باربری دهکده فردیس

اتوبار و باربری دهکده فردیس کرج

شرکت باربری دهکده فردیس در منطقه فردیس کرج واقع شده است. هدف از افتتاح این شعبه این است که ساکنان منطقه دهکده فردیس بتوانند با خیال راحت و بدون استرس، اسباب کشی خود را به یک تیم با تجربه و با مهارت بسپارند.

اتوبار دهکده فردیس | باربری دهکده فردیس

باربری دهکده فردیس | اتوبار دهکده فردیس | باربری در دهکده فردیس

شماره تماس شرکت حمل بار و باربری دهکده فردیس: 02165560463

باربری دهکده فردیس کرج با ارائه کلیه خدمات در زمینه اتوبار، اسباب کشی منزل، حمل جهیزیه عروس، حمل و نقل کالا و حمل و نقل وسایل اداری ، آماده ارائه خدمات باربری به شما همشهریان می‌باشد.  اتوبار دهکده فردیس کرج و باربری دهکده فردیس با بهره جویی از همکارانی با تجربه، خوش اخلاق و مجرب در امور مربوط به باربری و اتوبار، آرامش و ایمنی را در اسباب کشی، برای شما به ارمغان می‌آورد. 
باربری دهکده فردیس کرج تمامی امور مربوط به باربری در منطقه دهکده فردیس را برای شما همشهریان گرامی، با بهترین کیفیت، امنیت بالا و تجربه بالا انجام خواهد داد. هدف باربری دهکده فردیس جلب رضایت مشتریان خود است.

بسته بندی ایمن توسط باربری دهکده فردیس | باربری در دهکده فردیس

بهترین باربری در دهکده فردیس | باربری دهکده فردیس کرج

خدمات و پشتیبانی  اتوبار دهکده فردیس کرج  02165560463

باربری فردیس کرج از یک تیم حرفه ای و کامل در شرکت خود استفاده می‌کند. باربری در فردیس کرج برای جذب نیرو، مراجعه کننده‌ها را گزینش می‌کند و سوابق و توانمندی آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد. حساسیت بالایی که این شرکت برای جذب نیرو دارد باعث شده است که بهترین نیروهای باربری در شرکت اتوبار دهکده فردیس فعالیت کنند.

اسباب کشی یکی از کارهایی است که به افراد استرس و دلهره وارد می کند اما اگر با یک باربری مطمئن تماس بگیرید و سفارش حمل بار ثبت کنید دیگر نیازی به دلهره نیست زیرا بدون خستگی و استرس بارهای شما به محل مورد نظرتان جا به جا می شود. باربری دهکده فردیس یک اسباب کشی آسان و مطمئن را برای شما به ارمغان می آورد.کادری که وسایل شما را بسته بندی می کند به صورت حرفه ای و درست عمل می‌کنند و سپس وسایل شما را به نحوه درست در داخل ماشین حمل بار قرار می‌دهند.

خدمات و پشتیبانی  اتوبار دهکده فردیس کرج

باربری دهکده فردیس | وانت بار دهکده فردیس

شماره تماس دفتر مرکزی شرکت باربری دهکده فردیس کرج :02165560463

شماره تماس دفتر مرکزی شرکت باربری دهکده فردیس کرج 02165560463 می‌باشد. برای اسباب کشی و دریافت مشاوره می‌توانید با این شماره تماس بگیرید. ارتباط با شرکت اتوبار دهکده فردیس بسیار آسان است. همکاران ما با این شماره همیشه پاسخگوی شما هستند. اگر قصد رزرو باربری یا استعلام قیمت اسباب کشی دارید نیز می‌توانید با این شماره تماس بگیرید.

اتوبار دهکده فردیس، یک شرکت باربری با سالها تجربه

ما در اتوبار دهکده فردیس خدمات بسیاری را در یک شرکت حمل و نقل ترکیب کرده‌ایم. ما در زمینه جا‌به‌جایی، بسته بندی، حمل و نقل اثاثیه به شما کمک می‌کنیم. بنابراین می‌توانید تمام کارهای جابجایی خود را به نیروهای با تجربه ما بدهید و خودتان را درگیر مشکلات اسباب کشی نکنید. ما افرادی داریم که صفر تا صد اسباب کشی شما را انجام می‌دهند بدون اینکه نیاز باشد شما در این قضیه دخالتی داشته باشید.

ما همیشه به ایمنی و نگهداری ایمن وسایل شما اهمیت زیادی می‌دهیم و همیشه آماده مشاوره در حین جابجایی هستیم تا وسایل شما در حین جابجایی آسیب نبینند.

خدمات باربری دهکده فردیس کرج :

 • حمل اثاثیه منازل
 • اسباب کشی ادارات
 • اسباب کشی شرکتها و کارخانه ها
 • بسته بندی کالاها و محصولات فروشگاه ها
 • چیدمان اثاثیه
 • متشکل از تیم فوق حرفه ای و مجرب
 • جدیدترین تجهیزات بسته بندی
 • مشاوره تلفنی رایگان
 • بیمه نمودن بارهای مشتریان

انجام همه این خدمات آنهم با کیفیت بالا و در سریعترین زمان ممکن باعث متمایز شدن ما از سایر شرکت‌های حمل و نقل شده است. شرکت ما در کار خود دقت و نظم بالایی دارد. جلب رضایت و اعتماد مشتری از مهم‌ترین اولویت ها برای ما است. برای کسب رضایت مشتریان ما هر کاری که در توان داشته باشیم را انجام می دهیم.

خدمات باربری دهکده فردیس کرج

استفاده از خودروهای حمل بار مناسب

باربری دهکده فردیس کرج از خودرو‌های سبک و سنگین متناسب حجم بار شما، برای جا‌به‌جایی اثاثیه استفاده می‌کند. اتوبار دهکده فردیس از وانت بار برای جا‌به‌جایی وسایل کم شما در داخل شهر استفاده می‌کند. وانت بار نسبت به اندازه کوچکتری که با خاور دارد جابه‌جایی وسایل در آن راحت‌تر می شود. همچنین قدرت مانور بالایی نیز در خیابان و کوچه دارد. باربری در دهکده فردیس کرج از بارچین های ماهر برای چیدمان وسایل شما داخل ماشین حمل بار استفاده می‌کند تا هیچ مشکلی برای وسایل شما پیش نیاید. اتوبار دهکده فردیس از پتو و موکت برای ماشین های حمل بار استفاده می کند تا وسایل در هنگام قرار گرفتن کنار یکدیگر دچار آسیب نشوند.

اسباب کشی مطمئن باربری دهکده فردیس | باربری در دهکده فردیس

باربری در دهکده فردیس | اسباب کشی آسان در باربری و اتوبار دهکده فردیس

باربری دهکده فردیس کرج :02165560463

اگر قصد اسباب کشی منزل یا محل کار خود را دارید اصلا نگران نباشید. باربری دهکده فردیس کرج تا پایان اسباب کشی شما را همراهی می کند، کافی است که شما با شماره تماس هایی که در اینجا وجود دارد تماس بگیرید و مشخصات کامل بار خود و شرایط موجود را به کارشناسان ما ارائه دهید. شرکت باربری در دهکده فردیس کرج به صورت کامل تمامی وسایل شما را در منزل بسته بندی می کند. باربری دهکده فردیس کرج در تمامی نقاط شهر شعب مختلفی دارد تا در نزدیک ترین زمان ممکن در خدمت شما حضور یابد. اتوبار دهکده فردیس با ضمانت کامل تمامی اثاثیه شکستنی شما را جا به جا و بسته بندی می کند.

بسته بندی و حمل بار به تمامی نقاط ایران باربری دهکده فردیس کرج

اتوبار دهکده فردیس کرج در امر بسته بندی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و ابزار های مدرن متخصص می باشد. این باربری از بهترین امکانات برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل در اسباب کشی ها استفاده می کند و خیال شما از بابت سلامت بارها راحت است. روش های صحیح بسته بندی باعث می شود که وسایلی که جا به جا می کنند آسیب نبینند و خسارتی به وسایل مشتریان وارد نشود، کارگران برای بسته بندی به همه نکات مورد نیاز بسته بندی اصولی دقت می کنند و از کارتن های چند لایه و ضخیم استفاده می کنند همچنین  باربری دهکده فردیس برای حمل و نقل وسایل حساس و شکستنی مانند لوستر و هالوژن از بسته بندی مخصوص استفاده میکند که به دلیل حساس بودن در جا به جایی از کارتن هایی استفاده می شود که مقاوم بوده و لوستر به صورت آویزان در آن قرار می گیرد.

بسته بندی و حمل بار توسط باربری دهکده فردیس | حمل بار توسط اتوبار دهکده فردیس

شماره تماس وانت تلفنی و باربری دهکده فردیس: 02165560463

چگونه با شرکت باربری دهکده فردیس تماس بگیرم؟ برای ارتباط با این شرکت شماره گیری 02165560463 کافی است؟

شما از طریق شماره تماسی که در اینجا در اختیارتان قرار می گیرد با شرکت اتوبار دهکده فردیس تماس بگیرید. 02165560463 شماره ای است که برای ارتباط با شما عزیزان همیشه در دسترس است.

تماس با باربری دهکده فردیس 
| اثاث کشی با باربری دهکده فردیس | اتوبار دهکده فردیس کرج

شرکت باربری دهکده فردیس کرج

باربری دهکده فردیس کرج با استفاده از چرخ های دستی و امکانات و وسایل حمل و نقل بسته‌های بسته بندی شده را جابجا می‌نماید. پس بهتر است قدرت‌نمایی را کنار بگذارید و تمامی کارها را به ما بسپارید. تا به کمرتان آسیبی وارد نشود. انجام اصولی کارها از ویژگی های ما می‌باشد. بسته‌ها و کارتن‌ها را طوری در کامیون جا می‌دهیم و می‌چینیم که در هنگام حرکت و در طول مسیر بسته‌ها جابجا نشوند همچنین در طول مسیر کارگرانی داخل کامیون مراقب وسایل شما هستند.  اتوبار دهکده فردیس کرج و باربری دهکده فردیس با دارا بودن رانندگان خبره و ماهر و آشنا به جاده در طول مسیر و در پیچ‌های تند تمامی جوانب احتیاط را بجا می‌آورند.

با یک تماس کافی است تا راحتی را به اسباب کشی‌تان دعوت کنید‌، باربری‌تان به صورت ویژه توسط اتوبار و باربری دهکده فردیس انجام خواهد شد. تیم ما به صورت حرفه ای آموزش دیده و آماده به خدمت برای اسباب کشی شما هستند. اتوبار دهکرده فردیس کرج از کار گران با سابقه چندین سال تجربه را برای بسته‌بندی وسایل شما می‌فرستد.

مشتریان عزیز اگر برای اسباب کشی و حمل بار به یک باربری مطمئن با کمترین هزینه باربری نیاز دارید می‌توانید با باربری دهکده فردیس تماس بگیرید تا مشاوران ما دراتوبار دهکده فردیس تیم باربری خود را در کوتاه ترین زمان به محل اعزام کند.

شماره تماس شرکت اسباب کشی و باربری دهکده فردیس: 02165560463

شماره تماس ما را به خاطر داشته باشید. ما آماده هستیم اسباب کشی های شما را با هزینه مناسب انجام دهیم. برای رزرو باربری و دریافت مشاوره با شماره تماس 02165560463 تماس بگیرید.

باربری دهکده فردیس | باربری در دهکده فردیس

اسباب کشی تضمینی شرکت اتوبار دهکده فردیس

ارائه بیمه نامه رایگان در اتوبار و باربری دهکده فردیس کرج

اکثر خانواده ها در زمان اسباب کشی این نگرانی را دارند که اثاثیه آنها سالم به مقصد نرسد و آسیب ببیند یا حتی مفقود شود. اما ما این اطمینان را به شما می دهیم که با بهر‌ه‌گیری از یک تیم باربری مجرب و حرفه‌ای اثاثیه شما را سالم به مقصد برسانیم. باربری در فردیس کرج با ارائه بیمه نامه معتبر تمامی وسایل شما را به طور کامل بیمه می کند. باربری و اتوبار فردیس کرج ماشین حمل بار را نیز بیمه می کند. اگر مشکلی در مسیر پیش بیاید و وسایل شما دچار آسیب شوند، تمامی خسارت توسط این شرکت به شما پرداخت شود. پس دیگر جای هیچ نگرانی برای جا به جایی وسایل شما نمی باشد. باربری فردیس کرج یک جا به جایی امن و مطمعن را برای شما به ارمغان می آورد.

گرچه تمام پرسنل باربری و اتوبار دهکده فردیس کرج به صورت تخصصی در زمینه بسته بندی و باربری آموزش دیده اند اما برای آسودگی خاطر مشتری وسایل را بیمه می کنند. اتوبار و باربری دهکده فردیس کرج با ارائه بیمه نامه ای به صورت رایگان ثابت کرده که اثاثیه در طول اسباب کشی هیچگونه آسیبی نخواهد دید. بیمه نامه ای که باربری و وانت تلفنی فردیس ارائه می دهد از زمان حضور تیم باربری در محل و شروع به کار و تا زمانی که در محل جدید وسایل را تحویل می دهند اعتبار دارد.

باربری آنلاین | باربری دهکده فردیس کرج

چیدمان اصولی بار در شرکت باربری دهکده فردیس کرج

اعضای باربری در دهکده فردیس کرج بسته ها را به صورت تفکیک شده از هم مشخص می کنند بدین صورت که سنگین ترین کارتون ها در ابتدا جا سازی می شود سپس کارتون های سبک تر روی بسته های سنگین تر چیده می شود و درنهایت لوازم شکستنی و حساس بار زده می شود. چیدمان تخصصی و اصولی بار درباربری دهکده فردیس کرج یکی دیگر از مزایا این اتوبار است. تمام بسته ها به ترتیب چیده می شوند. بسته های کوچک و شکستنی ها بالا و بسته های سنگین در زیر قرار داده می شوند  تا در حین جابه جایی آسیبی به وسایل وارد نشود.

باربری دهکده فردیس همراه شما تا پایان اسباب کشی ها | باربری در دهکده فردیس

تجهیزات پیشرفته در اتوبار دهکده فردیس

بهترین اتوبار دهکده فردیس کرج، شرکتی است که دارای تجهیزات پیشرفته و مدرن در زمینه حمل و بسته بندی اثاثیه است. استفاده از این تجهیزات باعث تسریع روند اسباب کشی و همچنین کاهش هزینه‌های جانبی می‌شود. استفاده از چرخ دستی حمل بار برای جابجایی وسایل سنگینی مانند گاوصندوق و…. باعث کاهش چشمگیر صدمه های جسمانی افراد در زمان حمل و جابجایی این نوع وسایل شده است.

ارائه مشاوره رایگان توسط کارشناسان باربری دهکده فردیس

اتوبار دهکده فردیس کرج به مشتریان خود مشاوره رایگان ارائه می دهد و کارشناسان جابه جایی بار به صورت شبانه روز آماده پاسخ گویی به تمامی سوالات مشتریان هستند. کلیه افرادی که در باربری و اتوبار فردیس فعالیت می کنند تحت نظر این مشاوران مجرب بارها را بسته بندی و جابه جا می کنند و هر گاه که در کار خود دچار مشکل می شوند از ایشان راهنمایی گرفته و سوالات خود را از این کارشناسان حمل و نقل می پرسند.اگر قصد دریافت مشاوره رایگان از مجرب ترین کارشناسان باربری را دارید با شماره تماس های باربری دهکده فردیس کرج تماس بگیرید و سوالات و مشکلات خود را مطح نموده از کارشناسان حمل و نقل راهنمایی بگیرید.

اسباب کشی آسان با باربری در دهکده فردیس

بطور کلی اسباب کشی یکی از کارهای سخت و پر جزئیات است. درصد زیادی از افراد در زمان اسباب کشی دچار استرس و اضطراب می‌شوند. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که اثاث کشی برایتان استرس آور است و به دنبال راه حلی برای انجام آسان اسباب کشی خود هستید پس بدون تلف کردن وقت با شماره تماس‌های موجود درسایت تماس گرفته و با رزرو سرویس اسباب کشی شرکت باربری دهکده فردیس کرج، خیال خود را از انجام آسان و سریع اثاث کشی خود راحت کنید. با باربری دهکده فردیس کرج اسباب کشی آسان و بی دردسری خواهید داشت. باربری دهکده فردیس با استفاده از تجهیزات مدرن و افراد متخصص و همچنین روش های اصولی و آگاهانه یک اسباب کشی آسان و مطمئن را برای مشترهای خود رقم می زند.

باربری دهکده فردیس | باربری در دهکده فردیس

شماره تماس شرکت وانت تلفنی و باربری دهکده فردیس: 02165560463

آیا هزینه باربری توسط شرکت باربری دهکده فردیس زیاد است؟

هزینه های باربری که شرکت باربری دهکده فردیس برای مشتریان خود تعیین می‌کند بسیار مناسب است. همه افراد در هر سطحی مالی که باشند می‌توانند به راحتی از عهده هزینه باربری بر بیایند. اسباب کشی توسط اتوبار دهکده فردیس هم راحت است و هم ارزان. اگر قیمت باربری برای شما مهم است اسباب کشی خود را به شرکت ما بدهید.

مناطق مرتبط:

34 دیدگاه‌

 • حنیفی
  ارسال شده 13 دی 1402 2:48 ب.ظ 0Likes

  مشاوره عالی که قبل از شروع اثاث کشیم با شما داشتم باعث شد کلی از هزینه های گزاف باربری هر ساله ام کم بشه. ممنون از مدیریت عالی تون

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 14 دی 1402 3:26 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز اولویت تیم ما جلب رضایت شما و کاهش هزینه های باربری شماست.

 • دانا
  ارسال شده 17 دی 1402 6:59 ق.ظ 0Likes

  ببخشید یه سوال داشتم شما تو روزهای تعطیل هم اسباب کشی و باربری انجام میدید؟؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 17 دی 1402 10:18 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   بله
   تمامی شعب باربری چیتابار بصورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل خدمات باربری به مشتریان ارائه می دهند.

 • کرمی
  ارسال شده 18 دی 1402 4:39 ق.ظ 0Likes

  روزتون بخیر ببخشید یه سوال داشتم آیا باربری شما در قبال شکستگی وسایل در زمان اسباب کشی توسط کارگراتون تعهدی داره؟ چون قبلا از یک شرکت دیگه خدمات گرفتم که یه سری از وسایلم در زمان جابجایی آسیب دید ولی هیچ کس جوابگو خسارت من نبود

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 18 دی 1402 1:43 ب.ظ 0Likes

   سلام بله دوست عزیز باربری دهکده فردیس تمامی وسایل رو بیمه می کند تا در صورت آسیب دیدن تمامی خسارت وارده به وسایل مشتری را جبران نماید.

 • مروت
  ارسال شده 23 دی 1402 4:33 ق.ظ 0Likes

  سلام خوبید ببخشید شما تمامی کارهای بسته بندی وسایل رو انجام میدید؟
  من خودم وقت این کارهارو ندارم

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 23 دی 1402 7:04 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب دوست عزیز بله صفر تا صد کارها تیم باربری دهکده فردیس براتون انجام میده نگران نباشید.

 • soma
  ارسال شده 24 دی 1402 4:47 ق.ظ 0Likes

  سلام شما کارتن بسته بندی سایز کوچک دارید؟ قطعاتی که میخوام برام بسته بندی کنید کوچکه و نیاز به کارتن های کوچک دارم

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 24 دی 1402 6:12 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب بله کارتن های بسته بندی در سایز مختلفی متناسب با نیاز شما هست. لطفا برای ثبت سرویس درخواستی تون با شماره های دفتر باربری دهکده فردیس تماس بگیرید.

 • نامور
  ارسال شده 25 دی 1402 4:59 ق.ظ 0Likes

  سلام چند روز پیش بهتون زنگ زدم اما برام ثبت سفارش انجام ندادید. من تعریفتون زیاد شنیده بودم و ناراحت شدم از اینکه برام ثبت سرویس انجام ندادید.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 25 دی 1402 6:16 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب
   ببخشید دوست عزیز احتمالا اون تایم تمامی ماشین ها سرویس بودن

 • زندکریمی
  ارسال شده 26 دی 1402 6:44 ب.ظ 0Likes

  سلام داداش حالتون خوبه
  خواستم از خدمات عالیتون تشکر کنم. واقعا امسال بهترین اسباب کشی رو داشتم . چون همه کارهارو تیم عالیتون برام انجام داده. خداقوت انشالله کسب و کارتون پررونق

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 27 دی 1402 4:19 ق.ظ 0Likes

   سلام روز بخیر
   خوشحالیم که توانسته ایم رضایت و اعتماد شما عزیزان را جلب کنیم.

 • کیاشا محمدی
  ارسال شده 30 دی 1402 3:40 ب.ظ 0Likes

  سلام روز بخیر ببخشید شما خودتون تمام وسایل لازم برای بسته بندی رو دارید؟ من وقت ندارم این وسایل رو تهیه کنم
  لطفا اگه خودتون وسایل رو تهیه می کنید بگید که آدرس بدم بیاد و وسایل رو بسته بندی کنید برام

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 1 بهمن 1402 4:06 ق.ظ 0Likes

   سلام آقای محمدی عزیز
   بله در صورت سپردن بسته بندی خود به تیم باربری دهکده فردیس، تمامی وسایل مورد نیاز شما با کمترین هزینه در اختیارتان قرار داده می شود.

 • امانی
  ارسال شده 2 بهمن 1402 4:17 ب.ظ 0Likes

  من 5ساله مشتری ثابت چیتابارم و از چندین شعبه اش هم در مناطق مختلف خدمات دریافت کردم
  به جرئت بهترین تیم و مدیریت رو داره این باربری

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 3 بهمن 1402 7:47 ق.ظ 0Likes

   سلام وقت بخیر
   ممنون از اعتمادی که به چیتابار دارید.

 • سارا
  ارسال شده 3 بهمن 1402 4:30 ب.ظ 0Likes

  سلام ببخشید ساعت کاریتون چند تا چنده ؟ میخوام ببینم تایم عصر یا شب هم میشه برام سرویس بفرستید؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 4 بهمن 1402 5:12 ق.ظ 0Likes

   سلام روز بخیر
   شرکت چیتابار در تمامی شعب خود بصورت 24ساعته پاسخگو مشتریان عزیز است.
   بله در هر تایمی که شما بخواهید سرویس برای شما فرستاده می شود.

 • مختاری
  ارسال شده 5 بهمن 1402 10:25 ق.ظ 0Likes

  سلام من ماشین نمیخوام فقط یه سری وسایل بسته بندی میخوام و 4تا کارگر که برام وسایل رو از طبقه 6به طبقه 2 همین جابجا کنند
  امکانش هست برام بفرستید و هزینه رو بصورت فاکتور بفرستید با کارگرا

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 7 بهمن 1402 5:51 ق.ظ 0Likes

   سلام وقت بخیر بله امکانش هست
   لطفا برای ثبت سفارشتون با شماره های دفتر تماس بگیرید تا نیروهای ما در اسرع وقت به محل اعزام شوند.

 • سیما حسینی
  ارسال شده 10 بهمن 1402 4:26 ق.ظ 0Likes

  سلام و خسته نباشید جانانه به مدیریت عالی باربری چیتابار
  از وقتی که با باربری شما آشنا شدم یک تجربه خوب از اسباب کشی و جابجایی داشتم.
  این تجربه باعث شد تا در آینده دوباره از خدمات شما استفاده کنم و شرکت شمارو به همه دوستان و آشنایانم معرفی کنم

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 10 بهمن 1402 2:33 ب.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب خانم حسینی
   ممنون از اینکه به تیم باربری چیتابار اعتماد کردید.

 • احمدی
  ارسال شده 17 بهمن 1402 4:38 ق.ظ 0Likes

  سلام برای مشاوره باید با چه شماره ای تماس بگیرم؟ چندتا سوال داشتم

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 18 بهمن 1402 3:22 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز لطفا با شماره 33343055-026 تماس بگیرید

 • وحید
  ارسال شده 21 بهمن 1402 5:51 ق.ظ 0Likes

  سلام ببخشید بسته بندی اثاثیه هزینه جدای از هرینه باربری داره؟؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 25 بهمن 1402 6:21 ق.ظ 0Likes

   سلام دوست عزیز بله هزینه اش جداست ولی نگران نباشید این هزینه بسیار ناچیز است.

 • آژوان محرابی
  ارسال شده 5 اسفند 1402 7:02 ق.ظ 0Likes

  سلام روز بخیر
  برای اینکه خودتون بسته بندی وسایل رو هم انجام بدید چقدر زمان میبره؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 7 اسفند 1402 4:35 ق.ظ 0Likes

   سلام روز بخیر دوست عزیز
   بسته به حجم وسایل شما داره و از چند ساعت تا یک روز حدودی زمان لازم است

 • ترابی
  ارسال شده 27 اسفند 1402 4:32 ق.ظ 0Likes

  سلام ببخشید من یه میز نهارخوری 12 نفره هم تو وسایلم دارم آیا شامل هزینه طبقاتی میشه؟؟ اگر میشه چقدره هزینه اش؟؟

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 27 اسفند 1402 8:51 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب دوست عزیز لطفا برای اطلاع از هزینه دقیق خدمات با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

 • نیکی حمدی
  ارسال شده 6 فروردین 1403 5:00 ق.ظ 0Likes

  سلام روز بخیر
  من چند روز پیش با پیشنهاد یکی از دوستانم ، اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه ام رو به شرکت شما سپردم
  الحق که کارتون خیلی عالی بود نظم و دقتی که هنگام حمل وسایل داشتید واقعا برام جالب بود.

  • چیتابار کرج
   ارسال شده 7 فروردین 1403 3:48 ق.ظ 0Likes

   سلام و عرض ادب خانم حمدی
   خوشحالیم که توانسته ایم رضایت و اعتماد شما را جلب نماییم.

پاسخ بدهید

تماس سریع 09904698839