گوهردشت کرج | باربری گوهردشت کرج

تجهیزات اتوبار و باربری گوهردشت کرج

باربری گوهردشت کرج با استفاده از چرخ‌های دستی و امکانات و وسایل حمل و نقل بسته‌های بسته بندی شده را جابجا می‌نماید. پس بهتر است به ما اعتماد کنید و با خیالی آسوده همه کارهای خود را به ما بسپارید. انجام اصولی کارها از ویژگی های ما می‌باشد. ما در باربری گوهردشت کرج بسته‌ها و کارتن‌ها را طوری در کامیون جا می‌دهیم و می‌چینیم. به گونه‌ای که در هنگام حرکت و در طول مسیر بسته‌ها جابجا نشوند. در طول مسیر کارگرانی داخل کامیون مراقب وسایل شما هستند. اتوبار گوهردشت کرج و باربری گوهردشت رانندگان خبره و ماهری دارد که به همه جاده ها در طول مسیر آشنا هستند. آن‌ها در پیچ‌های تند و مسیرهای خطرناک تمامی جوانب احتیاط را بجا می‌آورند. چیدمان بار به صورت کاملا حرفه‌ای و با دقت زیاد صورت می‌گیرد.

تجهیزات پیشرفته باربری گوهردشت کرج

باربری در گوهردشت | اتوبار در گوهردشت

باربری گوهردشت، جا به جایی وسایل در اسباب کشی

جابجایی اثاثیه نیاز به توجه ویژه‌ای دارد، زیرا شما نه تنها باید اثاثیه مورد علاقه و گران قیمت خود را حمل کنید، بلکه باید آنها را در نظم کامل نگه دارید. هر کدام از وسایل باید با استفاده ابزار مناسب جابه‌جا شود. وسایل شکستنی باید با احتیاط حمل شود، وسایل سنگین باید توسط افراد با تجربه و با استفاده از تجهیزات مناسب حمل شود. جا به‌جایی اثاثیه را باید به افرادی بسپارید که در این زمینه دارای تجربه کافی هستند. در غیر این صورت ممکن است هم خود شما از نظر جسمی آسیب ببینید و هم به وسایل شما خسارت وارد شود.

باربری گوهردشت کرج | اتوبار گوهردشت کرج

چیدمان اصولی بار در اتوبار گوهردشت کرج و باربری گوهردشت

چیدمان تخصصی و اصولی بار دراتوبار گوهردشت کرج و باربری گوهردشت یکی دیگر از مزایای این اتوبار است. بسته‌ها بر اساس سایز جعبه و حساسیت (شکستنی یا قیمتی) در خودروی حمل بار چیده می‌شود. بسته‌های کوچک و شکستنی‌ها بالا و بسته‌های سنگین در زیر قرار داده می‌شوند  تا در حین جابه جایی آسیبی به وسایل وارد نشود. باربری در گوهردشت کرج وسایل شما را به صورت اصولی در ماشین حمل بار قرار می‌دهند. کادر باربری گوهردشت کرج ابتدا وسایل کوچک شما را در انتهای ماشین قرار می‌دهند که از تکان خوردن جلوگیری کنند. سپس وسایل سنگین و بزرگ را در قسمت ابتدایی ماشین قرار می دهند تا در هنگام تخلیه کار راحت انجام شود. باربری گوهردشت تمامی این کار ها را با صبر و حوصله انجام می‌دهد.

کارگران تیم باربری چیتابار با خوش رویی تا آخر کار شما را همراهی می‌کنند. آن‌ها تمام وسایل را با توجه به سلیقه شما در جای خود مرتب خواهند کرد. پس اصلا نگران این موضوع نباشید و با خیالی آسوده اسباب کشی کنید.

چیدمان اصولی بار در اتوبار گوهردشت کرج | باربری گوهردشت کرج

باربری در گوهردشت | اتوبار در گوهردشت کرج

نکاتی که در جا به جایی اثاثیه منزل،  باربری گوهردشت رعایت می شود

اثاثیه منزل همیشه جزو وسایل حساس برای جابه‌جایی بوده. از این رو باربری گوهردشت کرج با دقت و برنامه ریزی اسباب کشی منازل را انجام می‌دهد. این شرکت امنیت کامل اسباب و اثاثیه گران‌قیمت و شکستنی را به صورت صد در صد ضمانت می‌کند. از آنجا که جابه‌جایی وسایل کار حساس و دشواری است جا‌به‌جایی اثاثیه توسط کادر حرفه‌ای و با تجربه شرکت باربری در گوهردشت کرج انجام می‌شود. ما برای جلب رضایت مشتریان خود نیروهای باتجربه ای استخدام کرده ایم. هر کدام از این افراد دارای چندین سال سابقه و تجربه هستند. اسباب کشی شما توسط نیروهای مطمئن و مجرب انجام می‌شود.

رعایت نکات اسباب کشی در باربری گوهردشت کرج | اتوبار گوهردشت کرج

رعایت نکات اسباب کشی در اتوبار گوهردشت کرج

ماشین های باربری گوهردشت کرج

ماشین‌های باربری گوهردشت از موکت و پتوهای مخصوص برای ضد ضربه کردن وسایل شما استفاده می‌کند و همین امر باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل شما می‌شود. در باربری گوهردشت کرج وسایل از بزرگ به کوچک تقسیم شده و به صورت استاندارد جای‌گذاری می‌شوند. باربری در گوهردشت کرج تضمین سلامت وسایل شما را تا اخرین لحظه جا به جایی به عهده دارد و اجازه پیش آمدن کوچکترین مشکلی برای وسایل شما را نمی دهد.

چرا باید جا به جایی و بسته بندی وسایل را به اتوبار گوهردشت کرج سپرد

امر بسته بندی، جا‌به‌جایی چیدمان اثاثیه در ماشین حمل بار در هنگام اسباب کشی منزل یکی از مهمترین موضوعات در باربری است. اتوبار گوهردشت با استفاده از نیرو های متخصص و ابزار لازم این مشکل را حل کرده. اتوبار گوهردشت وسایل شما را به طور کامل تفکیک می کند. این کار از گم شدن وسایل در موقع اسباب کشی جلو گیری می کند. اتوبار و باربری گوهردشت کرج هر یک از وسایل منزل شما را به صورت جداگانه بسته بندی می‌کند. همین کار باعث می شود هیچ آسیبی به وسایل وارد نشود.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری گوهردشت کرج | اتوبار گوهردشت کرج

کارگران حرفه ای در وانت تلفنی و باربری گوهردشت کرج:

اگر می خواهید اسباب کشی کنید و به دنبال یک باربری حرفه ای هستید ما به شما باربری و اتوبار گوهردشت کرج را پیشنهاد می کنیم. تمام کارگران این باربری با سابقه چندین ساله در باربری و بسته بندی وسایل آماده‌اند تا به صورت شبانه روزی در خدمات شما عزیزان باشند. 

این نکته را باید بدانید که هنگام رزرو سرویس باربری خودتان می توانید تعداد کارگران را مشخص کنید. معمولا به همراه یک ماشین دو کارگر فرستاده می‌شود اما در صورتی که کارگر بیشتری بخواهید هزینه آن جداگانه حساب می‌شود. ما بر اساس نیاز مشتریان نیروهای خود را به محل اعزام می‌کنیم.

شماره تماس شرکت باربری و اسباب کشی گوهردشت: 02633343055

کارشناسان ما برای ارائه مشاوره تلفنی رایگان آماده هستند. هر سوال و مشکلی در زمینه باربری توسط نیروهای ما پاسخ داده می‌شود. مشاوران ما شما را راهنمایی می کنند. شما می توانید در هر ساعتی برای دریافت مشکاوره و اسباب کشی با ما تماس بگیرید.

کارگران حرفه ای اتوبار گوهردشت کرج | باربری گوهردشت کرج

باربری گوهردشت کرج آماده خدمات رسانی به مشتریان است.

تعرفه های باربری در باربری گوهردشت:

یقینا هزینه، در انجام هر کاری از جمله در جا به جایی بار از مسائل مهم و کلیدی است. اکثر خانواده‌ها به دنبال باربری هستند که بهترین خدمات خود را با کم‌ترین نرخ ممکن ارائه دهد. بیشتر باربری ها هزینه جا‌به‌جایی بار خود را بر اساس نرخ باربری اعلام شده توسط اتحادیه حمل و نقل و باربری مشخص می‌کنند اما اتوبار و باربری گوهردشت تمام قیمت های خود را بسیار کمتر از نرخ سایر باربری ها تعیین کرده است تا بتواند رضایت مشتریان عزیز را به دست آورد و آن ها را به عنوان مشتریانی دائمی در کنار خود داشته باشد.

زمانی که اتوبار گوهردشت تیم خود را به محل اعزام می‌کند، به همراه هر ماشین سه کارگر که یکی از آنها به عنوان بارچین است فرستاده می‌شود. اگر بنا به درخواست مشتری به همراه ماشین کارگر اضافه فرستاده شود هزینه اضافی نیز از مشتری دریافت می‌شود. 

اتوبار گوهردشت کرج | باربری گوهردشت کرج

اتوبار فردیس کرج ، باربری گلشهر کرج ، اتوبار و باربری مهرشهر

تجهیزات بسته بندی که باربری گوهردشت استفاده می کند

یکی از نقاط قوت باربری گوهر دشت کرج استفاده از تجهیزات بسته بندی کاملا استاندارد و باکیفیت می‌باشد. که همین امر باعث شده مشتریان با خیال راحت اسباب  و اثاثیه خود را در اختیار این باربری قرار دهند.

در این باربری از وسایل حمل و نقل و انواع کارتن های استاندادر که هر کدام برای کاربرد خاصی استفاده می شود. به عنوان مثال از کارتن های رگال دار که مخصوص لباس است استفاده می‌شود که لباس‌ها به صورت آویزان در آن قرار می گیرد و همین امر باعث جلو گیری از چروک شدن و آسیب دیدن و کثیف شدن لباس ها میشود. همچنین برای استفاده از وسایل حساس و شکستنی از نایلون های حباب دار و ضد ضربه استفاده میشود که همین امر سبب میشود همه اسباب و اثاثیه با خیال راحت کنار یکدیگر قرار گیرند.

اتوبار گوهردشت کرج | تجهیزات بسته بندی باربری گوهردشت کرج

شماره تماس شرکت باربری گوهردشت کرج: 02633343055

اسباب کشی شهرستان توسط بهترین باربری در گوهردشت کرج

باربری گوهردشت کرج بهترین باربری در گوهردشت می باشد که خدمات اسباب کشی و حمل بار خود را در سراسر ایران ارائه می دهد. اینکه این شرکت در گوهردشت کرج قرار دارد به این معنا نیست که تنها در گوهردشت فعالیت می کند. اتوبار گوهردشت اسباب کشی بین شهری را برای همه شهرستان ها نیز انجام می دهد. برای بارهایی که به دیگر شهرستان ها ارسال می شود از خودروهای مناسب استفاده می شود. خودروهای حمل بار از نظر سلامت توسط راننده مورد بررسی قرار بگیرند و زمانی که از سلامت آن مطمئن شدند سپس بارها را حمل می کنند.

اسباب کشی به شهرستان توسط باربری گوهردشت کرج | اتوبار گوهردشت کرج

بیمه بار در شرکت باربری گوهردشت کرج

باربری در گوهردشت کرج با انجام تمامی خدمات جابه‌جایی و بسته‌بندی به صورت کاملا دقیق و اصولی خیال شما را از این بابت راحت کرده است. سابقه طولانی که باربری گوهردشت در اختیار دارد به پشتوانه اعتماد شما عزیزان می باشد. این باربری به دلیل تلاش های شبانه روزی خود توانسته است کیفیت را در کارهای خود حفظ کند و باعث رضایت مشتریان خود شود.

اثاث کشی دفاتر کار در شرکت باربری گوهردشت کرج

برای صرفه جویی در زمان در هنگام جابجایی یک شرکت و ساده کردن عملیات جابجایی، تجهیزات ویژه ای برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم مورد نیاز است. به عنوان مثال استفاده از بالابر مواد و بالابر مبلمان یکی از تجهیزات مورد نیاز است. استفاده از این تجهیزات برای انتقال تجاری نیاز به تجربه دارد. خوشبختانه تکنسین های شرکت باربری گوهردشت در انجام عملیات های مختلف برای اسباب کشی شرکت دارای سابقه هستند. علاوه بر حمل و نقل ماشین آلات، اثاثیه، دستگاه ها و بایگانی، شرکت ما در زمینه انتقال تجاری، حمل و نقل اجسام سنگین و شکننده مانند پیانو، گاوصندوق، تجهیزات آزمایشگاهی، ماشین آلات پزشکی، آثار هنری را نیز بر عهده می گیرد.

باربری گوهردشت کرج | اتوبار گوهردشت کرج | اسباب کشی آنلاین

اسباب کشی اصولی و با برنامه ریزی توسط اتوبار و باربری گوهردشت

کیفیت و سرعت بالای ارائه خدمات در اتوبار گوهردشت کرج

ارائه با کیفیت خدمات همواره بالاترین اولویت را در شرکت اتوبار گوهردشت کرج دارد به همین دلیل است که در میان ساکنین این محدوده تبدیل به بهترین باربری در گوهردشت شده است. ما در طی سالها فعالیت خود در این محدوده سعی کردیم که روز به روز کیفیت خدمات خود را بالاتر ببریم. پرسنل مجموعه ما در تمام مراحل اثاث کشی در کنار شما حضور خواهند داشت و حتی پس از نقل مکان به خانه جدید اگر نیاز بود در امر چیدمان مطابق باسلیقه خودتان، شما را همراهی می‌کنند.

باربری چیتابار شعبه گوهردشت کرج

اتوبار گوهردشت یکی از شعبه‌های باربری چیتابار است که در منطقه گوهردشت دارای دفتر مرکزی است. چیتابار دارای شعبه های باربری زیادی است که در بیشتر مناطق کرج و تهران واقع شده‌اند. شما می‌توانید لیست شرکت های تهران و کرج را در این سایت مشاهده کنید. برای تماس با هر کدام از شعب باربری چیتابار وارد صفحه مربوط به آن شوید و از طریق شماره تماس بگیرید.

ترفندهای اسباب کشی آسان در باربری گوهردشت کرج

تیم باربری گوهردشت برای اینکه شما هموطنان عزیز یک اسباب کشی آسان داشته باشید موارد و نکته های را در ادامه ذکر کرده است:

 • همشهریان عزیز در زمان اسباب کشی کاملا ازبی نظمی خودداری کنید و بسته بندی وسایل هر قسمت را به ترتیب شروع کنید.
 • پس از جایگذاری وسایل در کارتن های اسباب کشی آانها را با چسب یا نوار های مخصوص محکم کنید.
 • لطفا از حمل چندین کارتن باهم خودداری کنید.
 • داخل کشو وسایلی مانند بوفه و کمد و بوفه را خالی کنید و بعد برای حمل و نقل آن اقدام کنید.
 • کشو درآور و فریزر و همچنین در  های آنها را جدا کنید تا وزنشان برای حمل کم شود.

رضایت مشتری باربری گوهردشت

مناطق مرتبط با اتوبار گوهردشت:

باربری مارلیک

باربری اهری

اتوبار عظیمیه

اتوبار گلشهر

باربری مهرشهر کرج

50 دیدگاه‌

 • یاسمن
  ارسال شده 14 آذر 1402 2:21 ب.ظ 0Likes

  سلام خواستم از کادر خوبتون برای انجام اسباب کشی ام تشکر کنم واقعا با اخلاق و حرفه ای بودن و وسایلم بدون هیچ خط و خشی به خانه جدیدم منتقل شد.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 15 آذر 1402 4:31 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز
   از اینکه سرویس اسباب کشی خود را به شرکت ما سپردید سپاس گذاریم.

 • اکبری
  ارسال شده 28 آذر 1402 3:58 ق.ظ 0Likes

  بسته بندی اثاثیه ام واقعا عالی و باکیفیت انجام شد. از تیم خوبتون مچکرم

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 3 دی 1402 4:03 ب.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز از اینکه به شعبه باربری گوهردشت مجموعه بزرگ چیتابار اعتماد کردید ممنویم.

 • یزدان
  ارسال شده 10 دی 1402 3:31 ب.ظ 0Likes

  به نظر من مهمترین معیار برای انتخاب یک باربری خوب اینکه دارای مجوز رسمی باشه و بیمه نامه باربری معتبر هم برای بار صادر کنه که باربری گوهردشت هم مجوز داره هم وقتی برام اثاث کشی انجام دادن تمامی وسایلم رو بیمه کردن.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 11 دی 1402 3:37 ق.ظ 0Likes

   سپاس گذاریم از نظر ارزشمند شما

 • رزاق پور
  ارسال شده 13 دی 1402 5:36 ق.ظ 0Likes

  من هرسال برای اسباب کشی کلی اذیت شدم و حرص خوردم از خط و خشی که به اثاثیه ام وارد شد و امسالم همین انتظارو داشتم ولی خوشبختانه این جوری نشد چون کارگرهای عالی برام فرستاده بودن هم ماشین هاشون بزرگ و موکت کاری شده بود. از مدیریت عالی باربری گوهردشت تشکر می کنم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 13 دی 1402 7:00 ق.ظ 0Likes

   هدف مجموعه ما جلب رضایت و اعتماد شماست

 • اسما
  ارسال شده 14 دی 1402 5:33 ب.ظ 0Likes

  سلام وقتتون بخیر ببخشید شما با وسایل خودتون بسته بندی می کنید یا باید قبلش خودمون وسایل رو تهیه کنیم؟؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 17 دی 1402 8:19 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب دوست عزیز
   درصورتی که بسته بندی اثاثیه خودتون رو به مجموعه ما بسپارید ما تمامی وسایل مورد نیاز رو برای شما با هزینه ای اندک تهیه می کنیم دیگر نیاز نیست خودتان به فکر خرید لوازم بسته بندی باشید.

 • ندا هدفجو
  ارسال شده 17 دی 1402 7:31 ق.ظ 0Likes

  سلام من یه کارگاه خیاطی دارم میخوام چرخ ها وسایل داخل کارگاه رو از گوهردشت به گلشهر منتقل کنم. باربری شما این جابجایی رو برام انجام میدن؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 17 دی 1402 10:25 ق.ظ 0Likes

   سلام بله باربری گوهردشت در خدمت شماست
   فقط برای ثبت سرویس درخواستی خود با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

 • فرامرز آقایی
  ارسال شده 18 دی 1402 1:26 ب.ظ 0Likes

  با سلام و خسته نباشید به تیم محترم باربری گوهردشت کرج بنده آقایی هستم از گوهردشت کامیون مسقف میخواستم با چهار کارگر که اثاثیه ام رو از طبقه سه به طبقه اول در کیانمهر کرج جابجا کنند. برای ساعت 8صبح فقط لطف کنید برام کارگر ماهر بفرستید

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 20 دی 1402 5:15 ق.ظ 0Likes

   حتما جناب آقایی
   کارگرهای باربری چیتابار در تمامی شعبه ها بهترین کارگرها میباشند. فقط شما بادفتر باربری تماس بگیرید تا سرویس مورد نظر شما ثبت بشه.

 • الا احمدیان
  ارسال شده 23 دی 1402 4:53 ق.ظ 0Likes

  سلام خیلی از کارگراتون راضی بودم
  خیلی با برنامه و منظم همه کارهارو انجام دادن

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 23 دی 1402 7:13 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب خانم احمدیان
   خوشحالیم که توانسه ایم رضایت شما را جلب کنیم.

 • hana
  ارسال شده 24 دی 1402 4:23 ق.ظ 0Likes

  من به همه پیشنهاد می کنم از خدمات مشاوره شما استفاده کنند چون بصورت رایگان واقعا اطلاعات عالی در اختیارم قرار دادید که کلی هزینه های اضافی اسباب کشی هر ساله م رو کم کرد.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 24 دی 1402 6:08 ق.ظ 0Likes

   مشاوران مابصورت 24 ساعته پاسخ گوی سوالات شما عزیزان هستند.

 • سردار
  ارسال شده 26 دی 1402 5:08 ق.ظ 0Likes

  سلام ببخشید برای چه نوع باربری شما بارنامه صادر می کنید؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 26 دی 1402 11:56 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   برای ارسال بار به شهرستان بارنامه صادر میشه

 • علیپور
  ارسال شده 26 دی 1402 6:34 ب.ظ 0Likes

  سلام گفتید که بار رو بیمه می کنید یعنی واقعا مسئولیت آسیب دیدگی وسایل طی اسباب کشی رو به عهده میگیرید؟؟ اخه همه میگن ولی من پارسال میزنهارخوری ۱۲نفره ام خش خورد جوابگو نبودن شرکتی که اومده بودن

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 27 دی 1402 4:15 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب دوست عزیز
   بله بیمه باربری که به شما داده میشه تضمین کننده جبران خسارت های احتمالی وارده است. درصورتی وسایل شما کوچکترین آسیبی ببیند مدیریت باربری گوهردشت موظف به جبران خسارت وارده است.

 • جباری
  ارسال شده 27 دی 1402 3:37 ب.ظ 0Likes

  سلام ببخشید شما نیسان یا وانت بار هم دارید؟ میخوام فقط گاوصندوق مغازه م و جابجا کنم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 28 دی 1402 3:56 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز بله انواع ماشین باربری سبک و سنگین در باربری گوهردشت کرج موجود است. لطفا برای ثبت درخواستتن با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

 • یاسینی
  ارسال شده 29 دی 1402 7:10 ق.ظ 0Likes

  سلام روزبخیر
  شما بجز گوهردشت تو مناطق دیگه ام اسباب کشی انجام میدید
  من قبلا از شما تو گوهردشت خدمات گرفتم خیلی راضی بودم
  الان رفتم شهریار میخوام اونجا اسباب کشی کنم اگه امکانش هست بهم خبر بدید

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 29 دی 1402 7:23 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   چیتابار در تمامی مناطق استان البرز دارای شعبه است و شما هرجای که باشید تیمی که در اون منطقه حضور دارند در اسرع وقت به محل اعزام می شوند.
   از تماس مستقیم سایت استفاده کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید خودشان متناسب با آدرستون از شعبه نزدیک شما سرویس میفرستند براتون

 • فراهانی
  ارسال شده 30 دی 1402 3:38 ب.ظ 0Likes

  سلام میخوام یه سری وسایل خاص رو از گوهردشت کرج به هشتگرد منتقل کنم
  لطفا برام کارگر حرفه ای بفرستید
  وسایلم خیلی حساسه و برای جابجایی نیاز به افراد ماهر داره

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 1 بهمن 1402 4:03 ق.ظ 0Likes

   سلام وقت بخیر
   تمامی کارگران باربری گوهردشت حرفه ای و آموزش دیده هستند از این بابت خیالتان راحت باشد.
   فقط برای ثبت سرویس درخواستی با شماره های موجود در همین صفحه از سایت تماس بگیرید.

 • ali
  ارسال شده 1 بهمن 1402 2:43 ب.ظ 0Likes

  قطعا یکی از بهترین باربری ها در گورهردشت هستید

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 2 بهمن 1402 4:26 ق.ظ 0Likes

   ممنون از نظر ارزشمند شما

 • دفتر معماری ماهان
  ارسال شده 3 بهمن 1402 12:22 ب.ظ 0Likes

  سلام خدمت مدیریت عالی باربری گوهردشت کرج
  من خیلی از کارگرا و راننده ای برام فرستادید راضی بودم واقعا منظم و با برنامه کارو تموم کردن

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 4 بهمن 1402 5:09 ق.ظ 0Likes

   سپاس از اینکه به باربری گوهردشت کرج اعتماد کردید.

 • موسوی
  ارسال شده 5 بهمن 1402 5:28 ق.ظ 0Likes

  سلام بنده موسوی هستم از گوهردشت کرج
  خواستم ازتون تشکر کنم
  من خیلی از اسباب کشی که برام انجام دادید راضی بودم.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 7 بهمن 1402 5:49 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   ممنون از اینکه به باربری گوهردشت کرج اعتماد کردید.

 • hadi
  ارسال شده 8 بهمن 1402 5:27 ق.ظ 0Likes

  سلام روز بخیر
  شرکت شما حمل بارهای صنعتی هم انجام میده؟
  قطعات یدکی رو از گوهردشت به چهاربانده منتقل کنند
  لطفا هرچه سریعتر بهم پاسخ بدید

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 9 بهمن 1402 4:17 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   بله دوست عزیز حمل بار صنعتی هم انجام میدهیم
   لطفا برای ثبت سروس درخواستیتون با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

 • گرشاسبی
  ارسال شده 10 بهمن 1402 4:12 ق.ظ 0Likes

  سلام دستتون درد نکنه از خدمات باربری گوهردشت کرج خیلی راضی بودم. نحوه کار و برخورد تیمتون خیلی خوب بود.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 10 بهمن 1402 2:27 ب.ظ 0Likes

   سلام وقت بخیر
   ممنون از اعتماد شما به تیم باربری گوهردشت

 • دریا محمودی
  ارسال شده 16 بهمن 1402 4:44 ق.ظ 0Likes

  یکی از بهترین و معتبرترین باربری های سطح کرج هستید اینو بدون اغراق میگم

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 17 بهمن 1402 4:20 ق.ظ 0Likes

   سلام روز بخیر خانم محمودی ممنون از اینکه به باربری گوهردشت اعتماد کردید.

 • وحید
  ارسال شده 18 بهمن 1402 4:04 ق.ظ 0Likes

  من 5سالی میشه که مشتری باربری گوهردشت هستم.
  خیالم از هر نظر از کیفیت خدماتشون راحته. کارگراشون خیلی بااخلاق و حرفه ای هستند.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 21 بهمن 1402 4:01 ق.ظ 0Likes

   سلام عرض ادب آقا وحید عزیز
   ممنونیم از اینکه به تیم ما اعتماد کردید

 • طاها مرادنیا
  ارسال شده 25 بهمن 1402 5:01 ب.ظ 0Likes

  سلام ببخشید شما وسایل فروشگاه یعنی یخچال های صنعتی و قفسه ها رو هم جابجا می کنید؟؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 26 بهمن 1402 4:35 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب جناب مرادنیا
   بله شرکت ما جابجایی وسایل فروشگاه ها هم انجام میده برای ثبت سرویس درخواستی تون لطفا با شماره های دفتر باربری گوهردشت تماس بگیرید.

 • قادری
  ارسال شده 28 بهمن 1402 9:10 ق.ظ 0Likes

  مشاورانتون خیلی خوب آدم رو راهنمایی می کنند خواستم ازتون تشکر کنم. تمامی ابهاماتم رو رفع کردند و یک سرویس عالی و ارزان رو برام فرستادن.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 29 بهمن 1402 4:58 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   هدف ما جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است.

 • کمال
  ارسال شده 7 اسفند 1402 5:34 ق.ظ 0Likes

  سلام من هفته پیش برای حمل وسایل دفتر کارم از خدمات باربری شما استفاده کردم. اولین باری بود که وسایلم با همچین نظم و ترتیبی به دفتر جدید منتقل شد و کارگراتون دلسوزانه تو چیدمان هم بهم کمک کردند.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 8 اسفند 1402 4:37 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز
   اولویت ما در باربری گوهردشت جلب رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز است. خوشحالیم که راضی بودید

 • یوسفی
  ارسال شده 16 اسفند 1402 3:56 ق.ظ 0Likes

  خدمات باربری این شرکت نسبت به جاهای دیگه که من قبلا ازشون سرویس گرفتم واقعا عالی بود پیشنهاد میکنم استفاده کنید

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 16 اسفند 1402 3:59 ق.ظ 0Likes

   ممنون از اعتماد شما دوست عزیز

پاسخ بدهید

تماس سریع 09904698839